Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
17.11.2016, 15:10
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Litten po ataku zmienił barwę. Nie wiem czy widzieliście.
Odpisz
17.11.2016, 17:05
A to nie dlatego że wcześniej Ash obsypał go piachem jak przebiegał.

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
17.11.2016, 17:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 18:29 przez Axel.)
Co jest zabawne, Amerykanie postanowili zrobić reklamę serii w iście filmowym i całkiem "na poważnie" kilmacie:

A co do rzekomego resetu Ash. Czy wszyscy już zapomnieli jak w pierwszym odcinku XY Ash spadł ze schodów? Faktycznie w kilku ostatnich odcinkach serii Ash zachowywał się "dojrzalej", ale to bardziej wynikało z sytuacji w jakiej się znalazł (ciężko się wszystkim ekscytować, gdy cię porywa zły zespół), a nie z "dojrzenia". Poza tym nie wiem, czy zauważyliście, ale Ash od początku poznawał WSZYSTKIE stare Pokemony i umiał też walczyć. Mało tego, wspomniał, że ma Taurosa! Sam Pikachu walczył na poziomie legendy i powalił kilka poków Skullów jednym piorunem. Nie ma żadnego resetu.
A co do odcinków, to bardzo ucieszyła mnie jedna rzecz - zaczęli od razu z grubej rury! Pokazali legendę, zły zespół, Z-Moves, więc mam nadzieję, że tak zostanie i będziemy musieli czekać 50 odcinków na rozwój wydarzeń jak u poprzedniczki.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Frogadier
17.11.2016, 18:14
(17.11.2016 17:47)Axel napisał(a):  Co jest zabawne, Amerykanie postanowili zrobić reklamę serii w iście filmowym i całkiem "na poważnie" kilmacie:

XDDDD typowi Amerykanie. Nie ma źle, Ash i Pikacz ogarniaja, a i można się nieźle pośmiać więc jak narazie na Plus. Pomysł ze szkołą też na Plus, A Ash chyba już do końca będzie biegł żeby się nie spóźnić.

[Obrazek: Alan_Card.png]

Taktyczny Numer GG: 59153270
Odpisz
17.11.2016, 18:18
Ta ulga, kiedy rozpoznał Charizarda Big Grin
I w sumie kreska nie aż taka zła, o ile z bliska nie jest.
Lilie rządzi, nie mogę się napatrzeć Tongue
Mallow Dodgy Wygląda jak Shouna i jeszcze wygląda na to, że będzie do niego zarywać Dodgy
Ogólnie jestem już pozytywnie nastawiony.
Odpisz
17.11.2016, 18:28
Są już dwa pierwsze odcinki z angielskimi napisami czy oglądaliście wersje RAW?
Odpisz
17.11.2016, 18:37
A więc teraz pytanie główne:
Co siedzi w jajku, które Ash dostał od Oaka z Kanto? Wspominali coś, że to jajo z Aloli więc pewnie Pokemon z 7 generacji.
Odpisz
17.11.2016, 18:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 18:39 przez Qźnia.)
A na mnie dwa pierwsze odcinki wywarły bardzo pozytywne wrażenie. Myślałem, że będzie tragedia, a chyba jedne z lepszych początkowych odcinków.
I co mi się podobało, że Ash wraz z Pikachu pokazali swoją moc i bardzo fajnie włączyli to ten wątek z legendą, która dostrzegła w Ashu "to coś". Zresztą profesorek chyba też i reszta ekipy chyba także Wink
A co do kuzyna Oaka, to mi bardzo się podoba ta postać, nie wiem czemu, ale jakoś tak mnie rozśmiesza Big Grin
Odpisz
17.11.2016, 18:38
Przyznam, że jest lepiej niż myślałem.
Szybko dostał Ash kamyk. A Pikachu nie doznał tak wielkiego resetu.
Był w stanie nawet przyzwoicie walczyć, licząc ze podobne Te tapu cośtamy i ultra bestie jedynie lekko ustępują małym legendą , nie jest źle.
Co prawda, pikachu, szczególnie teraz, na początku serii, bardzo dużo brakuje do 4 top poków Asha (Greninja, Sceptile, charizard i Infernape), ale na początku BW Pikachu przegrał ze snivi najsłabszego rywala wszech czasów, a w XY z surskitem, wiec puki co jest bardzo dobrze.
Licząc że Ash ma złapać rowleta, liczę że to on będzie głównym pokiem tego regionu, i dołączy jako piąty zjadający legi tytan, kto wie, może zagrozi Sceptilowi w pozycji najlepszego trawiaka, no i w końcu duch.
Odpisz
17.11.2016, 19:10
A zauważyliście że Ash w Sun and Moon nie ma rękawiczek? I jak widać na tym screenie z serebii.net łapka mu urosła.
[Obrazek: DP333.jpg]

[Obrazek: 577.gif]
[Obrazek: tumblr_nvnlh4RjgJ1r8sc3ro1_500.gif]
Odpisz
17.11.2016, 20:22
Ej, a w ogóle co się stało z kryształkiem po wykonaniu ruchu, rozpadł się? Czyżby były one jednorazowego użytku w anime, czy po prostu będą się po jakimś czasie regenerować?
Obstawiam, że wykluje się Vulpix z tego jajka i będzie on przywiązany do Lillie, a pikacz nawet dobrze sobie radził w walce z Tapu Koko, a i tak najlepszym momentem była aktywacja Z-Ringu przez Guardiana.
Odpisz
17.11.2016, 20:36
Dawno nie oglądało mi się tego anime z taką przyjemnością, już nawet arty postaci mi nie przeszkadzają. Ekipa na plus, chociaż mam nadzieję że Kiawe nie będzie taki poważny przez całą serię. Lillie i Mallow godnie zastępują Serenę.
Ogólnie, do niczego nie mogę się przyczepić. Już nie mogę doczekać się następnego odcinka.

No place like Hoenn
[Obrazek: 284118_trainercard-Brendan.png]
[Obrazek: serena_and_calem___kalosshipping_by_erye...8y7t72.jpg]
Odpisz
17.11.2016, 21:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 21:13 przez Makion.)
Rowlet = Chicorita 2.0?! To chyba musi być samiczka:

Alola Hard Party przy zjeżdżalni:
[Obrazek: 1479401228543.jpg]
Odpisz
17.11.2016, 21:25
(17.11.2016 18:28)Carrimon85 napisał(a):  Są już dwa pierwsze odcinki z angielskimi napisami czy oglądaliście wersje RAW?
Rawki, ale już 20 listopada pojawi się wersja z angielskim dubbingiem, więc najpóźniej w sobotę będziemy wiedzieć o co chodzi Smile
Odpisz
17.11.2016, 22:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 22:17 przez Misiurkapl.)
(17.11.2016 20:22)Makion napisał(a):  Ej, a w ogóle co się stało z kryształkiem po wykonaniu ruchu, rozpadł się? Czyżby były one jednorazowego użytku w anime, czy po prostu będą się po jakimś czasie regenerować?
Obstawiam, że wykluje się Vulpix z tego jajka i będzie on przywiązany do Lillie, a pikacz nawet dobrze sobie radził w walce z Tapu Koko, a i tak najlepszym momentem była aktywacja Z-Ringu przez Guardiana.
Również mnie ten fakt zaciekawił. Obstawiam że nie są jednorazowe tylko pikacz był na niego za mocny. Zauwarzyłem w pierwszym odcinku że gdzy Kiawe( ten nyga) użył z-move to jego kryształ przetrwał. Teraz pewnie będzie motyw poszukiwania tego jedynego najlepszego dla Pikachu.
W jajku będzie Cosmog na 100% bo wątek legend muszą zachować a wykluwanie widać na openingu.
A Tapu Koko mnie rozwalił konkretnie Smile ciekawie ta seria się zapowiada Big Grin

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości