Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promoAnkieta: Miał też ktoś taką sytuację?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
50.00%
1 50.00%
Nie
50.00%
1 50.00%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[FR/LG] Dziewczyna z Trzech wysp i Dewgong
12.08.2016, 17:37,
#1
[FR/LG] Dziewczyna z Trzech wysp i Dewgong
Podczas gdy byłem na trzech wyspach, po złapaniu Moltresa, wstąpiłem do jednego domku. Znajdowała się tam dziewczyna wyglądająca tak samo jak ta z Pokemon tower. Porozmawiałem z nią, a ona powiedziała coś w stylu: "Thats Dewgong. .."
Miałem Dewgonga w przy sobie. Mógłby ktoś powiedzieć o co z tym chodzi? Trochę to niepokojąca sytuacja bo dziewczyna ta ma związek ze zjawiskami paranormalnymi. Miał też jakiś gracz Pokemon FR/LG z czymś takim?
Odpisz
12.08.2016, 18:03,
#2
RE: [FR/LG] Dziewczyna z Trzech wysp i Dewgong
Nie wiem co masz na myśli, bo napisałeś dwa słowa z całego zdania. To tak jakbym miał pamiętać co się działo w książce, gdzie ktoś powiedział "Hej, oddaj ..." i ja mam wiedzieć o co chodzi. W dużej ilości miejsc tak mówią niezależnie od gry. Dotyczy to pierwszego pokemona w party i przeważnie mówią coś w stylu "wygląda słabo" albo "wygląda szczęśliwie", "wygląda na wytrenowanego". "wygląda na słabego, przyjdź do mnie jak go wytrenujesz to dam ci niespodziankę". Pozdrawiam.

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Wobbodrake, asterro
12.08.2016, 20:23,
#3
RE: [FR/LG] Dziewczyna z Trzech wysp i Dewgong
Jeśli chodzi ci o domek za wodospadem to ta kobieta jest Move Tutorem. Jeśli masz w pełni wyewoluwanego startera jako pierwszego w drużynie to będzie chciała nauczyć go specjalnego ataku dla jego typu. Tak więc starter trawiasty będzie mógł poznać Frenzy Plant, ognisty pozna Blast Burn, a wodny Hydro Cannon. Teraz kwestia tego co ta kobieta mówi. Jej kwestia jest zaprogramowana tak, że wymienia dany gatunek Pokemona, który jest pierwszy w drużynie (w twoim przypadku był to Dewong). Jeśli to jest ostatnia ewolucja startera będzie chciała go uczyć tak jak wcześniej wspomniałem, w każdym innym wypadku powie, że to nie ten Pokemon

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Loxiney


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości