Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Kilka pytań
16.08.2016, 13:20
Kilka pytań
Dopiero niedawno kupiłem 3DS'a wraz z Pokemon Omega Ruby i jest kilka pytań, które mnie nurtuje:

1. Czy jest możliwość zmienienia nazwy pokemona, którego dostałem z Trade'u z innym graczem?
2. Jeśli mam już NativeDexa czy nie powinienem znajdywać "innych" pokemonów? Bo aktualnie nie znalazłem żadnego ze starszych generacji xd
3. Jak działa Wonder Trade?
4. O co chodzi z Secret Placami
5. i co to Friends Saffari bo coś mi się obiło o uszy
Odpisz
16.08.2016, 13:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2016 13:35 przez Loxiney.)
RE: Kilka pytań
1. Nie, chyba że zwrócisz właścicielowi i on zmieni imię u name rater'a czy u kogoś innego.
2. National Dexa. Znajdować. Wejdź do byle jakiej jaskini. Zobaczysz Zubata, włala. Nie musisz szukać, chyba że łapiesz wszystkie.
3. Dajesz pokemona do Wonder Trade i jeśli ktoś inny na świecie też to zrobi to wymienicie się pokemonami. Takie niespodziankowe wymiany.
4. To są meliny, które możesz założyć znając Secret Power(?) i tam można robić różne rzeczy. W III gen było dekorowanie pomieszczenia, w ORAS jest chyba więcej możliwości.
5. Każdy Friend Code ma przypisany Friend Safari. To takie "własne safari". Jak wymienisz się z kolegą swoim FC, to będziesz miał dostęp do safari przyjaciela. Są tam dwa (po ukończeniu ligi - trzy) pokemony.

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
16.08.2016, 13:35
1. Nie jest to możliwe.
2. Pokemony z innych generacji możesz mieć poprzez wymianę.
3. Losowo dobiera ci partnera do wymiany, Możesz dostać Caterpie lub shiny Rayquaze.
4. Są to sekretne bazy graczy. Można je urządzać.
5. W Omega Ruby Friend Safari to jakaś kpina. Friend Safari polega na tym, że mając ograniczoną liczbę ruchów i pokeballi łapiesz pokemony niedostępne nigdzie indziej w regionie.
Odpisz
16.08.2016, 13:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2016 13:43 przez Dasura.)
w 2 punkcie miałem na myśli dla przykładu. PODOBNO po pokonaniu Kyorga lub Groudona na route 101 respi się Zorua i siedzę tam od dobrych 30 minut i nic nie widać
Odpisz
16.08.2016, 14:19
(16.08.2016 13:41)Dasura napisał(a):  w 2 punkcie miałem na myśli dla przykładu. PODOBNO po pokonaniu Kyorga lub Groudona na route 101 respi się Zorua i siedzę tam od dobrych 30 minut i nic nie widać
Nowe pokemony pojawiają się jako ukryte. Nie da się ich spotkać normalnie, tylko jako poruszającą się trawę, pluskającą wodę, itp. Zorua jest na route 101, specjalnie sprawdziłem przed chwilą w grze.

A ksywkę można nadać pokemonowi z wymiany, jeśli OT nie zrobił tego wcześniej.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
16.08.2016, 16:11
Friend Safari o ile się nie mylę jest tylko w X/Y. W ORAS jest Safari Zone.

Odpisz
17.04.2017, 9:37
(16.08.2016 13:20)Dasura napisał(a):  Dopiero niedawno kupiłem 3DS'a wraz z Pokemon Omega Ruby i jest kilka pytań, które mnie nurtuje:

1. Czy jest możliwość zmienienia nazwy pokemona, którego dostałem z Trade'u z innym graczem?
2. Jeśli mam już NativeDexa czy nie powinienem znajdywać "innych" pokemonów? Bo aktualnie nie znalazłem żadnego ze starszych generacji xd
3. Jak działa Wonder Trade?
4. O co chodzi z Secret Placami
5. i co to Friends Saffari bo coś mi się obiło o uszy

1. Niestety nie ma jeśli się wymieniłeś z "NPC" ale jeśli z graczem możesz mu oddać pokemona a on zamieni jego imie u name 'rateru który znajdóje sie w slaterport
2. Nie, ponieważ musisz złapać kyogra lub groudona i wtedy bedziesz mógł je łapać
3. Wonder trade (cudowna wymiana) polega na wylosowaniu ci partenra z którym będziesz mógł wymienić poki
4. Secret place możesz odkryć w niektórych lokacjach dzięki ruchowi secret power
5. Friend safari jest tylko w XY i chodzi o to jeśli masz przyjaciół... To możesz łapać pokemony z Hidden abilities (hehe... Greninja z Proteanem), ale w pokemon ORAS nie ma.
Sam niedawno przeszedłem pokemon X i Omega ruby
(PS-da sie odzyskać save'y z pokemon X, bo zresetowałem gre i to był błąd...)
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości