Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Czy jest szansa na nową serię Pokemon Tazo?
17.08.2016, 12:25,
Czy jest szansa na nową serię Pokemon Tazo?
Wiecie, tak sobie myślę. Od momentu wyjścia gry "Pokemon GO" w niewyobrażalnym tempie wszyscy zaczęli się interesować tą grą, ale także i samymi pokami - Morze materiałów telewizyjnych oraz prasowych, zebrania fanów w każdym wieku, nie wspominając już o dopiero co zdobytej i ujawnionej informacji przez Hikomikosa iż McDonalds powraca na dniach do pokemonowych zabawek. To jest właśnie to co mi naprawdę dało do myślenia, biorąc pod uwagę zwłaszcza fakt iż ta promocja nie jest bezpośrednio związana z samym "Pokemon GO" a z pokami ogólnie.

Frito Lay a konkretni marka Cheetos (w późniejszych latach już całkowicie to na nich skupiały się Tazosy gdyż jedynie tam one się pojawiały) są jakby ambasadorami promocji związanych z poczkami tak w Polsce, jak i w przeogromnej ilości innych krajów. Obecnie trwa promocja "Epoki lodowcowej" do dnia 14 Grudnia niby, jednak praktycznie zawsze wypuszczają oni kolejną o wiele wcześniej. Zwłaszcza gdy może im się to opłacić.

Sądzicie że jest szansa aby kolejna lub ewentualnie któraś z najbliższych promocji to była nowa seria pokemon Tazo? Osobiście uważam że totalnie tak, nie zdziwiłoby mnie nawet kilka różnych serii pod rząd jak w czasach ich pierwszej świetności, ponieważ jak im kiedyś napisałem list z prośbą o nową serię w przypadkowym momencie, to mi wysłali jakiegoś gotowca jako odpowiedź z którego to nic nie wynikało, podczas kiedy w sytuacjach gdy mogą porządnie zarobić przyciągając klientów daną promocją, to byli do tego zawsze pierwsi by dawać poczki, czego głównym dowodem jest właśnie 6 serii Tazo pod rzad startując w samym 2000 roku kiedy to były one najbardziej popularne i kończąc gdy ta popularność ucichła. To jest największy pokemonowy boom od tamtej pory, więc sądzę że należy już szykować rączki do macanka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch

Wiadomości w tym wątku
Czy jest szansa na nową serię Pokemon Tazo? - przez Maddox - 17.08.2016, 12:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości