Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Wystawa Bidulka!
12.11.2016, 22:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2016, 22:37 przez Bidulkę.)
Photo  Wystawa Bidulka!
Hej,
Z racji tego, że nie mam swojego wątku w Fan Arcid, postanowiłem go założyć Wink Ostrzegam, że prace tutaj będą pojawiać się rzadziej, głównie z braku czasu. Więc, przejdźmy do rzeczy.
Pierwszym rysunkiem w tymże wątku, jest art skierowany do Maddoxa z okazji jego urodzin (Wiem, troszeeeczkę spóźnione Wink ), który również jest pierwszym obrazkiem z serii artów "Królewskie pojedynki"*. Z lewej strony jest mistrz-jubilat wraz ze swoim silnym Charizardem, gotowym do walki, a jego przeciwnikiem jest ja Krul Pefał i jego wytrenowana Greninja! Najlepszego Maddox! Wink
[Obrazek: 2l6mvk.jpg]
Nie przyjmuje zamówień.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Nid
12.11.2016, 22:44,
RE: Wystawa Bidulka!
Bardzo fajne, ale ten z lewej wygląda trochę jak Nilson. Profil postaci wyszedł nawet nieźle, ale dłonie do poprawy.

btw. Kiedy nowe strony komiksu?

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
13.11.2016, 11:25,
Wow! Ale ładnie ci to wyszło.
Odpisz
13.11.2016, 13:03,
Bardzo ładny obrazek ^^
Odpisz
13.11.2016, 23:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2016, 23:33 przez Bidulkę.)
(12.11.2016, 22:44)Nekuro napisał(a): Bardzo fajne, ale ten z lewej wygląda trochę jak Nilson. Profil postaci wyszedł nawet nieźle, ale dłonie do poprawy.

btw. Kiedy nowe strony komiksu?
Wiem. Ręce zdecydowanie wyszły najgorzej. Nie umiałem narysować ich podczas trzymania pokeballa, no ale jeszcze nad tym pracuje ^^
Z komiksem trochę śmieszna sprawa, bo miałem w pokoju pufę, gdzie trzymałem wszystkie strony komiksów (W tym wszystkie WHIPa, począwszy od 2012). Niestety, obiekt zniknął. Tak po prostu. Nie mogę jej znaleźć od dawna. Szukałem wszędzie - na strychach, w garażu, innych pokojach a nawet w jakby składziku. Niestety zniknęła bez śladu i nikt jej nie widział ;-;

@TheKiller Dzięki, starałem się ^^
@AshGekkouga Awwww, dzięki :3

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
14.11.2016, 8:14,
Ogólnie bardzo fajnie Smile Jedyny mankament to dłonie i jak dla mnie za mało cieni, ale ogólnie idziesz w dobrym kierunku Big Grin

[Obrazek: 9h05l3.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości