Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

[WĄTEK ZBIORCZY] Pokemon Go Problemy
8.07.2016, 18:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2016 16:26 przez Nilson.)
[WĄTEK ZBIORCZY] Pokemon Go Problemy
Witajcie,
Wczoraj ze znajomym założyliśmy nowe konta (za pomocą fanClub) i po paru godzinach nie mogliśmy się już zalogować. Dzisiaj po raz kolejny stworzyliśmy nowe konta ale tym razem za pomocą google, i znowu stało się to samo. Co gorsza (załączam screena) Nie mogę zalogować się przez to do pokemon global link! Czy ktoś napotkał podobny problem? ktoś nie może się zalogować? i czy możecie zalogować się do Pokemon Global Link? Bedę wdzięczny za pomoc.

Załączone pliki Miniatury

Odpisz
8.07.2016, 18:33
RE: Pokemon Go Banuje graczy?
Niestety od wczoraj mam ten sam problem ...

5429 9042 6900 FS Angel FAjt FAjt xd
Odpisz
8.07.2016, 18:35
Zawsze to jest jakiś sposób na odetkanie zapchanych serwerów
¯\_(ツ)_/¯

[Obrazek: tumblr_n1sf6eudsF1tuopnto1_400.gif]
Odpisz
8.07.2016, 18:36
Serwery PTC leżą, spokojnie xD Ja nie jestem zalogowany, a mam problem z wejściem na stronę PGL
"We're currently in the process of making Pokemon.com an even better experience for Pokémon fans! Please check back in a little while. Thanks"
Nie ma co siać fermentu, temat można zamknąć, nie panikujcie

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
Odpisz
8.07.2016, 20:33
RE: zapytanko o pokemon go
Przenoszę do działu Pokemon Go.

.
Odpisz
8.07.2016, 21:09
Nie rozumiem pytania. Jakie znowu sterowniki?
Odpisz
9.07.2016, 14:23
Wejdz sobie kolego na forum.android.com.pl znajdz swoj model telefonu i poczytaj troche o wgrywaniu custom romow. Moja dziewczyna ma s3 i musialem jej taki wgrac. Znajdz odpowiedni dla siebie.

[Obrazek: 312f1a5d00d1.png]
Odpisz
9.07.2016, 20:30
pokemon go problem z wystepujacymi pokemonami
mam pytanie jak je znalesc?? na danym obszarze pokazuje mi ze wystepuje 6 pokemonow w tym drowzee i szelder. obszedlem caly park i znalazlem jedynie 2 rattaty i 2 pigey. jakznalesc pozostale??

jak ktos wie niech prosze napisze mi to dziwne wyjasnienie
Odpisz
9.07.2016, 22:08
musisz odczekac jakis czas. mialm wczoraj tak samo a dzisiaj znalazlem juz 6 pokemonow
Odpisz
9.07.2016, 23:01
Nie mogę zainstalować gry na Androidzie 4.4.4
Nie mogę zainstalować gry na moim Samsungu Galaxy S3 lte. Po pobraniu instalki mam przyciski 'anuluj' i 'instaluj' ale nie mogę kliknąć tego drugiego. Ktoś pomoże?
Odpisz
9.07.2016, 23:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.07.2016 23:02 przez Soon.)
Pokemon GO- o co cho?
Witam Big Grin
Napisałem ten wątek, aby uzyskać odpowiedź (nawet odpowiedzi) na poniższe pytania:
1. Czy istnieje jakaś specyfika występowania Pokemonów w Pokemon GO? (np. więcej Pokemonów w lesie, mniej na łące itp.).
2. W białym prostokącie w prawym rogu nie wyświetla mi się nic (na yt widziałem, że tam są sylwetki Pokemonów). Co z tym zrobić?
3. Czy można ewoluować Pokemona? Jeżeli tak, to jak?
4. Czy tymi Pokemonami się walczy?
5. Czy jadąc samochodem mogę coś wykryć?
6. Pokemona znajduje się stojąc w miejscu czy chodząc?

Z góry fenkju Smile

[Obrazek: funny-pokemon-gif-magikarp-why.gif]
Odpisz
10.07.2016, 0:06
RE: Pokemon GO- o co cho?
1 nie wiem
2 musisz chodzic po pewnym czasie wyskocza ci w okolicy stworki czesc latwo znajdziesz. czesc jakos nie moge odnalesc
3 mozna. musisz znalesc kilka tego samego typu i oddac je doktorkowi. dostajesz cukierki a dzieki nim ewoluujesz na nowego pokemona
4 nie. tylko w gym od 5lvl
5 jezdzilem po miescie i nic nie wyskoczylo. rowerem jest to mozliwe jak podczas chodzenia
6 tak jak w 2. musisz chodzic.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Soon
10.07.2016, 0:09
RE: Nie mogę zainstalować gry na Androidzie 4.4.4
sprobuj sciagnac jeszcze raz. ja sciagnalem z tej str i dziala

m.apkpure.com/pokemon-go/com.nianticlabs.pokemongo/download?from=detals
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ilusion
10.07.2016, 0:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2016 0:13 przez Sensei1466.)
1. nie ma różnicy w pojawianiu się stworków, ale jest różnica w gatunkach, np. nad wodą znajdziesz np. dratini albo magikarpia
3. musisz zdobyć cukierki danego pokemona przez łapanie kilku takich samych i w menu pokemona go ewoluować
4. możesz walczyć w gymie, musisz najpierw zdobyć level 5 przez łapanie stworków
5. tak, ale nie zbyt szybko musisz jezdzić
6. musisz wyjść żeby znaleźć pokemona szybko, możesz także stać w domu i czekać pół godziny na jednego pidżija niedaleko domu :v

[Obrazek: vICzk2t.png]
Odpisz
10.07.2016, 0:19
1. Z tego co zauważyłem, najwięcej pokemonów występuje w miastach, czy może raczej miejscach gdzie jest największe skupisko Poke Stopów oraz Gymów. Na wsiach spotkanie pokemona jakiegokolwiek może graniczyć z cudem. I to niekoniecznie jest tak, że nad wodą spotkasz wodne itd. (sam spotkałem kilka horsea w mieście).

2. To właśnie znaczy, że jesteś po prostu gdzieś gdzie Pokemony nie występują.

3. Ewoluować pokemona można po uzbieraniu odpowiedniej liczby cukierków danego gatunku (np. Pidgey Candy). Owe cukierki możesz zdobyć przez
- złapanie danego pokemona (najczęściej trzy, nie wiem czy odnosi się to do wszystkich), np. aby ewoluować Pidgeya potrzebujesz 12 cukierków aby dostać Pidgeotto, a potem 50 aby uzyskać Pidgeota
- transfer danego pokemona do profesora - dostajesz w zamian jednego cukierka, ale tracisz pokemona na zawsze
- wyklucie z jajka

4. Na pewno możesz walczyć w gymach (po zdobyciu 5 poziomu), nie jestem pewien jak z normalnymi walkami z innymi trenerami. Aby złapać pokemona nie trzeba z nim walczyć, tylko rzuca się poke balla.

5. Jasne, zarówno Poke Stopy, Gymy jak i Pokemony. Jeżeli zdążysz nacisnąć na pokemona to możesz go potem spokojnie łapać jadąc dalej. Ale ogólnie, granie w Pokemon Go i jednoczesne kierowanie samochodu nie jest rekomendowane. Co innego gdy jedziesz jako pasażer. Przy czym jadąc nie będą naliczane kilometry do jajek, bo poruszasz sie zbyt szybko (według internetowych doniesień do 20 km/h jeszcze nalicza).

6. Chodząc, chociaż jeżeli stoisz długo w jednym miejscu a w białym polu 'nearby' widzisz pokemony, to możliwe że pojawi się obok ciebie gdy ty w ogóle się nawet nie ruszysz.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości