Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pytanie o Hakowane pokemony w XY
26.08.2016, 13:36
Pytanie o Hakowane pokemony w XY
Mam małą zagwozdkę. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, aczkolwiek jeśli nie to moderator najwyżej przeniesie temat.

Ostatnio kompletowałem pokedex (na razie mam 705 poków i w zasadzie same legendy zostały do zebrania).

Pojawił się u mnie mały problem. Dużo korzystałem z GTS. Puściłem na wymianę poka(nie istotne jaki) za Dialgę. Spodziewałem się zwykłej, takiej dopiero co złapanej. Dostałem na 100 levelu, wersje shiny, z wymaksowanymi IVami oraz wszystkimi możliwymi medalami do zdobycia. Pojawia się moje pytanie zatem, jak to możliwe. Czytałem na internecie o możliwości pozyskiwania hakowanych pokemonów przez kody QR. Sam tego nie robiłem, bo i po co. Ponoć ich funkcjonalność w grze jest ograniczona. Możliwe jest aby takimi hakowanymi pokemonami bezczelnie wymieniać się przez GTS? Jeśli tak jak je rozpoznać?

I czy w ogóle da się hakować pokemony xy?
Odpisz
26.08.2016, 13:56
RE: Pytanie o Hakowane pokemony w XY
wszystkie się już da, najprościej spojrzeć czy mają ten niebieski pięciokąt, ale i to można zhakować xD wiec udowodnic w sumie nie ma jak za bardzo

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
26.08.2016, 14:23
Chyba nie ma sposobu aby się tego dowiedzieć Tongue

[Obrazek: oWV18WW.png]

[Obrazek: yZsqrgL.png]

[Obrazek: ZLjMV6p.png]

3DS FC: 2123 - 0276 - 4015
Friend Safari:
Pokemon X: Ponyta and Braixen
Pokemon Omega: Ponyta and larvesta
Odpisz
26.08.2016, 15:04
A co oznacza niebieski pięciokąt?
Odpisz
26.08.2016, 15:13
Oznacza on to że pokemon został złapany/wykluty w 6 generacji gier.

Mój FC 2122-8919-9556 Wink
[Obrazek: Pikachu-pokemon-31184096-458-250.jpg]
Odpisz
26.08.2016, 15:47
No ale brak tego trójkąta oznacza, w takim razie, że przez pokebank pokemon przeszedł z innej generacji. To nie oznacza chyba z automatu, że pokemon jest zhakowany.
Odpisz
26.08.2016, 16:26
Przecież istnieją narzędzia do dowolnej modyfikacji poka (nie podam nazwy z wiadomych powodów). Jakieś tam niebieskie wielokąty to pewnie jeden checkbox do kliknięcia. Innymi słowy - nie masz szans sprawdzić, czy dany pokemon jest zhakowany Smile
Odpisz
26.08.2016, 17:25
I to tak się da bezproblemowo przenieść do gry? Bez żadnego bana ani innych takich rzeczy? Toż to zbieranie Pokemonów mija się z celem wtedy.
Odpisz
26.08.2016, 18:14
(26.08.2016 17:25)miedzio napisał(a):  I to tak się da bezproblemowo przenieść do gry? Bez żadnego bana ani innych takich rzeczy? Toż to zbieranie Pokemonów mija się z celem wtedy.

akurat hackowanie poków do uzupełnienia dexa to dno dna, najgorsza rzecz jaką można sobie zrobić

hackuje się pokemony tylko z dwóch powodów:
1. aby miec retardzkie połaczenia, np. wonderguard na każdym pokemonie, albo magickarp z oblivion wing (na wifi takimi monami nie pograsz, ale zawsze fajnie ogląda się reakcje ludzi w wirless walkach xD)
2. aby budować sobie team do walk w mniej niż 5 minut

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
26.08.2016, 20:57
Zazwyczaj poki się hakuje do walk wi-fi żeby mieć perfekcyjne IV i EV (czy to jest legalna informacja?), odpowiednią naturę, przedmioty, moveset, itd. Męczenie się z perfekcyjnymi statami poprzez breeding jest upierdliwe, samo wykluwanie jajek trochę trwa, a tutaj wystarczy parę kliknięć i gotowe.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości