Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Sandboxowy pokemon pbf
10.11.2016, 23:07
RE: Sandboxowy pokemon pbf
Hej!
Akurat mamy już prawie wszystko gotowe. Zostały nam lokację, mapa oraz paręnaście innych detali.
Cały projekt ciągle idzie do przodu.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: iCrow
10.11.2016, 23:37
W takim razie cieszę się i czekam na start <3

iCrow:

i - jak Internet, czytane jako "Aj"
Crow - kruk po angielsku

= internetowy kruk. iCrow wita!
Odpisz
30.11.2016, 12:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2016 12:22 przez iCrow.)
Dwadzieścia dni przeminęło jak jeden sen, już bliżej jest niż dalej, o wie... Przynajmniej mam taką nadzieję :V

Jak praca panowie i panie? Żyjecie? Stoicie? Wylew? Jednak nope z tego? Nie obraziłbym się za jakieś info.

iCrow:

i - jak Internet, czytane jako "Aj"
Crow - kruk po angielsku

= internetowy kruk. iCrow wita!
Odpisz
5.11.2018, 21:45
Hej, z góry przepraszam za odkopywanie tematu, ale widzę, że w tym dziale ogólnie rzadko pojawiają się nowe tematy, dlatego uznałam, że podepnę się pod ten.

Mianowicie chce się po prostu dowiedzieć jaki jest popyt na PBF tego typu. Aktualnie na rynku jest tylko Pokemon Crystal, które tak jak wiele osób tu wspominało - nie oferuje takiego typu rozgrywki jaki niektórzy by chcieli.

Generalnie myślałam po prostu nad PBF gdzie można grać i trenerem pokemon jak i także samymi pokemonami. Także zastanawiałam się nad Fakemonami (niekoniecznie tylko z Pokemon Sage), ale nie wiem czy taki pomysł by się przyjął bo nie wszyscy je akceptują.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości