Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Jeszcze więcej nowych Pokemonów
19.07.2016, 15:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2016, 10:24 przez Asmod.)
Jeszcze więcej nowych Pokemonów
Kolejny zwiastun, kolejne nowe Pokemony! W dzisiejszym, krótkim trailerze poznaliśmy aż 4 nowe stworki! Swoje angielskie imiona otrzymały, ujawnione wcześniej w CoroCoro, Bewear i Mimikyu.

[Obrazek: berry.png]

Bounsweet
TYPE: Grass
ABILITY: Leaf Guard / Oblivious

[Obrazek: bear.png]
Bewear
TYPE: Normal/Fighting
ABILITY: Fluffy / Klutz
Fluffy redukuje o połowę siłę otrzymanych ataków bezpośrednich. Podwaja jednak obrażenia od ataków ognistych.

[Obrazek: flower.png]
Comfey
TYPE: Fairy
ABILITY: Flower Veil / Triage
Dzięki Triage ruchy przywracające zdrowie mają najwyższy priorytet w trakcie walki.

[Obrazek: horse.png]
Mudsdale
TYPE: Ground
ABILITY: Own Tempo / Stamina
Umiejętność Stamina podwyższa Defense o 1 z każdym atakiem przeciwnika

[Obrazek: ghost.png]
Mimikyu
TYPE: Ghost/Fairy
ABILITY: Disguise
W trakcie walki Mimikyu może uniknąć jednego ataku przeciwnika. Zmienia się wtedy jego wygląd.

[Obrazek: bug.png]
Wimpod
TYPE: Bug/Water
ABILITY: Wimp Out
Kiedy HP tego Pokemona spada poniżej połowy ucieknie od walki lub zmieni się z innym stworkiem.

Lekkiej zmianie uległ model Hyper Trainingu! Żeby wzmocnić statystyki swojego stworka będzimy musieli przynieść Bottle Caps (kapsle po butelkach) Mr. Hyperowi. Trenować będzie można nawet Pokemony na lvl.100!

[Obrazek: magearna.png]

Wg oficjalnej strony www.pokemon-sunmoon.com - na pewnym etapie przygody dostaniemy Magearnę, który trzymać będzie Silver Bottle Cup.

Zmianie ulegnie także Global Link. Dzięki nowym funkcjom będziemy mogli teraz sami tworzyć własne turnieje!

[Obrazek: Screen_Shot_2016_07_19_at_17_00_50.png]

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suspect, Shinobu, Tyma, max 353
19.07.2016, 15:14,
RE: Sun i Moon - Dyskusje Ogólne
Jestem rozczarowany tym, że nie pokazali zastosowania tych kryształów i ataków specjalnych, a nowe poki wyglądają dobrze i nie straszą brzydotą. Smile
Odpisz
19.07.2016, 15:16,
fajne te nowe pokemony Smile
Odpisz
19.07.2016, 15:23,
Dużo robaków w tym regionie.
Odpisz
19.07.2016, 15:27,

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353
19.07.2016, 15:35,
Japonia w sumie zobaczyła kumulację tego, co my przez ostatnie 2-3 tygodnie, szkoda, że my nie zobaczyliśmy tego co oni :/

Odpisz
19.07.2016, 15:38,
[Obrazek: 2meob5g.jpg]

Nowy screenshot

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
19.07.2016, 15:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2016, 16:56 przez Axel.)
Bounsweet od razu nasunął mi na myśl Cherubiego, nie lubię kiedy jakiś Pokémon kojarzy mi się z innym. Wygląda na to, że to będzie jeden z wiecznie słabych Pokémonów, które nikogo nie interesują. Comfey to kolejny ładny, ale nieciekawy Pok. Według opisów ma pomagać w Centrach Pokémonów, więc muszę się przyzwyczaić do jego wyglądu, bo pewnie będziemy go często widzieć w anime. Mudsdale za to jest świetny! Wreszcie porządny koń! I wygląda na to, że będzie silny. Mimikyu powinien dostać tytuł "Pokémona Dwudziestolecia" ze względu na opis:
Cytat:The rising popularity of Pikachu-styled merchandise around 20 years ago is the reason that Mimikyu makes itself look like Pikachu. In fact, this Pokémon is dreadfully lonely, and it thought it would be able to make friends with humans if only it looked like Pikachu
Jednak liczę na to, że pokażą jak wygląda "prawdziwy" Mimikyu. Wimpod fajny. Jeśli dostanie ewolucję, zostanie dość obiecującym Pokémonem. Wciąż nie mogę przeboleć, że Masquerain nie jest Robak/Woda, więc oby ten został Smile. Tylko przez tą Abilkę łapanie go będzie udręką, bo jak za silnie zaatakujesz, to gość zwieje. Bez Mean Looka się nie obejdzie (mam nadzieję, że problemy z łapaniem zostaną zrekompensowane w sile).

A poza tym, minęło już tyle czasu, a oni wciąż nie pokazali żadnego Megasa? W sumie, nawet nic nie wspomnieli, że Megaewolucje w ogóle istnieją. Cóż oni knują?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
19.07.2016, 15:42,
ten śmieszny podkowiasty atak to Highhorse Power

Odpisz
19.07.2016, 16:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2016, 16:40 przez Veill.)
RE: Jeszcze więcej nowych Pokemonów
Mudsdale ma naprawdę ciekawe ability. Pytanie, czy zadziała jednorazowo, czy za każdym razem, aż mu się defense zboostuje do +6. Poza tym ciekawie. I wnosząc po nazwie Beweara, on faktycznie nosi jakąś czapkę/maskę, żeby zakryć swój szpetny pysk Smile Bounsweet przypomina mi wyglądem pre-evo dla Cherubiego, obym się mylił. Poza tym trochę wygląda jak pęknięte Pecha Berry. Ogólnie muszę przyznać, że stworki w tym regionie zapowiadają się bardzo interesująco.
EDIT: po przejrzeniu danych na temat Hyper Trainingu zastanawiam się nad jedną rzeczą: będzie można grzebać w IV Pokemona?

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
19.07.2016, 16:40,
Ja tak bardzo mam problem z akceptacją pokemonów "przedmiotów" Sad z reguły one nie wychodzą za dobrze i ciężko mi je strawić, pokemon wianek, pęk kluczy, żyrandol, lody z rurką, dzwon, miecz... nosz litości, przynajmniej moim zdaniem rzadko wychodzi im coś zjadliwego z pokemonów "uprzedmiotowionych" - pokemon balon albo kółka zębate (albo nawet pokemon bateria/autobus z nadchodzącej gen xD) jeszcze jakoś przełknę.

Żeby nie było że hejtuję tylko, reszta nowych pokemonów jest świetna wręcz, cieszy mnie to że jeszcze tyle do premiery a już tyle pokemonów zostało nam pokazane, może to sugerować że dostaniemy sporo nowych poków w nowej genie, bo niestety 6gen pod tym względem kulała Smile
Odpisz
19.07.2016, 16:51,
(19.07.2016, 15:38)Allsix napisał(a): [Obrazek: 2meob5g.jpg]

Nowy screenshot

Uczę się japońskiego od początku lipca, ale chyba brzmi to jakoś tak:
"Używasz specjalnego treningu, żeby zwiększyć siłę swoich pokemonów, nieprawdaż?" lub coś w tym guście. Chyba chodzi o ten trening, który pokazali w zwiastunie.

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
19.07.2016, 16:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2016, 16:55 przez pokemonek123.)
(19.07.2016, 16:39)Veill napisał(a): Mudsdale ma naprawdę ciekawe ability. Pytanie, czy zadziała jednorazowo, czy za każdym razem, aż mu się defense zboostuje do +6. Poza tym ciekawie. I wnosząc po nazwie Beweara, on faktycznie nosi jakąś czapkę/maskę, żeby zakryć swój szpetny pysk Smile Bounsweet przypomina mi wyglądem pre-evo dla Cherubiego, obym się mylił. Poza tym trochę wygląda jak pęknięte Pecha Berry. Ogólnie muszę przyznać, że stworki w tym regionie zapowiadają się bardzo interesująco.
EDIT: po przejrzeniu danych na temat Hyper Trainingu zastanawiam się nad jedną rzeczą: będzie można grzebać w IV Pokemona?
Najwyraźniej tak, ale tylko dla poków na 100 lvl

BREEDOWANIE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE, DZIĘKI TEJ PROSTEJ METODZIE NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ MĘCZYĆ SIĘ NAD WYBREEDOWANIEM PERFECT IV, ZOBACZ WIECEJ
Odpisz
19.07.2016, 17:21,
Jeżeli tak, to hakierzy nie będą już mieli żadnej wymówki i usprawiedliwienia Smile

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
19.07.2016, 17:36,
Mnie tam te nowe pokemony się całkiem podobają. Wodny robaczek jest naprawdę świetny i mam nadzieję, że dostanie porządne evo. Koń... ciekawy. Ale też nie mogę powiedzieć, że wygląda źle. Nowa wróżka dość charakterystyczna, ale też w miarę pozytywnie. Wisienka wygląda jak preevo Cherubi, co troszkę mnie odstrasza. No ale zobaczymy, czy poważnie Cherim z tego wyrośnie, czy może będzie to zupełnie nowy pokemon.
Ogólnie na plus - jestem pod wrażeniem.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości