Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Siebold - Blondyn w Elite Four
9.07.2016, 18:00
Siebold - Blondyn w Elite Four
Ekspię sobie czasem poki w najlepszym miejscu czyli przy elite four i tam jest ten koleś, który ma wodniste pokemony. Zadaje pytanie czy można walki pokemon traktować jako sztukę, zazwyczaj odpowiadam, że nie. A ten się frustruje i wrzeszczy jak nawiedzony krzycząc, że to jest jak z kucharstwem, że walki pokemon są ulotne jak jedzenie, które przygotowuje kucharz. W sumie się z tym nie zgadzam, bo walki przecież można nagrać, jak film, ale nie o to chodzi!

Samo to pytanie jest durnowate i od czapy, bo w grze pyta nas koleś, nas, realnych ludzi o to czy uważamy walki pokemon za sztukę, coś czego nie ma. Jak ja mam mu odpowiedzieć? Przecież tego nie ma w realnym świecie, więc jak mam to coś traktować jak sztukę, no jak? Nie rozumiem tego jak można dać takidziwny wybór w grze. Rozumiem, że zamysł był taki, żeby wczuć się w grę tak, żeby myśleć, żeby to był normalny świat, ale come on - po pierwsze - grafika w tej grze zarzymała się na etapie 20 lat wstecz, a po drugie - no cholera, to jest gra z pokemonami! GRA Z POKEMONAMI, więc proszę na mnie nie krzyczeć. Aha, i dalej będę wybierał opcję, że walki z pokemonami to nie sztuka. Na pohybel!!11
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ness
9.07.2016, 18:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.07.2016 18:25 przez Tyrantrum.)
RE: Siebold - Blondyn w Elite Four
Ja uważam, że nie ma nic złego w tym pytaniu. Według mnie sama gra jest sztuką (może to przez moje zamiłowania do programowania i grafiki komputerowej). Pomyśl o opowiadaniu, albo o filmie, to co w nich przedstawiają, nie zawsze jest prawdziwe, ale to też sztuka. Sztuki walki, to też sztuka. Zatem, w grze, która jest sztuką, jest coś jak opowiadanie, co jest sztuką, w którym dochodzi do bitew, co też można uznać za sztukę. Mógłbym napisać jeszcze więcej na ten temat, ale nie widzę takiej potrzeby.

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
9.07.2016, 18:52
Myślę, że za bardzo się stresujesz tym dialogiem.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, Lucar, Shinobu, Tyrantrum
9.07.2016, 18:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.07.2016 20:05 przez Tyrantrum.)
Mówisz do mnie? (Serio, bo nie jestem pewien.)
Jeśli tak, to się mylisz. Może to tak wyglądać, ale tak nie jest.
Przepraszam za off-topic.

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
Odpisz
9.07.2016, 21:42
(9.07.2016 18:24)Tyrantrum napisał(a):  Mógłbym napisać jeszcze więcej na ten temat, ale nie widzę takiej potrzeby.

OK, to ja tylko napiszę, że mnie nie przekonałeś i się nie zgadzam.

Cytat:Myślę, że za bardzo się stresujesz tym dialogiem.

Bym się tak nie stresował, gdyby podczas reakcji na odpowiedź NIE ekranik się nie trzósł i ten gościu nie krzyczał. Czizas, na taką głupotę tak reaguje.
Odpisz
10.07.2016, 17:25
Zachowanie Seibolda jest uzasadnione przerysowaniem jego cech. Jeśli tego nie rozumiesz to musisz sprawdzić w akcie urodzenia ile masz lat i potem skonfrontować to z widniejącym na okładce PEGI 7.

Natomiast gra, walka jako dzieło audio-wizualne może być traktowane jako sztuka. Z dużym przymróżeniem oka ale może być.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill, Tyrantrum
10.07.2016, 18:49
Jestem ciekawa, autorze tego tematu, jakbyś zareagował na tę wypowiedź:
[Obrazek: QQsUoNs.jpg]

[Obrazek: free_n_and_zorua_icon_by_umbreonxpie-d5l0jjg.gif]Każdy w swoim życiu powinnien znaleść swojego VictiniegoTongue

Ale nie tutaj...

Sorry, ale taki mamy klimat

Bellsprout Diglett w doniczce Hoppip by Drakonis/Dragon Fakemon by Piterr/N and Zoroark by Ceila/
N by ChazzatronZoroark by Natx: https://31.media.tumblr.com/cf58cb2c2f7b...4_1280.png[/size]

[Obrazek: tumblr_m78bn3g1RL1rullieo1_500-1.gif]
Tylko Zespół Plasma <3

Senoyara!!!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: picollo, Shinobu, Tyrantrum
18.07.2016, 22:30
On żyje w świecie Pokemon i pyta osobę żyjącą w świecie Pokemon xD więc nie odpowiadaj jak osoba w prawdziwym życiu. Mnie akurat spodobał się ten typek i ta sytuacja, oczywiście odpowiedziałem "Ah yes, indeed". Pamiętam jak Crystal przechodziłem strategicznie. Każdy ruch miał mi przynieść coś w dalszym etapie walki.
A tutaj tak dla zabawy: https://pl.wikipedia.org/wiki/Strategia_...a_wojenna)

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
23.08.2016, 22:25
sztuka ma przede wszystkim wzbudzać u nas emocje. DOBRA walka Pokemon można by zaliczyć do sztuki. Nie każde dzieło sztuki jest ładne. tak samo z grafiką. Nie zawsze jest też realne. Do zrozumienia sztuki trzeba wyobraźni. Jak tak trudno Tobie z tym pogodzić. Z tym że trzeba użyć tej wyobraźni i wczuć się w świat to najwyraźniej trzeba odpuścić Tongue

[Obrazek: oXoScFx.png]
Friend Code 3626-2680-9960
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyrantrum

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości