Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

CD - Action z zajefajną okładką
18.08.2016, 22:10
RE: CD - Action z zajefajną okładką
(18.08.2016 21:56)Dilorian napisał(a):  Kupno nie daje prawa na powielanie i udostępnianie. Jeśli kupiłeś film/grę/gazetę to nie znaczy, że możesz to wrzucić do neta Smile Takie jest prawo. I nie mam tutaj osobiście nic do ciebie,, tylko zwracam uwagę na absurdalny punktu regulaminu na tym forum. Albo tępimy piractwo w całości, albo wcale. Smile

Si. No to usuń je po prostu skoro taki ruch uważasz za słuszny. Nie chcę aby mi ktokolwiek zarzucał łamanie regulaminu, albo jeszcze gorzej piractwo. Ale może tak za kilka dni aby choć trochę osób mogło to przeczyć? Zależało mi robiąc te zdjęcia jedynie na moich poddanych na tym forum.

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
18.08.2016, 22:20
(18.08.2016 22:10)Maddox napisał(a):  Zależało mi robiąc te zdjęcia jedynie na moich poddanych na tym forum.

Czyt. nie ma adminów, to można się bawić, a moderacja przymknie oko.

(18.08.2016 21:56)Dilorian napisał(a):  Kupno nie daje prawa na powielanie i udostępnianie.

Teoretycznie istnieje prawo do używania na własny użytek (Maddox) oraz jako kopii oryginalnego produktu (Maddox i wszyscy na forum o ile kupiliście czasopismo).

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
18.08.2016, 22:30
(18.08.2016 22:20)Loxiney napisał(a):  Czyt. nie ma adminów, to można się bawić, a moderacja przymknie oko.

Jak to teraz napisałeś to mnie uderzyło że jeszcze Dil może mieć przez to problemy że to tutaj zamieściłem, a to jest ostatnia rzecz której bym chciał.

To zróbmy tak, jak chcesz Dil to usuń to od razu, a jak nie to sam to usunę jutro wieczorem, powiedzmy około 20 bo Darka nigdzie nie widać na horyzoncie i raczej nie wyskoczy teraz niczym królik z kapelusza.

Kurczę, szkoda jednak troszkę bo nadal zbieram materiały z gazet i już mam jeden kolejny o fuzjach polityków z poczkami, ale fakt, piractwo to totalny syf. Pamiętajcie o tym drogie dzieci gdy będziecie wybierać sobie zawód.

Odpisz
18.08.2016, 23:55
Po pierwsze to ja nie mam tu żadnych uprawnień do usuwania czegokolwiek. A po drugie to mi to nie przeszkadza. Mój post miał być tylko parodią reakcji niektórych ludzi na tym forum, którzy robią tutaj dramy o byle linki wstawiane na forum.
Odpisz
19.08.2016, 8:53
(18.08.2016 23:55)Dilorian napisał(a):  Po pierwsze to ja nie mam tu żadnych uprawnień do usuwania czegokolwiek. A po drugie to mi to nie przeszkadza. Mój post miał być tylko parodią reakcji niektórych ludzi na tym forum, którzy robią tutaj dramy o byle linki wstawiane na forum.

A no to git, znaczy że niczego nie ryzykujesz chociaż ty. Na swoje usprawiedliwienie dodam iż musiałem się zlęknąć bo bardzo boję się warnów i w ogóle wszystkiego.

BUT - Z tym piractwem to totalnie masz rację i to mi wystarczy. Znaczy, ludzie nie szaleją z radości a ja się czuję jak większy kryminał niż zwykle.

Tak więc jednak to usunę ale trochę później, powiedzmy w niedzielę późnym wieczorem. Do tej pory czytajcie, ściagajcie, róbta co chceta.

Odpisz
19.08.2016, 10:10
(19.08.2016 8:53)Maddox napisał(a):  Tak więc jednak to usunę ale trochę później, powiedzmy w niedzielę późnym wieczorem. Do tej pory czytajcie, ściagajcie, róbta co chceta.

Kradnę telefony ale tylko w weekendy, mam swój honor!
A tak serio, z papierkami jest tak - że możesz iść do punktu ksero, narobić tonę kopii i dzielić się nimi z zainteresowanymi. Dopóki tego nie sprzedajesz, możesz spać spokojnie.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
19.08.2016, 19:46
(19.08.2016 10:10)Nilson napisał(a):  A tak serio, z papierkami jest tak - że możesz iść do punktu ksero, narobić tonę kopii i dzielić się nimi z zainteresowanymi. Dopóki tego nie sprzedajesz, możesz spać spokojnie.

A czy ksero to też nie jest forma piractwa? Pytanie retoryczne. I think. Albo i nie. Whatever.

Sądzę że przez to nie zbiednieją, więc niech już zostanie normalnie jak jest, ale raczej już nic nie dodam, bo mi uświadomiliście błędy mojego postępowania. Teraz muszę nosić opaskę na oku przez miesiąc.

Odpisz
3.11.2016, 15:50
(12.08.2016 23:21)Bidulkę napisał(a):  Na rejsie pisali (gdy udostępnili okładkę), że jest dość nietypowa. Racja, rzadko mają okładki w tym stylu Big Grin A ja mam to z faktu xD
[Obrazek: 25jzght.jpg]
"Załatwił wszystkie Pokemony za jednym zamachem". Pfff. Dobre. xD
Klątwę na Poki to może rzucić Gengar i jego Curse.

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości