Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Generations
13.09.2016, 17:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2016, 20:02 przez Nilson.)
Video  Pokemon Generations
IGN wydało trailer nowego anime, opowiadającego o historiach postaci z gier

Pierwsze odcinki 16 września na oficjalnym kanale Pokemon.

[Obrazek: vICzk2t.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Xeogran, Sandy, Seattle
13.09.2016, 17:32,
RE: Pokemon Generations
Super Smile Coś jak Pokemon Origins.
Odpisz
13.09.2016, 17:38,
Ooo Pokemon Orgin było fajne. to pewnie też bedzie, ale niestety pewnie po polsku nie dostaniemy tego Sad szkoda

Friends Code : 4227-3105-1459[Obrazek: _wallpaper__generation_6_by_arkeis_pokemon-d7j7rll.jpg]
Odpisz
13.09.2016, 17:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2016, 17:55 przez karolninja.)
Nie podoba mi się to że wszędzie widać Reda, niech tylko nie popełnią błędu z anime, i nie zrobią serii tylko z nim, skoro to ma opowiadać o wszystkich genach.

Ale jeśli już koniecznie ma tylko o nim, to niech go pokażą chociaż porządnie, bo mimo że Origins było świetne, sam Red tam był raczej słaby, i nędznie się prezentuje na tle takiego np. Alana. A w grach jest łatwy do pokonania, może tutaj tak jak w mandze by pokazali go jako silnego.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
13.09.2016, 17:49,
To MOGŁOBY być fajne, gdyby nie jeden fakt. Odcinki mają trwać 3-5 minut, więc, nie oszukujmy się, nic nie pokażą. A szkoda, bo ta scena z Lookerem i brygadą antyterrorystyczną (?) wyglądała bardzo obiecująco.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Plowix
13.09.2016, 18:02,
Może będzie fajne mimo, że zapowiada się jako seria anime-trailerów, a nie pełnoprawny serial. Tylko ten angielski bieda-dubbing kłuje w uszy. Może będzie japońska wersja z angielskimi napisami (na jakąkolwiek polską nie ma co liczyć, chociaż Nintendo Polska potrafi wypuszczać trailery z polskimi napisami, więc kto wie, kto wie...)

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
13.09.2016, 18:05,
nareszcie. serial o protagonistach. nie widziałem nic prawie oprócz Kanto (ehh) ale mam nadzieje że bedzie wiecej historii o postaciach z innych gier. A nie jak zwykle najwięcej dostanie Kanto :C

[Obrazek: oXoScFx.png]
Friend Code 3626-2680-9960
Odpisz
13.09.2016, 18:11,
O w końcu coś ciekawego lepsze to niż Ash który nie zda do następnej klasy xD

Odpisz
13.09.2016, 18:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2016, 18:21 przez KNB1307.)
Zapowiada się ciekawie (niektórzy widzą w tym zapowiedź kolejnej gry).
Chwila mają trwać 3-5 minut i ma być ich 18 - szkoda liczyłam na coś więcej.
Jest też ciekawy "plakat":
[Obrazek: generationsposter.jpg]

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Xeogran
13.09.2016, 18:18,
Mam wrażenie, że to będzie o podróży Reda po całym świecie. Widać go było przed kompletną formą Zygarde na trailerze. Podoba mi się ta zajawka, ma ciekawą kreskę i poksy ładnie się w nim prezentują. Tak poza tym, to kreska z artu promocyjnego sezonu Sun & Moon jest podobna do tej z Origins.
Odpisz
13.09.2016, 18:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2016, 18:50 przez Allsix.)
Oto jak fajny pomysl mozna zniszczyc w latwy sposob. Zrobic anime o grach ale jako 3-5 minutowki i wrzucic bohatera ktory z wiekszoscia wydarzen nie ma nic wspolnego

Brawo TPC, spieprzyc kazde Pokemonowe anime to jednak sztuka

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: karolninja, Shinobu, Brendan Birch, pokemonek123
13.09.2016, 19:07,
AZ w anime? kurka, ja to muszę zobaczyć.

Trailer ładnie zrobiony, plakat również. Mam wrażenie, że w co drugim ,,odcinku" główną postacią może być ktoś inny, aczkolwiek Red pojawiałby się najczęściej. Oby tak było, bo ja sobie Reda poza granicami Kanto i Johto nie wyobrażam. Przejada mi się już trochę ten bohater.

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
13.09.2016, 19:13,
Red nie będzie raczej jedyną postacią, ponieważ widzimy walkę z shiny gyaradosem, którą miał tylko gold na swojej podróży

[Obrazek: vICzk2t.png]
Odpisz
13.09.2016, 19:15,
(13.09.2016, 19:13)Sensei1466 napisał(a): Red nie będzie raczej jedyną postacią, ponieważ widzimy walkę z shiny gyaradosem, którą miał tylko gold na swojej podróży

Bedzie, widac go przy Zygardzie, w walce z Noivernem i jego pIkachu w Sinnoh przy Regigigasie

To beda przygody Reda

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
13.09.2016, 19:23,
(13.09.2016, 19:15)Allsix napisał(a): Bedzie, widac go przy Zygardzie, w walce z Noivernem i jego pIkachu w Sinnoh przy Regigigasie

To beda przygody Reda

A już liczyłem że nie popelnią tego błędu co główne anime...

O ile bardzo lubię Reda, to tej postaci jest za dużo, Origins, Anime (Ash to w sumei Red z tego kanonu, tylko imię ma inne), Menga z Rede (choć Reda z Adventure bardzo lubię), i to nie jedna, do tego pojawił się w każdej z pierwszych 5 gen.
Jego jest już za dużo, a teraz jeszcze jedna seria z nim?
Szczerze, mimo iż go bardzo lubię, ludzie ostro przeginają z wielbieniem go, jest silny,ale to nie jest jakiś bóg, i na tle innych protagonistów jakoś wyjątkowo się nie prezentuje.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Allsix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości