Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Island Challenge i Poké Ride
4.08.2016, 13:39,
Island Challenge i Poké Ride
Region Alola rządzi się swoimi regułami. Trenerzy zdobywają tu umiejętności podejmując wyzwania od Kapitana każdej z czterech wysp regionu!

[Obrazek: 073_capl.png][Obrazek: 097_capm.png][Obrazek: 764_caps.png][Obrazek: 52_capk.png]

Wyzwania mogą polegać na poszukiwaniu przedmiotów lub egzaminu z wiedzy. Na końcu każdego czeka nas walka z Pokémonem Totemem. Będzie to mocniejszy stworek, który do pomocy w walce może przywołać kolejnego przeciwnika.

[Obrazek: p06_05_en.jpg]

Ostateczną Próbą dla trenera będzie Grand Trial. Tutaj do walki stanie kahuna, wódz wyspy. Od wyniku meczu zależeć będzie czy otrzymamy dostęp do kolejnej lokacji.

[Obrazek: p10_02_en.jpg]

Poké Ride

W regionie Alola, więź między Pokémonami a ludźmi jest tak silna, że nie wymaga łapania stworka by skorzystać z jego pomocy. Możemy latać, pływać i pokonywać wyboiste drogi dzięki Pokémonom, które przywołamy w odpowiednim momencie.
[Obrazek: PokeSunMoon_RideArt.jpg]
Oficjalny art Poké Ride

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Loxiney
4.08.2016, 13:52,
RE: Island Challenge i Poké Ride
eh tak jak już wielokrotnie pisałem na Dyskusjach Ogólnych nie podoba mi się pomysł trialów itd :C wolałem sale liderów e4 i championa. nie chce mi się znowu pisać czemu w każdym osobnym wątku więc tylko powiem, że niszczenie tej tradycji i systemu działania świata Pokemon to zły pomysł.
To tak jakby startery nie miały typów grass/fire/water albo nie było złego teamu, 6 pokemonów w drużynie, 4 ataków w movesecie albo nie było nawet profesora regionu itd :C
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch, GrzywaPL
4.08.2016, 14:07,
Ja już ochłonąłem, mi się nawet spodobała taka opcja. Byle nie kończyło się na dwóch pokemonach na każdego lidera (to co w Y miałem nieprzyjemność spotkać) i to bez przedmiotów na dodatek. Swoją drogą myślałem że walka z dziadkiem (hakuna matata) będzie po pokonaniu wszystkich opiekunów wysp, a wtedy on wyśle nas do elitarnej czwórki (na którą nadal liczę, w końcu to liga chyba, jak każda inna, z zasadami ogólnymi, a nie regionalnymi (plz)?). OK, powalczmy z nim cztery razy, ale niech mimo wszystko wyśle nas do E4... A jeszcze się okaże, że są cztery osobne ligi na wyspę, a dziadek jest czempionem regionu czyli walczy z nami za każdym razem kiedy zmieniamy ligę (wyspę) xD. Tylko że wtedy mielibyśmy 32 odznaki, więc pewnie będą triale + E4 na końcu.
PS. Niech zwiększą poziom trudności.

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: GrzywaPL
4.08.2016, 14:41,
(4.08.2016, 14:07)Loxiney napisał(a): Ja już ochłonąłem, mi się nawet spodobała taka opcja. Byle nie kończyło się na dwóch pokemonach na każdego lidera (to co w Y miałem nieprzyjemność spotkać) i to bez przedmiotów na dodatek. Swoją drogą myślałem że walka z dziadkiem (hakuna matata) będzie po pokonaniu wszystkich opiekunów wysp, a wtedy on wyśle nas do elitarnej czwórki (na którą nadal liczę, w końcu to liga chyba, jak każda inna, z zasadami ogólnymi, a nie regionalnymi (plz)?). OK, powalczmy z nim cztery razy, ale niech mimo wszystko wyśle nas do E4... A jeszcze się okaże, że są cztery osobne ligi na wyspę, a dziadek jest czempionem regionu czyli walczy z nami za każdym razem kiedy zmieniamy ligę (wyspę) xD. Tylko że wtedy mielibyśmy 32 odznaki, więc pewnie będą triale + E4 na końcu.
PS. Niech zwiększą poziom trudności.

Myślę że na każdej wyspie będzie osobny kahuna tylko poprostu ujawnili jednego Wink
Odpisz
4.08.2016, 16:47,
Powiem tak : Jest intrygująco ale Game Freak Ufam wam !

Gracz,Nerd,Niegardzący dobrą muzyką elektroniczną miłośnik House'u i Daft Punk,Ludolog,Miłośnik Retro konsol i komputerów ukryty w cieniu twórca na yt. #TeamSun #TeamLitten
[Obrazek: 315518_trainercard-JRSZ99.png]
Odpisz
4.08.2016, 20:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.08.2016, 21:08 przez GrzywaPL.)
Czarno to widzę ja sobie nie wyobrażam gier pokemon bez liderów mam nadal cichą nadzieję że nintendo ukrywa przed nami ich istnienie a island triale będą czymś w rodzaju Battle Frontier co do przyzywania stworków też mam mieszne uczucia no ale...warto mieć nadzieję i latanie na charizardzie zawsze na plus
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Loxiney

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości