Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Hollywood szykuje film o Pokemonach
21.07.2016, 15:47,
Hollywood szykuje film o Pokemonach
Studio Legendary Entertainment potwierdziło, że szykuje pierwszy aktorski film o przygodach Pokemonów.

[Obrazek: 4110.2.jpg]

Fabuła ma się kręcić wokół postaci znanej jako Detektyw Pikachu. To gadający pokemon, który nie jest tak potężny i zwinny jak inni przedstawiciele jego gatunku. Stworek wykazuje się jednak dużą inteligencją i ma talent do rozwiązywania kryminalnych zagadek.

Zdjęcia powinny rozpocząć się w przyszłym roku. Dystrybucją filmu zajmie się wytwórnia Universal.

Najnowsza gra "Pokemon Go" podbiła świat w ekspresowym tempie. Liczba użytkowników jest już równa tej, jaką ma Twitter. W ciągu kilku dni wartość Nintendo wzrosła o 9 miliardów dolarów. Nic więc dziwnego, że Legendary chciałoby podczepić się pod ten pozornie niekończący się strumień pieniędzy.

Źródło: Filmweb

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
21.07.2016, 15:53,
RE: Hollywood szykuje film o Pokemonach
Pierwszy aktorski film o Pokemonach... o Pikachu. Chyba podziękuję.

[Obrazek: 831046_trainercard-Marysiek.png]
[Obrazek: 753355_trainercard-Mary.png]
[Obrazek: 753356_trainercard-Mariiija.png]
[Obrazek: 416342_trainercard-Maria.png]
[Obrazek: 359085_trainercard-Nayala.png]
[Obrazek: 416349_trainercard-Marie.png]
[Obrazek: 416345_trainercard-Nuss.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ciastek, Veill, Shinobu, pokinas
21.07.2016, 16:00,
Nie, dziękuję. Spodziewałem się czegoś o GO, z racji popularności. Historia o chłopaku który wstąpił do jednego z teamów i zaczyna się walka, albo o takim Redzie z Originsów :/ No niestety, dostaniemy to coś.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
21.07.2016, 16:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2016, 16:05 przez Nid.)
zawsze mogło być gorzej - film o Ashu

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, Faladriel, Hidoi, Shinobu, Emillo, pokinas
21.07.2016, 16:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2016, 16:14 przez Axel.)
Biorąc pod uwagę, jak złe były filmy aktorskie o Smerfach albo aktorski Dragon Ball nie napalam się na nie-wiadomo-co. Najprawdopodobniej będzie to kompletna klapa, przerabianie kreskówek na filmy aktorskie z reguły kończy się źle.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill
21.07.2016, 16:26,
W dodatku, to Universal. Jego największy jego sukces, to chyba Szczęśliwy Królik Oswald, a i z niego wyszła klapa, kiedy Waslt Disney odszedł z wytwórni.

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
Odpisz
21.07.2016, 16:28,
A Danny DeVito wcieli się w tytułową postać. Jest już nawet pierwszy zwiastun Wink
Odpisz
21.07.2016, 16:29,
Hmmmm...... Szczerzę powiedziawszy zawsze liczyłem, że wyjdzie film o pokemonach. Na przykład o jakiś chłopaku który zostaje trenerem i musi wybrać startera czekają go różne przygody i tak dalej, dalej, dalej i dalej. A tu trochę, że tak powiem coś nędznego. Liczyłem na film w stylu to co powyżej napisałem, a w zamian dostaliśmy tylko jakiegoś detektywa Pikachu który będzie pewnie sam rozwiązywał jakieś zagadki albo dodadzą może ( chociaż wątpie) maks 3 pokemony. To będzie po prostu głupie. Nie przepraszam nie mam zamiaru tego oglądać dziękuje pozdrawiam.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Ertix
21.07.2016, 16:55,
moim zdaniem film o wybieraniu startera i przeżyciu przygód byłby lipny i mało ciekawy. Bardziej liczyłam na coś w stylu Apokelypse:

https://www.youtube.com/watch?v=sDX1m0Y2Vkg

Odpisz
21.07.2016, 16:55,
(21.07.2016, 16:26)Tyrantrum napisał(a): W dodatku, to Universal. Jego największy jego sukces, to chyba Szczęśliwy Królik Oswald, a i z niego wyszła klapa, kiedy Waslt Disney odszedł z wytwórni.

Cytat:Dystrybucją filmu zajmie się wytwórnia Universal.
Cytat:Studio Legendary Entertainment potwierdziło, że szykuje pierwszy aktorski film o przygodach Pokemonów.
panu już podziękujemy

chcę tylko powiedzieć, ze Legendary złych filmow nie robi
https://en.wikipedia.org/wiki/Legendary_...t#Released

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
21.07.2016, 16:58,
Bleee... Dziękuję, postoję.
Wolał bym właśnie o Ashu, tyle że Pokemony byłyby nadal animowane (coś w stylu kosmicznego meczu i Michaela Jordana). To by było jeszcze do przełknięcia. Albo właśnie o GO - jakiś dzieciak pobiera grę, bawi się nią i nagle Pokemony się materializują czy coś go wciąga do wirtualnego świata. (chociaż to bardziej w stylu Disneya). Ale Poki muszą być animowane. To co chcą nam zaprezentować to będzie D-N-O i 3km mułu.
Odpisz
21.07.2016, 17:56,
Mam nadzieję, że nie będzie to kolejny film pokroju Warcraft.
W każdym razie dobry pomysł Tongue

http://pokemaniac.pl - centrum wiedzy Pokemon GO ! Poradniki, niezbędne informacje, a także aktualna Mapa Poketrenerów ! Grajmy wspólnie !
Odpisz
21.07.2016, 18:16,
(21.07.2016, 16:55)Nid napisał(a): moim zdaniem film o wybieraniu startera i przeżyciu przygód byłby lipny i mało ciekawy. Bardziej liczyłam na coś w stylu Apokelypse:

https://www.youtube.com/watch?v=sDX1m0Y2Vkg

Masz rację też by było dobrze ja tylko podałem przykład. Różne ciekawe filmy można by było nakręcić Tongue
Odpisz
21.07.2016, 18:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2016, 18:48 przez FlameMaster.)
(21.07.2016, 16:55)Asmod napisał(a):
(21.07.2016, 16:26)Tyrantrum napisał(a): W dodatku, to Universal. Jego największy jego sukces, to chyba Szczęśliwy Królik Oswald, a i z niego wyszła klapa, kiedy Waslt Disney odszedł z wytwórni.

Cytat:Dystrybucją filmu zajmie się wytwórnia Universal.
Cytat:Studio Legendary Entertainment potwierdziło, że szykuje pierwszy aktorski film o przygodach Pokemonów.
panu już podziękujemy

chcę tylko powiedzieć, ze Legendary złych filmow nie robi
https://en.wikipedia.org/wiki/Legendary_...t#Released

Akurat od 2010 roku, Legendary zrobiło tylko jeden dobry film - Interstellar z 2014.
Wiem, że o gustach się nie rozmawia, ale większość z nich to zmarnowany potencjał.

Wracając do tematu, film o pokemonach powinien zawierać fabułę związaną z grami i bynajmniej nie mówię o powtarzaniu schematów. Uważam jednak, że powinien być wybór startera i walki o odznaki, ale nie w wersji Asha czy bohaterów gier, a graczy takich jak my.

Trudno oczekiwać czegoś wielkiego, gdyż przeniesienie Pokemonów do rzeczywistości będzie raczej trudne i możliwe, że sztuczne. Film na pewno nie będzie posiadał mnóstwa Poków i zawiłości gier czy anime bo jest to po prostu nie opłacalne. Ma to być produkcja dla wszystkich, nie tylko dla fanów serii, więc głupiutka historia detektywa Pikachu nie dziwi. Samych stworków będzie pewnie tylko kilka i każdy będzie znał Hyper Beam, ale to dobry krok w kierunku czegoś większego i lepszego.
Odpisz
21.07.2016, 20:34,
Mam nadzieję, że te zagadki to nie będzie coś w stylu:
-Detektywie Pikachu, zgubił mi się Charmander!
A ten będzie stał po drugiej stronie ulicy (oczywiście nie mówię na serio, ale pewnie wiecie o co mi chodzi).
Może chociaż dodadzą jakąś ciekawą fabułę i więcej ciekawych tajemnic, a nie zrobią z Pokemonów bajki dla dzieci w stylu Myszki Miki (bez urazy dla tych co oglądają, ale nie chciałabym by narrator pytał nas, gdzie jest centrum pokemon, które jest 5 metrów dalej).
I tak szkoda, że głównym bohaterem jak zawsze jest Pikachu a nie jakiś ciekawszy i bardziej oryginalny stworek. Jest tyle fajnych, słodkich i ciekawych Pokemonów, a oni dają Pokemona, którego widzimy już od samego początku (i tylko jego, bo przecież po co brać ze sobą silne, miłe i nowe pokemony skoro można przez 6 regionów nosić na ramieniu te samą żółtą mysz...).
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości