Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
7.11.2017, 21:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.11.2017 21:56 przez Axel.)
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
(7.11.2017 18:28)Makion napisał(a):  Naprawdę, nie mam pojęcia co zrobią, jak im się materiał źródłowy skończy, Ash już jest w połowie swojego trialu, zapowiadają teraz akcję w świecie Ultra Bestii, to co przez resztę 2018 będą robić? Fillerową serię, czy restart w ramach usum jako historia alternatywna? Chyba jednak wszystko zmierza w stronę 8 generacji już w 2018.
Praktycznie nie ruszyli Teamu Skull, zapewne będą musieli też wrzucić Ultra Recon Squad i Rainbow Rocket, bo każdy zły (Reconi są źli?) zespół musi się pojawić. Podejrzewam, że to dlatego postanowili Ætherowców załatwić na początku, bo byli potrzebni do wprowadzenia Ultrabestii, a to umożliwi "przejście do USUM". Do tego Ash powinien jeszcze wziąć udział w kolejnych trialach i można się spodziewać jakiejś Ligi na koniec. Więc trochę do roboty jeszcze jest. Choć trochę szkoda, że powtórzyli błędy poprzedniczki i znowu zmarnowali rok ale cóż, twórcy mają od BW fazę na wrzucanie całego wątku złego zespołu w jednej kupie...
Odpisz
9.11.2017, 12:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.11.2017 15:29 przez KNB1307.)
Nowy zwiastun (tak końcówka to chyba jakiś żart)

Galeria:
http://filb.de/anime/sm/049
Strasznie mała się ta bestia wydaje
[Obrazek: 608.jpg]
No i po problemie:
[Obrazek: 717.jpg]

Jak sądzicie mina odcinka:
[Obrazek: 227.jpg]

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
9.11.2017, 16:33
Ten Faba z animca jest świetny. W grach miałam wrażenie, że to stary, pogarbiony dziadek, który żąda od innych by zwracano się do niego tak jak należy - czyli z szacunkiem. Ten jest bardziej energetyczny, dynamiczny i bardzo różni się od wizerunku starego zgreda z jakim mi się utożsamił. Do tego nie przegrał Gladionem, a w grach od nas manto dostał tyle razy... Miło było usłyszeć Gladion Theme. Ciekawi mnie też reakcja Lusamine - widząc, że Faba porywa jej córę, nie próbowała nic zrobić. Nie mam na myśli włączenia się do walki, ale samo "co to ma znaczyć?" już by wystarczyło. Zdziwił mnie też sposób "instalacji" Dark Memory. Może i Silvally jest hybrydą, ale ludzie, czy to jeszcze cyborg? xD

(9.11.2017 12:54)KNB1307 napisał(a):  Strasznie mała się ta bestia wydaje
[Obrazek: 608.jpg]

Wielkości dorównywała małej Lillie, która, będzie przynajmniej o głowę mniejsza od aktualnej. Zatem proporcje by się zgadzały.
[Obrazek: 634.jpg] [Obrazek: 687.jpg]

Co do miny, to mam wrażenie, że Nebby też się dziś postarał Big Grin
[Obrazek: 228.jpg]

A jednak wepchnęli tort urodzinowy, w końcu to 1000 odcinek Smile
[Obrazek: 455.jpg]
Odpisz
9.11.2017, 17:19
Wreszcie zaczyna się coś dziać. Wygląda na to, że wątek w Ultra Bestiami rozkręca się na dobre. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - Faba atakujący córkę Lusamine, która jest, jakby nie patrzeć, jego podwładną. Ta zaś nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji. To nieco na odwrót jak w grach S/M - W animcu to Faba wygląda na opętanego.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
9.11.2017, 17:38
Pierwszorzędny odcinek. Ciężko wymienić wszystkie plusy

więc skupię się na minusach: Brak

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
9.11.2017, 17:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.11.2017 17:58 przez Axel.)
(9.11.2017 16:33)Ari napisał(a):  
(9.11.2017 12:54)KNB1307 napisał(a):  Strasznie mała się ta bestia wydaje
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Wielkości dorównywała małej Lillie, która, będzie przynajmniej o głowę mniejsza od aktualnej. Zatem proporcje by się zgadzały.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Wg danych z Pokedexa Nihilego ma 1,2 m, więc zdecydowanie to wielkość małej Japonki. Ciekawe w jaki sposób pokażą Kartanę, w końcu ten jest wielkości Togedemaru Big Grin

A co do Faby, to on zawsze mi się wydawał trochę "wolnym strzelcem". Tak na podobnej zasadzie do Colressa, który był w Plazmie, bo ta mu dawała możliwości rozwoju, ale nie był z nią jakoś mocno związany.
A tam schowam, żeby nie było, że spoileruję Smile (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
12.11.2017, 11:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2017 9:36 przez KNB1307.)
Drugi zwiastun (nawet fajnie, ale po co ta skakanka):

[Obrazek: latest?cb=20171114223658]
“Lillie and Gladion run away from home?!”

“Nebby has become unable to move due to the incident at Aether Paradise. And while Ash and the others are worrying about it, Lillie ends up running away from home together with her brother Gladion. Ash was at his wits end, and decides to consult Island Kahuna Hala.”
SM52:

“Ash and the others have come to the Altar of the Sunne to meet the legendary Pokémon Solgaleo. However, Tapu Koko and the other Pokémon referred to as the guardian deities of the Alola region have gathered at the altar.”
a tu gdzie tłumaczenie znalazłam:
http://maskedkitsune.tumblr.com/post/167...-from-home
Zwiastun:

Galeria:
http://filb.de/anime/sm/050

Odpisz
16.11.2017, 13:29
Epicki dziś odcinek omg. Best Gena.

Uwielbiam to, że Alola może zmienić swój ton w mgnienu oka. Na początku wszyscy się bawią i cieszą przy skakance, a za chwilę walka z Kosmicznym Pasożytem Nihilego.
Odpisz
16.11.2017, 14:09
Podobała mi się reakcja Asha, kiedy zobaczył co Faba robi z Cosmogiem. Po prostu wyjechał mu z Gogoata, bo należało się dziadowi, no i Lusamine w anime jest biedna, nie dość że Gladion i Lillie traktują ją z oziębłością, to została złapana przez Nihilego (chociaż ta jej mina, gdy ujrzała UItra Bestię... wyglądała tak, jakby na chwilę zmieniła się jej osobowość). Może tak naprawdę cieszyła się, że Bestia wzięła ją do swojego świata. Tongue
Odpisz
16.11.2017, 15:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2017 17:41 przez Ari.)
Kolejny genialny odcinek. Niech to, z każdym coraz bardziej mi się ten Faba podoba Big Grin Odtańcza z siecią jakieś wygibasy niczym Sailor Moon. Nie był zupełnie przygotowany na Teleport, dopiero TR uświadomił go z czym się mierzy no i wykorzystał to świetnie. Ach, Nebby, tyś jak mój pies - za żarciem to wszędzie polecisz... Nihilegio został świetnie przedstawiony. Widać było, że UB to potężne stworzenia. Piorun Pikachu nieefektywny (on go chyba zassał, tak jak Dazzling Gleam Clefable'a). Baa, nawet Silvally dostał bęcki.

(16.11.2017 14:09)Makion napisał(a):  Podobała mi się reakcja Asha, kiedy zobaczył co Faba robi z Cosmogiem. Po prostu wyjechał mu z Gogoata, bo należało się dziadowi, no i Lusamine w anime jest biedna, nie dość że Gladion i Lillie traktują ją z oziębłością, to została złapana przez Nihilego (chociaż ta jej mina, gdy ujrzała UItra Bestię... wyglądała tak, jakby na chwilę zmieniła się jej osobowość). Może tak naprawdę cieszyła się, że Bestia wzięła ją do swojego świata. Tongue

W poprzednim odcinku Gladion mówił, że Lusamine od dziecka pragnie zobaczyć te bestie - bestie przez którą jej córeczka straciła pamięć. Dlatego chłopak ją tak ozięble traktuje. Natomiast Lillie w poprzednim odcinku uświadomiła sobie, że mamusia jednak ją kocha (przez te wszystkie zdjęcia, wspomnienia, a i rozmowa z Burnet też miała na to duży wpływ). Tak panicznie zareagowała na jej porwanie, bo dopiero co matkę odzyskała (przekonując się do niej, że jest jednak dobra) i już straciła Sad Podobnie zareagował Gladion, bo jakby nie było, to jego uratowała przez porwaniem.

A co za tydzień? Czyżby to Gladion tym razem miał zdobyć Z-kryształ od poke-totema?
Ja w każdym razie na Halę czekam (Arceusie, jak to brzmi... się dobrali: Hala i Hau xD)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix
16.11.2017, 17:12
Jak to było? "Z taką kreską S/M nie będzie w stanie pokazać nic poważnego"?
[Obrazek: 718.jpg]
Szach-mat ateiści!

A tak na poważnie, podoba mi się jak w tym arcu manewrują nastrojami. Zrobić pół odcinka o tym jak radosna jest Lillie tylko po to, żeby na końcu jej przywalić. Wydaje mi się, że to właśnie przez te "radosne wstawki" nasza familiendrama tak skutecznie działa. Aether arc jest na dobrej drodze, żeby przebić Flarę, więc życzę dalszych sukcesów Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Hidoi, Ari
17.11.2017, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2017 14:57 przez Hidoi.)
Wolałem się nie wypowiadać dopóki nie obejrzę odcinka no mocna ta końcówka, Lusamine z animca jest o wiele lepiej przedstawiona niż ta z gier, w grach wydawała się być nieczuła dla swoich dzieci, zaś w animcu jest czuła ale i przede wszystkim ZAPRACOWANA przypomina mi matkę Andżeliki z "Pełzaków" (była taka kreskówka na Nickelodeon), dzieciaki (Andżelika, Lilie i Gladion) pragnęły zainteresowania matek a te ciągle siedziały na telefonie, rekompensując im to jakimiś gadżetami, zabawkami i życiem w luksusie.

Rehabilitacja ze strony animowanej Lusamine jest świetna i godna podziwu mnie kupiła swoją postawą.

Odnosząc się do poprzedniego odcinka bodajże 49 jak się nie mylę skradł się błąd, na Umbreona zadziałał ruch "Psychic" Alakazama, jakby twórcy nie mogli użyć "Hypnosis" na Umbreona (choć nie pamiętam mechaniki poków i nie mogę sobie przypomnieć czy ruch taki jak "Hypnosis" działa na darki), a "Psychic" na Lycanroca wtedy bym się specjalnie nie czepiał, ale ile to już się zdarzało, że "Shadow ball" albo "shadow claw" działał na pokemony Normalne, albo rażone Sandslashe przez Pikachu piorunem.

[Obrazek: c76.gif]
Odpisz
17.11.2017, 18:30
(17.11.2017 14:53)Hidoi napisał(a):  Odnosząc się do poprzedniego odcinka bodajże 49 jak się nie mylę skradł się błąd, na Umbreona zadziałał ruch "Psychic" Alakazama, jakby twórcy nie mogli użyć "Hypnosis" na Umbreona (choć nie pamiętam mechaniki poków i nie mogę sobie przypomnieć czy ruch taki jak "Hypnosis" działa na darki), a "Psychic" na Lycanroca wtedy bym się specjalnie nie czepiał, ale ile to już się zdarzało, że "Shadow ball" albo "shadow claw" działał na pokemony Normalne, albo rażone Sandslashe przez Pikachu piorunem.
O ile dobrze pamiętam, Alakazam użył wcześniej Miracle Eye, więc wszystko jej cacy. I tak twórcy anime używają technik gier kiedy im się podoba (choć w SM mam wrażenie, że zwracają nieco większą uwagę na działanie typów).
Odpisz
19.11.2017, 10:51
Drugi zwiastun:

Odpisz
20.11.2017, 18:37
Mam nadzieję że ta seria skończy się jak najszybciej. Naprawdę, to wygląda jakby chcieli na siłę zrobić dramę związaną z Lilie i resztą. Proszę tylko żeby ta seria się skończyła i wracając do starej, pięknej kreski XY rozpoczęła VIII generację, która zgaduje że będzie super. Jedyna rzecz która zmusiłaby mnie do obejrzenia tej serii to powrót Iris albo Serina.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości