Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ekskluzywne Pokémony Sun i Moon
20.09.2016, 15:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2016, 15:38 przez Nilson.)
Ekskluzywne Pokémony Sun i Moon
Jeszcze jeden zwiastun Pokémon Sun i Pokémon Moon!

[Obrazek: passimian.png]
Passimian (Sun)
TYPE: Fighting
ABILITY: Receiver
Podczas walk w trybie double przejmuje umiejętność poległego stworka z drużyny

[Obrazek: oranguru.png]
Oranguru (Moon)
TYPE: Normal/ Psychic
ABILITY: Inner Focus/ Telepathy

Ewolucja Rockruffa zależna jest od wersji gry!

[Obrazek: lycanroc_midday_form.png]
Lycanroc (Midday Form) (Sun)
TYPE: Rock
ABILITY: Keen Eye / Sand Rush
Accelerock to nowy ruch Lycanroca, zawsze atakuje pierwszy

[Obrazek: lycanroc_midnight_form.png]
Lycanroc (Midnight Form) (Moon)
TYPE: Rock
ABILITY: Keen Eye / Sand Rush

Pokémon Refresh...

...to nic innego jak lekko podrasowana wersja Pokémon-Amie.

[Obrazek: Screen_Shot_2016_09_20_at_15_27_07.png]

Ekskluzywne Z-Moves!

Catastropika to specjalny ruch dla Pikachu, Extreme Evoboost to Z-Move Eevee!

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: VeinomPL
20.09.2016, 15:32,
RE: Ekskluzywne Pokemony Sun i Moon
[Obrazek: pfff.png]

vapek złodupiec - jego specjalnym ruchem jest multitroll ze świtą XDDD

I w ogóle propsuję suszenie goryla

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, Sceptile, Vapek, malva, Mariiija, Hidoi, Asterus, Velfa, Wobbodrake, Sandy
20.09.2016, 15:35,
Dupy mi nie urwalo. Wciaz uwazam ze te dlugasne Z ataki to strata kasy i czasu ale co tam (przynajmniej Eevee dostaje od tego boost)

Nowe poki ok choc szalu nie ma.

Customizacja to najlepsza czesc tego trailera. Pokemon Refresh to amie minus mini gry za to plus czyszczenie poka.

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
20.09.2016, 15:40,
RE: Ekskluzywne Pokémony Sun i Moon
Można sobie skołować okulary. Tongue Nic nie stanie mi na przeszkodzie, by ucharakteryzować sobie postać na wzór protagonisty z Persony 5. Wink
Odpisz
20.09.2016, 15:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2016, 16:15 przez KNB1307.)
Z jednej strony cieszę się z powodu tego że nareszcie będę mieć postać wyglądającą tak jak chciałam (nawet okulary można nosić jak trzeba), ale z drugiej strony zdenerwowałam się przez te ewolucje ekskluzywne dla wersji gry - najgorszy możliwy pomysł (trailer wywołuje skrajne emocje od radości po wściekłość i smutek).

Z tymi Z-Moves zaczynają przesadzać jak tak dalej pójdzie to do premiery prawie każdy pok dostanie własny.
Animacja ładna, ale po 2-3 razach miałabym jej dosyć.

Dziwne nadal milczą w sprawie mega poków i ewolucji starterów - pewnie skończą jak Rockruff i to mnie niepokoi. Już widzę te prośby w wątku z wymianami o wymianę, ewolucję i oddanie poka bo ktoś np. woli wersję z Moon a ma Sun.

Już widzę Passimian w parze z Primal Groudonem (jeśli mega i primal poki będą w nowych grach) lub np z Shedinją - ten pok może narobić kłopotów.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
20.09.2016, 15:48,
Bardzo spodobała mi się umiejętność Receiver, i mam nadzieję, że więcej Pokemonów będzie ją miało ^^
Wydaję mi się, że od Passimian'a i Oranguru dostaniemy preewolucje, ponieważ mnie osobiście bardziej przypominają drugie formy.
Dziwi mnie, że Lycanroc'y mają jedynie typ kamienny. Może twórcy chcieli po prostu wyrównać szanse na zwycięstwo w walce między tymi Pokemonami.

Co do reszty:
Cieszę się, że dodali możliwość (albo przywrócili) zmieniania wyglądu swojej postaci, i może ona mieć różne fryzury i kolor oczu. Mam nadzieję, że fryzjer będzie w więcej niż jednym mieście, bo nie chciałoby mi się latać/płynąć przez kilkanaście wysp tylko po to, by zmienić kolor włosów.
Z-power Eevee'ego wygląda bardzo ciekawie, no i dodatkowo mamy pewność, że w tej generacji nie doczekamy się następnej ewolucji. Spodziewałam się (a przynajmniej miałam nadzieję), że ruch/atak (jakkolwiek to nazwać) będzie bardziej urozmaicony np. atak jednego z typów tych Pokemonów, oczywiście dosyć słabe/z średnią mocą.

Mimo wszystko trailer dosyć przyjemnie wygląda i widać, że będzie się czym wymieniać ^^
Odpisz
20.09.2016, 15:55,
Nadal jestem zdania, że Z-moves to kompletna żenada. Mam nadzieję, że ta mechanika zniknie w kolejnych odsłonach. Za to harambe-mony na plus. Ability pierwszego i ekskluzywny ruch drugiego mogą być istotne w nowym metagame.

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
20.09.2016, 15:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2016, 15:59 przez Makion.)
Cóż, tradycji z ekskluzywnymi Pokemonami nigdy nie dość. Oby startery nie dostały podwójnych ewolucji w zależności od wersji (o ile plotka z ich ewolucją od pory dnia jest prawdziwa). Małpiszon jako gracz rugby, wzmacnia prawdziwość łucznika, wrestlera i syreny. Czyli Rowlet może okazać się "Greninją" tej generacji.
Odpisz
20.09.2016, 15:58,
[Obrazek: pokebank_en_770x562.png]
w sumie ważne info

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
20.09.2016, 16:19,
Pamiętajcie, że Passimian to lemur, nie małpa :p Chyba jest to spowodowane wprowadzeniem go obok Oranguru xd

I chyba wiem, jak go nazwę: King Julien Big Grin

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mariiija
20.09.2016, 16:20,
Z-Move Eevee - bardzo fajna animacja
Do tej pory miałam w planach wybranie Moon, ale teraz to chyba wezmę Sun (albo obie)
Customizacja bardzo fajna ^^

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
20.09.2016, 16:20,
(20.09.2016, 16:19)Piotrek1113 napisał(a): Pamiętajcie, że Passimian to lemur, nie małpa :p Chyba jest to spowodowane wprowadzeniem go obok Oranguru xd

Passimian
simian
https://en.wikipedia.org/wiki/Simian
małpy naczelne
ok

Odpisz
20.09.2016, 16:22,
(20.09.2016, 16:20)Asmod napisał(a):
(20.09.2016, 16:19)Piotrek1113 napisał(a): Pamiętajcie, że Passimian to lemur, nie małpa :p Chyba jest to spowodowane wprowadzeniem go obok Oranguru xd

Passimian
simian
https://en.wikipedia.org/wiki/Simian
małpy naczelne
ok

Tak, a Pidgey to gołąb.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
20.09.2016, 16:23,
xD

no chyba wróblowi bliżej do gołębia niż lemurowi do goryla

Odpisz
20.09.2016, 16:28,
Teraz to mam kurde dylemat.... od kiedy pokazali pierwszy zwiastun to stawiałem na Moon, dzięki przecudownej legendzie jaką jest Lunala. Jednak ważne jest też jakie ekskluzywne poki występują w danej części. .. orangutan, wilk, a nawet UB-0.2 bardziej kręcą mnie z Sun Sad zamiana pory dnia tez jest kipeska- nie lubię grać "nocą". Miałem cicha nadzieje ze pokażą ewolucje starterow ,a jestem święcie przekonany że bd miały po 2 ewolki (ostatnie formy) zgodnie ze starą info. O wielkiej tajemnicy jaka skrywają razem z Rockruff'em.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości