Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokemony wracają do McDonalds!
25.08.2016, 16:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2016 22:51 przez Turtwiczka.)
RE: Pokemony wracają do McDonalds!
Czy ma ktoś możliwość kupić jeszcze gdzieś Squirtle'a i Meowtha? Bo w moim Macu już nie ma Sad , odkupiłabym chętnie razem z opakowaniem do Happy Meal'a. W zamian mogę komuś kupić figurki z 2. serii.

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
25.08.2016, 16:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2016 16:15 przez Piotrek1113.)
(25.08.2016 15:07)Loxiney napisał(a):  Są zabawkami. Poza zbieraniem kurzu możesz się nimi bawić (Magikarp rusza płetwą, Totodile dziobie, Vulpix macha pyszczkiem, Dedenne ma elastyczny ogon, Pikachu macha uszami, Torchic macha łbem jak pieski samochodowe itp. znajdziesz wszystko na yt).

EDIT: Tu są wszystkie: http://mcdonalds.pl/dla-rodzicow/

ORLY?

Mi chodziło o figurki z drugiej serii. A nie te pierwsze... Te to już posiadam...

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
25.08.2016, 17:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2016 22:50 przez Turtwiczka.)
(25.08.2016 16:14)Piotrek1113 napisał(a):  
(25.08.2016 15:07)Loxiney napisał(a):  Są zabawkami. Poza zbieraniem kurzu możesz się nimi bawić (Magikarp rusza płetwą, Totodile dziobie, Vulpix macha pyszczkiem, Dedenne ma elastyczny ogon, Pikachu macha uszami, Torchic macha łbem jak pieski samochodowe itp. znajdziesz wszystko na yt).

EDIT: Tu są wszystkie: http://mcdonalds.pl/dla-rodzicow/

ORLY?

Mi chodziło o figurki z drugiej serii. A nie te pierwsze... Te to już posiadam...

Koleżanka która kupiła sobie Psyducka już go przetestowała i jak się przekręca kuperkiem w dół to on macha rękami xD
Ja kupiłam sobie Dedenne i shiny Magikarpia ale jeszcze nie zdążyłam przetestować, wyedytuję ten post wieczorem więc tak koło 22 sobie na niego zerknij Smile

Edit:
Dedenne rusza ogonem, Meowth rusza ogonem i przednimi łapkami (tzn. w obu wypadkach samemu trzeba poruszyć tymi elementami, więc technicznie nic ciekawego), a Magikarp rusza lekko ogonem jak jeździ się nim po czymś (ma kółko u dołu,które zresztą dość ciężko chodzi). Także pod kątem "zaawansowania działania" Psyduck wins Wink

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
25.08.2016, 17:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2016 21:16 przez Twister.)
(25.08.2016 16:09)Turtwiczka napisał(a):  Czy ma ktoś możliwość kupić jeszcze gdzieś Squirtle'a i Meowtha? Bo w moim Macu już nie ma Sad , odkupiłabym chętnie. W zamian mogę komuś kupić figurki z 2. serii.

Meowth jest w drugiej serii, więc niemożliwe że już został wykupiony Big Grin Byłem dzisiaj w drugim Macu gdzie jest jeszcze pierwsza seria i Squirtla już nie było. Sam zaś chętnie kupię Pikacza, jeśli ktoś ma na sprzedaż, może być nawet za więcej niż 6 zł. Jeśli ktoś chciałby sprzedać to na PW.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
25.08.2016, 22:37
Ja już mam je wszystkie, a oto zdjęcie z dzisiejszego poranka - vap postanowił zabrać mnie na ekskluzywne śniadanie w formie 4 nuggetów i jabłuszka XDDD:

[Obrazek: WP_20160825_003-1024x575.jpg]
naszywka znaleziona nieopodal galerii, w której znajduje się mak

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości