Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokemony które was zawiodły oraz pokemony które wam zaimpnowały.
10.07.2016, 13:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2018 16:27 przez Seventy1.)
Pokemony które was zawiodły oraz pokemony które wam zaimpnowały.
Witajcie! To jest mój pierwszy post na tym forum Smile

Do rzeczy.
Z pewnością, są Pokemony które uważaliście za słabe, bezużyteczne etc, a kiedy zaczęliście nimi grać, to okazały się całkiem silne. Jak również, pewnie są Pokemony, które uważaliście za super silne, ale kiedy przyszło co do czego, to zawiodły wasze oczekiwania.

No to ja zacznę.
Pokemony które mnie zawiodły:

Kangaskhan - zawsze uważałem, że Kangaskhan to nieco słabsza wersja Snorlaxa. Kiedy ostatnio grałem w Pokemon Fire Red, to złapałem kangurzycę i miałem wielkie nadzieje co do tego Pokemona. Niestety, myliłem się. Obrażenie które zadawała, były duże mniejsze niż oczekiwałem, no i do tego, jak na Pokemona z przyzwoitą defensywą, bardzo często padała. Może źle z niej korzystałem, albo po prostu spodziewałem się gruszek na wierzbie. Kto wie.

Flygon - Flygon to jeden z bardziej lubianych Pokemonów, ba sam go lubię - ma świetny design. Kiedy ostatnio grałem w Emerald, złapałem Trapincha i czekałem aż w końcu przepoczwarzy się w wyczekiwanego przeze mnie Flygona. Jako Vibrava był średni - miał MNIEJSZY atak od swojej wcześniejszej formy (why?) no i był dość powolny. Kiedy w końcu Vibrava stała się Flygonem, myślałem że moje marzenia staną się prawdą. Niestety, (znowu) myliłem się. Flygon był nie należał do najprzydatniejszych Pokemonów w mojej drużenie (poza nim byli jeszcze: Blaziken, Azumarill, Magneton, Swalot i Banette). W ostatnim gymie był bezużyteczny - spora część tamtejszych pokemonów miała ruchy lodowe. Kiedy dotarłem do ligi, myślałem że chociaż tam będzie miał co do roboty. No cóż...Użyłem go dopiero podczas walki z Drake'iem czyli ostatnim członkiem Elitarnej Czwórki. Żeby było śmieszniej, Flygona wystawiłem do walki tylko z Shelgonem bo z pozostałymi smokami (szczególnie z Salamance'm) raczej nie miałby szans. Na szczęście, Flygon pomógł mi podczas walki z championem - pokonał Tentacruela i kogoś tam jeszcze. Przynajmniej tyle dobrego.

Pokemony które mi zaimponowały:

Torterra - za każdym razem kiedy grałem w Pokemon Platinum, to wybierałem Chimchara. Jednakże, ostatnio postanowiłem wybrać kogoś innego i wybrałem Tertwiga. ZA WARUDO (bo tak go nazwałem ^^) spisywał się rewelacyjnie! Przed pójściem na Elite Four, dałem mu nowe ruchy (jego moveset to: Wood Hammer, Rock Smash, Earthquake i Stone Edge) Torterra w lidze koksił i to niesamowicie! Teraz jestem Battle Frontier i za każdym razem kiedy idę do Battle Tower, to biorę Toreterre i prawie zawsze to on niszczy cały team przeciwnika Tongue

No, tyle wystarczy bo będzie za długo Smile

[Obrazek: f43.jpg]
Odpisz
10.07.2016, 14:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2016 14:55 przez karolninja.)
RE: Pokemony które was zawiodły oraz pokemony które wam zaimpnowały.
Wydaje mi się ze juz to byo, ale ok.

zaimponował mi zdecydowani Venusaur i jego linia, opinie o nim były słabe a jak go wybrałem fire Redach, to był świetny, zdecydowanie lepiej od Chrizarda, i nawet lepszy od Blastoise.

Dodam do tego Empoleona, też wspaniały i bardzo użyteczny starter, a stalowo wodny typing daje mu dobrą wytrzymałość.

Aerodactyl: świetna szybkość, dobre taty i ciekawy dostęp do ciosów, jak dla mnie najlepsza skamielina.

Zawiodły mnie:
Mega Garchomp, nie dość że wygląda gorzej do zwykłego, to ma gorsze ability, a jakby tego było mało, jest wolniejszy. Zwalili mega eowlucje tego świetnego poka, i marnie się prezentuje na tle Meag salamence czy Mega Metagrossa (Nie mówię ze jest słaby,, ale znacznie więcej się spodziewałem po poku tak silnym zwykłej formie)
Odpisz
10.07.2016, 15:12
Nie bijcie, ale mnie zawiódł Garchomp.
W sumie nie jego wina, że co druga osoba w Battle Spot ma przynajmniej dwa pokemony z lodowymi ruchami, ale nie wiele mogę nim zdziałać.
Podobnie Gengar - za szybko pada w porównaniu do obrażeń, które zadaje.
Zaimponowały mi za to Shedninja - prawdziwe utrapienie dla przeciwników. Tylko Rock Blast może go zdjąć za jednym zamachem, czego zatruć nie zdoła to podpali.
Talonflame - myślałem, że jedynie szybkość jest jego zaletą, a tu nie dość że ma świetne HA, to jeszcze z odpowiednim itemem potrafi łupnąć.
Beedrill - głównie dlatego, że ludzie nie wiedzieć czemu uważają, że robaki są podatne na ataki lodowe. Mega Beedrill spokojnie jeden/dwa Ice Beam przetrzyma. Przeciwnik ataków Beedrila już nie koniecznie.
Odpisz
26.09.2016, 15:11
Dość ciekawy temat, więc się dołączę.

Zawiodły mnie:
Ursaring - kiedy go złapałem ostatnio w Pokemon Revolution Online to myślałem z początku, iż wyprze on z mojego skłądu Furreta, lecz się myliłem. Mimo, iż ma o wiele lepszy atak to spisuje się on gorzej od Furreta, który przewyższa go chyba tylko nieznacznie statystykami obronnymi oraz szybkością. Kompletnie nie rozumiem dlaczego ten pok mi się nie sprawdza.

Mightyena - Ten pokemon bardzo mi się podoba ze względu na swój wygląd, aczkolwiek bardzo się na nim zawiodłem, gdy grałem w Emeraldy. Do czwartej sali radził sobie jeszcze jako tako, aczkolwiek potem to już zaczął niedomagać, bardzo szkoda.

Nuzleaf - Tutaj mamy sytuację bardzo podobną do tej co poprzednio, aczkolwiek pokemon ten sprawiał mi ogromny zawód podczas walk o drugą odznakę w Emeraldach. Od tamtego czasu nienawidzę pokemonów walczacych oraz Brawlyego.

Zaimponowały mi:
Drapion - kiedy grałem w Pokemon Glazed (Hack) złapałem sobie Skorupiego, by zobaczyć jak się będzie sprawował. Trenowanie Skorupiego była bardzo czasochłonne, aczkolwiek nie żałowałem potem ani minuty na to poświęcone. Ten skorpion jest niesamowity. Nie dość, że jest strasznie wytrzymały to jeszcze silny oraz szybki. Istna maszynka do zabijania. Gdybym go nie zmieniał to praktycznie sam by pokonał całe E4.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości