Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Arceus już dostępny w HomePass
3.08.2016, 20:27,
RE: Arceus już dostępny w HomePass
Jak masz sprzęt (laptopa powiedzmy) to musisz odłączyć wszystkie kable do intenetu, a z Internetem połączyć się bezprzewodowo. Musiałeś coś źle zrozumieć, albo ja (leń śmierdzący) tylko zerknąłem na instrukcję i ominąłem ten fragment. Jak nie zadziała, to napiszę krok po kroku co trzeba zrobić (ale spróbuj jeszcze raz sam, bo nie wiem czy będę miał dzisiaj czas).

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
3.08.2016, 20:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2016, 20:55 przez JstmBluE.)
Nie mam żadnego kabelka związanego z netem, mam łajfaj. Robiłem z laptopa hotspot, bo niby to pomagało w czymśtam, ale mi to nie pomogło no i próbowałem parę razy, i nie idzie nadal. Spróbuję jeszcze raz i zobaczę to na spokojnie krok po kroku. Pewnie coś źle przetłumaczyłem sobie albo coś

Welp, nadal nie działa, tak jakby nie mogło znaleźć Parent Adapter.

FC: 1693-3892-6869
IGN:
X: Blue
Alpha Sapphire: Blue
Moon: Blue
UltraSun: Blu
Odpisz
3.08.2016, 21:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2016, 21:12 przez Patryk PZ.)
Ale zapisanych połączeń nie usuwa się w laptopie tylko w konsoli. Windows musi mieć zapisaną sieć wifi i łączyć się automatycznie.
Poza tym w cmd wpisujesz: netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=attwifi key=12345678 (enter wciskasz)
netsh wlan start hostednetwork (znowu enter)

Następnie przechodzisz do odpalenia nbahomepass i jesli system jestk ok i masz net frameworki to powinno cie zapytac o polaczenie (domyślnie 0.Wi-fi) Pamiętaj by w panelu wyłączyć karte ethernet
Odpisz
16.08.2016, 19:02,
Chciałabym się zapytać do kiedy jest ważny kod na Arceusa?
Odpisz
16.08.2016, 19:17,
Wydaje mi się, że wszystkie kody mają ważność 365 dni, ale nie chcę wprowadzać w błąd.

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości