Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Czy będzie druga Gena?
21.02.2017, 21:54
RE: Czy będzie druga Gena?
(17.02.2017 18:47)Ivrin napisał(a):  Ja nie jestem fanem drugiej generacji, więc wolałem już łapać Pidgeye i Rattaty niż wszechobecne w Poznaniu Swinuby czy Sentrety. W ogóle mam wrażenie, że strasznie dużo śmieciowych pokemonów jest w tej genie.

Za to też jest jeden z najlepszych Poków czyli sławetny ....Schuckle Smile który jest rekordzistą w przynajmniej dwóch dziedzinach i z odpowiednim supportem miażdży prawie każdego pokemona na OHKO (oczywiście po zdjęciu Sasha i Sturdy przez stelth rock czy też podobny atak) szkoda jednak, że w Pokemon Go nigdy nie będzie w pełni oddany jego majestat poprzez mechanikę rozgrywki Sad
Odpisz
25.02.2017, 22:04
Szkoda że nie ma możliwości łapania legendarnych Pockemonów. Ostatnio byłem na evencie w Arkadii i myślałem, że tam będzie akcja łapania jakiś legendarnych pokemonów. Teraz będzie event na dzień Pokemona i może będzie coś ciekawego Smile

Odpisz
26.02.2017, 5:21
A właśnie że się tak spytam.
Jak stoicie ze zbiorami waszymi w pokemon go?
Mi się udało już cały kantodex zebrać a z joto tylko 12 pokemonów brakuje.
Waren... w schuckle siła chyba że trzy złapałem Wink

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
26.02.2017, 22:46
MarcinMaksylwe napisał(a):Szkoda że nie ma możliwości łapania legendarnych Pockemonów. Ostatnio byłem na evencie w Arkadii i myślałem, że tam będzie akcja łapania jakiś legendarnych pokemonów. Teraz będzie event na dzień Pokemona i może będzie coś ciekawego

Ja się cieszę, że nie ma możliwości łapania legendarnych pokemonów. Nie chciałabym w każdym Gym'ie widzieć legend (chociaż w sumie co za różnica jak i tak praktycznie cały czas te same pokemony są w salach). Wolałabym też (jak już taka możliwość będzie), żeby można było złapać tylko jednego pokemona legendarnego z danego gatunku.

Misiurkap napisał(a):A właśnie że się tak spytam.
Jak stoicie ze zbiorami waszymi w pokemon go?
Mi się udało już cały kantodex zebrać a z joto tylko 12 pokemonów brakuje.

Gratuluję Wink
Sama gram dorywczo i póki co dopiero 113 złapanych, 118 widzianych.

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
3.03.2017, 10:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.03.2017 10:11 przez Monokuma.)
Ja gram czasami i mam wszystkich złapanych łącznie 170 z drugą generacją.
Brak mi tylko Charizarda, Venasaura, i kolejnych 3 startetów i ich przemian.
Z ciekawszych to mam już Crobata, Slowkinga, obydwa eevee po przemianie w ciemnego i fioletowego.
Oraz Tediruse po przemianie.
Zbieram sobie teraz tylko te co mi brakuje cukierków do ostatnich przemian.
Aczkolwiek bardzo mozolnie to idzie w chwili obecnej.
Nawet już nie łapę tych co mam ich wpisy w pokedexie. Szkoda czasu.
Ale po mimo to i tak strasznie wolno idzie.
Mam dopiero 25 poziom.
Gram od samej premiery w USA
Masakra. Takiego Sudowudo trafiłem z jaja a Laprasa czy Snorlaxa jeszcze nie mam

Wysłane z mojego GT-I8160(P/L) przy użyciu Tapatalka
Odpisz
4.03.2017, 11:11
Udało mi się już złapać tego specjalnego Pikachu Big Grin. Odnośnie komentarza Monokuma, Sudowudo jest rzadszy od Snorlaxa i Laprasa?
Odpisz
5.03.2017, 4:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.03.2017 4:53 przez Monokuma.)
(4.03.2017 11:11)SunOfSquirtle napisał(a):  Udało mi się już złapać tego specjalnego Pikachu Big Grin. Odnośnie komentarza Monokuma, Sudowudo jest rzadszy od Snorlaxa i Laprasa?
Nie. Mi się udało spotkać jednego z nędznym 1000 cp grając kilka dni temu u mnie w okolicy.
Snorlaxa, Laprasa jeszcze ani razu nie widziałem na dziko grając od samej premiery.
Także te obydwa wypadają chyba tylko z jajek.
Nawet udało mi się złapać dzikiego Crobata z 1200 cp.
Także to chyba losowo wypada.
Specjalnego pika też zlapalem i zmieniłem w Raichu. Czapka mu została. Ot taka ciekawostka

Wysłane z mojego GT-I8160(P/L) przy użyciu Tapatalka
Odpisz
5.03.2017, 9:38
Tak myślałem, sam złapałem już kilka Sudowudo, a Snorlaxa i Laprasa nigdy nie spotkałem. Co do złapania ich, to można to zrobić, tylko są one bardzo rzadkie.
Odpisz
5.03.2017, 10:50
Snorlaxa i laprasa idzie złapać na dziko tylko są strasznie żadkie.
Ja dosłownie przypadkiem trafiłem na dzikiego snorlaxa gdy byłem u ojca w szpitalu cztery miesiace temu a laprasa widziałem w trakcie eventu z lodowymi pokami co był na święta tyle że słaby był bardzo Sad.
To tylko kwestia szczęścia i trafienia odpowiedniej godziny.

A co do Pikachu eventowego to nawet ten wcześniejszy w czerwonej po evolucji miał czapkę nadal xD

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
5.03.2017, 18:18
(5.03.2017 10:50)Misiurkapl napisał(a):  Snorlaxa i laprasa idzie złapać na dziko tylko są strasznie żadkie.
Ja dosłownie przypadkiem trafiłem na dzikiego snorlaxa gdy byłem u ojca w szpitalu cztery miesiace temu a laprasa widziałem w trakcie eventu z lodowymi pokami co był na święta tyle że słaby był bardzo Sad.

Huh? Event był, racja. Ale lodowe pokemony nie pojawiały się częściej. Tylko Santachu był powszechny.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości