Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pomoc w układaniu solidnego teamu
23.08.2016, 20:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2016, 9:44 przez Impress.)
Pomoc w układaniu solidnego teamu
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumienie.
Chciałbym was prosić o pomoc, ponieważ utknąłem na jednym gym leaderze i jako tako nie wiem jak ułożyć team, żeby wszystko grało. Zacznę od przedstawienia wroga, jego poksy to:
Nidoqueen, Tentacruel, Gengar, Dragalge, Drapion oraz Venusaur (Każdy ma 45 lvl)

Moje poksy: (Przedstawię wam mój team, którym próbowałem go pokonać oraz te, które mam w zanadrzu) Scrafty, Ampharos, Nidoqueen, Pidgeot, Charizard i Claydol
Poksy w rezerwie: Graveler, Skorupi, Meditite, Houndour, Drifloon, Croagunk, Magcargo, Floatzel, Trubbish, Corsola, Heatmor i Noibat.
Liczę na waszą pomoc bo już sam tyle razy próbowałem to zrobić i za każdym razem to się nie udaje.

Załączone pliki Miniatury

Odpisz
23.08.2016, 21:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2016, 21:34 przez Axel.)
RE: Pomoc w układaniu solidnego teamu
W cóż to grasz, że masz takiego lidera? Dobra, mniejsza. Dotrenuj Claydola, wciśnij mu silny ziemny i psychiczny atak. Jedynie musisz go wycofać na Gengara i wtedy użyć Scrafty'ego. Powinno wystarczyć. Szkoda, że nie masz nic stalowego, to rozwiązałoby wszystkie problemy. Może problem jest w movesecie? Może twoje Pokémony mają za słabe ataki albo ułożone ruchy niepasujące do statystyk?
Odpisz
23.08.2016, 22:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2016, 22:19 przez karolninja.)
Mógłbyś powiedzieć jakie ciosy masz na swoich pokach?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
24.08.2016, 9:05,
Jeśli możesz to napisz też ich natury.

Odpisz
24.08.2016, 9:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2016, 9:48 przez Impress.)
(23.08.2016, 22:19)karolninja napisał(a): Mógłbyś powiedzieć jakie ciosy masz na swoich pokach?

Scrafty: Brick Break, Payback, High Jump Kick, Fire Punch.
Ampharos: Discharge, Thunder Punch, Charge Beam, Electro Ball.
Nidoqueen: Double Kick, Body Slam, Bite, Strenght.
Pidgeot: Twister, Wing Attack, Gust, Quick Attack.
Charizard: Flame Burst, Dragon Rage, Fire Pledge, Fire fang.
Claydol: Hyper Beam, Signal Beam, Power Split, Rock smash.

Tak jak widać ruchy nie są za dobre, ponieważ pokemony, które złapałem to miały lvl już po większości tych przydatnych ruchów i liczę teraz tylko na tm'y lub podczas levelowania.

(24.08.2016, 9:05)Ertix napisał(a): Jeśli możesz to napisz też ich natury.

Scrafty: Impish Nature
Ampharos: Rash Nature
Nidoqueen: Sassy Nature
Pidgeot: Hardy Nature
Charizard: Modest Nature
Claydol: Timid Nature

(23.08.2016, 21:03)Axel napisał(a): W cóż to grasz, że masz takiego lidera? Dobra, mniejsza. Dotrenuj Claydola, wciśnij mu silny ziemny i psychiczny atak. Jedynie musisz go wycofać na Gengara i wtedy użyć Scrafty'ego. Powinno wystarczyć. Szkoda, że nie masz nic stalowego, to rozwiązałoby wszystkie problemy. Może problem jest w movesecie? Może twoje Pokémony mają za słabe ataki albo ułożone ruchy niepasujące do statystyk?

Dzięki za pomoc. Zrobię to co mówisz i odpiszę jaki jest rezultat Smile

Zapomniałem dodać, że leader walczy dwójkami tzn. wyrzuca 2 poksy. Fajnie by było jakbyście doradzili na kim skoncentrować atak.
Odpisz
24.08.2016, 10:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2016, 10:30 przez Ertix.)
Natury:
Scrafty - W porządku. Nie trzeba zmieniać.
Ampharos - Lepiej gdyby obniżał Attack/Defense/Speed. No trudno.
Nidoqueen - Jest okej.
Pidgeot - Źle bo natura nie daje żadnego efektu.
Charizard - W porządku.
Claydol - Zła, bo wzmacnia akurat jego słabsze staty. Ja bym go wymienił na coś innego, ale na tę chwilę musi Ci starczyć. To Pokemon defensywny, a Ty już masz w sumie Scraftiego. Z atakami też nie najlepiej.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Impress
25.08.2016, 17:42,
Wszystko idzie dobrze do momentu w, którym wypuszcza Dragalge. Ataki typu Dragon/Ground (dmg x2) zabierają mu max 1/4 hp przy czym za każdym ruchem się leczy a gdy już walnie to hydro pumpem lub atakiem typu poison to mój charizard/Claydol są na 2 hity Sad
Odpisz
27.08.2016, 23:59,
Wtrące swoje dwa grosze do wywodów. Dragalge jest faktycznie trudnym przeciwnikiem aczkolwiek w starciu z moim talonflamem padał na szczała( gwoli wyjaśnienia walka odbywała się w omega ruby w battle resort z typkiem z plaży on miał Dragalge na 60 chyba a ja talonflame na 100 (spory level ale z wymiany był więc exp leciał)) zazwyczaj jeden my first wystarczyl. Jak by co spam ruchami ice psyhic i ground na okrągło wkoncu zalatwisz.

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
4.09.2016, 17:36,
Natury:
Scrafty - ok
Ampharos - ok
Nidoqueen - ok
Pidgeot -zero bonusów
Charizard - ok
Claydol - zero bonusów

składaj wszystko tak, żeby ze sobą grało