Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Secret Santa 2016
8.11.2016, 13:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2016, 1:19 przez Miko.)
Star  Secret Santa 2016
Witam wszystkich Smile
Zapewne większość kojarzy tę zabawę, zatem bez zbędnego gadania oto lista zasad:

ZAPISY TRWAJĄ DO 18 LISTOPADA 2016. (piątek) Do tego czasu należy wysłać mi prywatną wiadomość ze swoim adresem oraz przedstawić w tym wątku swoją "listę życzeń", czyli na przykład swoje ulubione postaci, stworki, czy przedmioty. To bardzo pomoże w przygotowaniach (wiadomo, niełatwo jest trafić w gust niektórych osób).

Losowanie: 19.11.2016 R. (sobota) W tym temacie pojawi się pełna lista uczestników i odbędzie się tajne losowanie. Każda osoba, która zgłosiła swój udział w zabawie, dostanie ode mnie PW z nickiem i adresem usera, dla którego będzie przygotowywać świąteczny prezent.

Wysyłka: preferowany termin wysyłania paczek/listów z prezentem to 16 grudzień 2016. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że przesyłka dojdzie na czas, czyli około 24 grudnia bądź szybciej. Upominki wysyłamy listem poleconym(4,20zł), żeby zminimalizować ryzyko zaginięcia. Poczta Polska lubi zasysać to i owo, a czasem zdarza się, że przesyłka nie dotarła do odpowiedniej osoby. Priorytet jest opcjonalny. Pełny cennik można sprawdzić tutaj: http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,kr...econa.html

Prosiłabym również o wysłanie w prywatnej wiadomości numeru trackingu listu/paczki. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że każdy wysłał paczkę, gdzie ona jest i czy przypadkiem się nie zgubiła. Unikniemy dzięki temu nieprzyjemnych nieporozumień

Wymagania: Zabawa ma swoje ograniczenia, aby się zapisać trzeba spełniać kilka wymogów:
- użytkownik nie powinien być zarejestrowany później niż w sierpniu 2016
- ilość postów nie może być mniejsza niż 15-20 (bezsensowne nabijanie nie wchodzi w grę)
- użytkownik musi być odpowiedzialny, udział w zabawie zobowiązuje do dotrzymania wszelkich terminów i odgórnych założeń (wysłanie paczki właściwej osobie, obv)
- muszę mieć pewność, że użytkownik jest aktywny i w łatwy sposób mogę się z nim skontaktować
- nie przyjmuję zgłoszeń od osób, które nie wywiązały się z obowiązku w zeszłej edycji Secret Santa i/lub Secret Valentine.

W niektórych przypadkach zastrzegam sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. W zeszłym roku kilka osób dostało kredyt zaufania, ale niestety organizatorzy mocno się na nich zawiedli. Nie chcę, aby takie sytuacje się powtórzyły. Kojarzę zdecydowaną większość z Was, więc bez obaw - selekcja w granicach rozsądku.

Prezenty: Ponieważ rzecz dzieje się w Fan Arcie, upominek najczęściej będzie po prostu rysunkiem lub innym rękodziełem. Jeśli ktoś nie potrafi rysować, lub po prostu nie ma na to czasu, może wymyślić coś w zastępstwie. Wystarczy mały gadżet, opowiadanie lub wierszyk, lub cokolwiek innego. Miło jest się wykazać kreatywnością i humorem, ale w granicach rozsądku. Każdy z nas ma jakiś instynkt samozachowawczy, nie róbmy sobie głupot .__. Nie trzeba też porywać się na jakieś wielkie czy drogie prezenty, przecież nikt nie oczekuje od was nowej konsoli czy booster boxa : P To ma dawać fun i mieć charakter raczej symboliczny, o.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zabawie proszę o napisanie w wątku swojej listy życzeń. By pomóc trafić swojemu mikołajowi w swój gust, niech osoba zainteresowana uczestnictwem napisze swojego ulubionego pokemona, zainteresowania, ulubiony kolor itp.

FAQ i info:
- adresy które do mnie trafią, będą pilnie strzeżone. Nie będą upubliczniane, ani wykorzystywane w innym celu niż ta zabawa. Poza mną adres dostanie TYLKO osoba, która was wylosowała.
- Jeśli ktoś po zapisaniu będzie chciał zrezygnować z zabawy, MUSI mnie o tym w jakiś sposób powiadomić. Wolałabym, aby dać znać wcześniej niż na tydzień przed datą wysyłek, chcę mieć czas na przygotowanie prezentów zastępczych (starajmy się jednak, aby nie doszło do takiej sytuacji).
- bądźmy do siebie przyjacielsko nastawieni, just sayin' :> Jak ktoś będzie flejmił, to wylatuje
- niewysłanie paczki jest równoznaczne z banem na PV (czas trwania do wyjaśnienia, lub bezterminowo), wykluczeniem z przyszłych zabaw forumowych tego typu, oraz powszechną hańbą (it's real, serio)
- w krytycznych sytuacjach proszę kontaktować się ze mną, wtedy dopuszczam późniejsze wysłanie lub skan prezentu (czy inną formę, byleby dotarło)
- have fun!

Angel Grzeczne Dzieci:Angel
~Key
~Nid
~Nilson
~The_Punisher
~Bidulkę
~Miko
~Gosiuska
~Drakonis
~Maddox
~Mariiija
~Reel
~Tyma
~Shadic
~Nekuro
~Goldi
~lol20240
~Jagal
~Wobbodrake
~max 353
~Mokusia
~Sol

[Obrazek: 9h05l3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, The_Punisher, NanoDesu~, Key, Nid, Piterr, Tyma, Maddox, Reel, Shadic, lol20240, Jagal, Wobbodrake, max 353
8.11.2016, 17:41,
RE: Secret Santa 2016
to ha pierwszy:

Lista:
#BugLover
#WszystkoŁadnieWyglądające

i wszystko jasne.

Ok, dodam: obejrzałem sporo animców.
Zbieram karty pokemon (mała kolekcja ok 1k), lubię żelki. Ale i tak wolę coś własnoręcznego.
Nie lubię serduszek.

PS. Vespiqueen i motylki Big Grin (bez Butterfree)
PS2 N i Cynthia Big Grin
PS3 Don't starve (Together)

[Obrazek: k7K2acm.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko, max 353
8.11.2016, 18:05,
No to nie byłabym ja, gdybym nie wzięła udziału =3

Co ja lubię, co mi się podoba:
Standarowo Nidoran samiczka (reszta rodziny też ujdzie) i vaporeony
6 i 7 generacja (z wyjątkiem ultra bestii) też jest spoczko :3
jak ktoś się chce uprzeć na słodycze to lubię chałwę i białą czekoladę
uwielbiam wszystko, co jest urocze, świecące, malutkie

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko
8.11.2016, 18:39,
No dobra to ja też ¯\_(ツ)_/¯

Generalne lubię wszystko około gwiezdnowojenne, może być nawet crossowane z Pokemą Big Grin

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko, KleszczRex
8.11.2016, 18:49,
Moje życzenie jest raczej skromne: Wszystko co związane z Czarnym Kotem z Miraculum.

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko, Maddox
8.11.2016, 18:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.11.2016, 19:02 przez Bidulkę.)
Yaaaaaaaaaas!

Ekhm, Ekhm... ಠ╭╮ಠ
Nilsę... Powtarzam ci o drugi albo trzeci rok.. Wypisałem sir wtedy wcześniej i nie smutaj misiu

Lubię całą familie Oshawotta, Croconawa, red Gyaradosa, Grenininje, Garchompa i Umbreona Heart
"Jeżeli ktoś chce się uprzeć na słodycze": Lubię wytwory Milki, kinder i toffi :>
Poza tym, gram w karcianke Big Grin Wszelakie trainerki i karty mile widziane xD

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko, Maddox, Goldi
8.11.2016, 20:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2016, 20:33 przez Miko.)
(8.11.2016, 18:50)Bidulkę napisał(a): Yaaaaaaaaaas!

Ekhm, Ekhm... ಠ╭╮ಠ
Nilsę... Powtarzam ci o drugi albo trzeci rok.. Wypisałem sir wtedy wcześniej i nie smutaj misiu

Lubię całą familie Oshawotta, Croconawa, red Gyaradosa, Grenininje, Garchompa i Umbreona Heart
"Jeżeli ktoś chce się uprzeć na słodycze": Lubię wytwory Milki, kinder i toffi :>
Poza tym, gram w karcianke Big Grin Wszelakie trainerki i karty mile widziane xD

Bidul, bierzesz udział w zabawie na moją odpowiedzialność.

Pamietaj !

Wiem gdzie mieszkasz +_+ Jak komuś coś nie wyślesz to cię znajdę ! +_+

Ok to ja oczywiście też się zgłaszam Big Grin

Jak zawsze najbardziej ucieszą mnie rysunki i na to najbardziej liczę ! :3

~Lubię Noibata, Noiverna, Eevolucje, Scythera, Gengara, Gastly i Pumpkaboo. Ostatnio też do tej listy dołączyły startery z Aloli i Mimikyu
~Przyjmę wsuwki do włosów ! Najzwyklejsze, czarne wsuwki.
~Bardzo lubię grę don't starve
~Uwielbiam Jokera, Znachora z mononoke i Sherlocka Holmesa oraz...Kylo Rena Big Grin
~Jestem uzależniona od śmiechżelek v.v
~Lubię kotki, sowy i króliki

P.S. Dishonored Bardzo lubię v.v Bardzo, Bardzo...

[Obrazek: 9h05l3.png]
Odpisz
8.11.2016, 20:34,
W takim razie ja też^^
Najbardziej ucieszyły by mnie rysunki lub inne rzeczy związane z Higurashi/Umineko. Do tego lubię bardzo grę Five Nights at Freddy's. Z pokemonów lubię najbardziej White Kyurema i Zygarde. Interesuję się też Japonią^^

Die the death
Sentence to death
Great Equalizer is the death!
Odpisz
8.11.2016, 21:01,
O, ja też się zgłaszam.
Moimi ulubionymi Pokemonami są Vibrava, Flygon i Greninja. Ulubiony typ to smoki.
Poza tym jestem fanką Danganronpy i The Legend of Zelda.

I słodyczowe master race to Jelly Beans i ogólnie żelki.

I tyle Tongue

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko, lol20240
8.11.2016, 21:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.11.2016, 22:03 przez Drakonis.)
Dobra może w tym roku wyjdzie lepiej xD

pokeptaszki szczególnie rodzinka pidgey, piplup, poke-sówki
pokesmoki w szczególe dragonair, dratini, latios, latias, Rayquaza,
iii LUGIA, charmenderowa rodzinka

pozatym lubuję się w czekoladzie i steampunku Big Grin

[Obrazek: 6.gif] [Obrazek: tumblr_myhmu3PFAO1s66mjco1_250.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko, lol20240
9.11.2016, 12:32,
Patrząc na dotychczasową listę osób zgłoszonych, zdecydowałem się także wystartować tym razem bo może wyjść niezły czad z tego. Postaram się tak ułatwić sprawę jak to tylko możliwe.

Oto 6 pozycji wobec których jestem absolutnie bezkrytyczny i tak naprawdę cokolwiek z nimi związanego byłoby supcio:

1. Pokemon; 2. Naruto; 3. Świat Według Kiepskich; 4. My Little Pony - Przyjaźń To Magia; 5. Miraculos - Biedronka i Czarny Kot oraz na wszelki wypadek - 6. Totalna Porażka - Wariacki Wyścig.

A co do poczków czyli tego co jak sądzę ma największe szanse pickmentu, aby się niepotrzebnie nie rozpisywać gdyż na między innymi takie okazje powstał ten film, każdy z niego + linia Fennekina która pojawiła się później:

Odpisz
9.11.2016, 16:34,
I ja się zgłaszam Smile Z poków lubię głównie 2 pierwsze generacje oraz pingwinie pokemony, bo pingwiny to ogólnie moje ulubione zwierzaki ^^ Lubię też Star Wars, Sherlocka BBC, Ghostbusters, Avengers, koty, kolorowanki antystresowe, Devil May Cry, klasyczne Nintendo (era NESa). A ze słodyczy wszystko co z tofi lub karmelem ^^

[Obrazek: 831046_trainercard-Marysiek.png]
[Obrazek: 753355_trainercard-Mary.png]
[Obrazek: 753356_trainercard-Mariiija.png]
[Obrazek: 416342_trainercard-Maria.png]
[Obrazek: 359085_trainercard-Nayala.png]
[Obrazek: 416349_trainercard-Marie.png]
[Obrazek: 416345_trainercard-Nuss.png]
Odpisz
9.11.2016, 22:58,
Zgłaszam się.
Lubię wszystko co związane z pokemonami. Preferuje także słodycze tylko bez czekolady
Odpisz
10.11.2016, 0:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2016, 1:01 przez Reel.)
A yolo, zgłaszam się xD
Co prawda nie umiem rysować, ale postaram się wykorzystać jak najlepiej moją kreatywność xP

Co do rzeczy, które lubię - lista będzie dość długa, żeby możliwie ułatwić zadanie:

Pokemony:
Blaziken, Minccino, Lucario, Sylveon, Jirachi
Postacie - prawie wszystkie damskie, w szczególności Haruka, Hikari i Mei i Shauna (ofc mówimy o postaciach z gier, designy z bajki są meh). Wspominałem kiedyś, że mój ulubiony pokeship to Shauna x Serena? xD

Inne bajki/gry i postacie z nich:
Love Live (Maki, Kotori, generalnie wszystkie idolki poza Nozomi), Yuru Yuri, Nagi no Asukara, Rewrite (szczególnie Shizuru i Lucia), Ruri/Kuroneko z OreImo, Fate (Ilya, druga Ilya, Saber Alter/Lily, Mordred, Eli Lancer, Vlad, Shielder, Tamamo, Ruler), K-On (Azusa, Mio), LoL (Jinx, Lux), Vocaloidy (Ia, Luka, Miku, Gumi), FE:A (Lucynka <3).

Nie wiem czy to do czegokolwiek się przyda, ale jestem też wielkim fanem twórczości literackiej B. Sandersona, w szczególności Archiwum Burzowego Światła i Z Mgły Zrodzonego :3

Lubię też śmieszne crossovery i ogólnie szanuję kreatywność xD

Odpisz
10.11.2016, 22:07,
Jak dotąd brałam udział w każdej edycji, to teraz też się zgłoszę :3

Z Pokemonowych rzeczy lubię: szczególnie smoki, sneasela, ho-oha, latias, froslass, tyranitara, rodzinkę totodile i właściwie prawie wszystkie pokemony, może poza spiritombem. Może być też coś z Aloli i Pokespeciala :3
Z nintendo-ogólnych: Monster Hunter - szczególnie kotki(felyne), toadette, yoshi, samus, xenoblade chronicles x, splatoon
Ogólnie-ogólne: ptaki, koty, jaszczurki, rzeczy kolorowe i błyszczące, najlepiej rzeczy ręcznie wykonane. Może być coś z jajem, nie obrażam się za głupoty -w-
Więcej nie wypisuję, bo wybór i tak jest spory. I nie mogę się doczekać losowania \o/

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miko, Nid

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości