Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

CD - Action z zajefajną okładką
12.08.2016, 23:06
CD - Action z zajefajną okładką
Kiedy dzisiaj byłem w Tesco, zauważyłem na dziale z gazetami nowy numer CD-Action, bodajże wrześniowy, przynajmniej tak pisze na oficjalnej stronie. Na pierwszym planie na okładce - Ogromny Charizard. Co ciekawe, materiał o Pokemon GO zajmuje jedynie dwie stronki (są one widoczne na oficjalnej stronie ale strasznie małe i niemożliwe do powiększenia, sprytny ruch z ich strony, choć jeśli ktoś się zna na manipulacji wielkością w jakiś dziwny sposób mógłby spróbować je tu zapodać) a ewidentnie poszedł on na pierwszy plan reklamowo, czyli ewidentnie chcieli przyciągnąć tym większą uwagę potencjalnych klientów. To pismo ma 132 strony, a wybrali akurat ich. Szacun.

CD-Action to raczej na bank najlepsze pismo o sprawach pecetowych i pecetowo-podobnych w Polsce, sam mam z nim do czynienia odkąd tylko pamiętam. Jakiś czas temu jak jeszcze nie było Pokemon GO dawali kody bodajże na Darkraia, więc szanuję ich totalnie. Spróbuję w poniedziałek sobie zakupić ten numerek, 16 zeta ale wiem że warto. Zawsze było.

[Obrazek: im.160.222.1.092016.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch, Turtwiczka, Loxiney

Wiadomości w tym wątku
CD - Action z zajefajną okładką - Maddox - 12.08.2016 23:06

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości