Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Problem z utworzeniem nowego konta dla PTCG Online
23.06.2016, 17:57
Problem z utworzeniem nowego konta dla PTCG Online
Witam.

Mam dość osobliwy problem i może ktoś mi tutaj pomoże. Mianowicie, nie mogę stworzyć nowego konta żeby grać w PTCG Online. Formularz rejestracyjny zachowuje się, jakby nie zapisał żadnych danych, nie dostaje emaila, zalogować się nie da na podane dane. Koszmar. Próbowałem też na oficjalnej stronie przez wiele przeglądarek, czyszczonych bądź nie. Efekt jest zawsze taki sam. Support Nintendo napisał, że na maila tym się nie zajmują i mam im posłać ticketa przez swoje konto.... Które nie istnieje. Fajny support.

Miał ktoś taki problem, można coś na to poradzić? Pomocy, błagam. Sad
Odpisz
24.06.2016, 9:34
RE: Problem z utworzeniem nowego konta dla PTCG Online
Używałeś wcześniej tego maila do rejestracji u nich? Spróbuj może z innym, najlepiej nie z polskiej domeny.

Odpisz
24.06.2016, 10:37
No niedawno miałem to samo. Spróbuj tak Gmail, Google Chrome. Patrz czy nie wpisujesz już zajętej nazwy.

OSTATECZNIE ZMIENIAM ZDANIE!
KUPIĘ KARTY UNLIMITED BASE SET (TANIO)
Odpisz
24.06.2016, 13:29
Mi z kolei PTCGO w ogole przestalo reagowac na moje logowanie. Wywala komunikat, ze takie konto nie istnieje. Mimo, ze mam jedno konto do wszystkiego od Pokemona. Reinstalacja aplikacji na komputerze nie pomogla.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
24.06.2016, 17:03
Serwery siadają?

Odpisz
25.06.2016, 1:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2016 1:20 przez GhostVoice.)
Dzięki za odpowiedzi ale używam Gmaila to raz a dwa to wspominałem o wielu przeglądarkach. Nie wykorzystuje zajętej nazwy. Powiem więcej, po wypełnieniu formularza mogę go wypełnić jeszcze raz na te same dane. Czysta magia. Żadne kombinacje nie pomagają. Używałem różnych komputerów, telefonu nawet z Chrome. Nic się nie dzieje. A gdybym używał tego emaila wcześniej, nie mógłbym przejść rejestracji. Przypominam jeszcze raz, rejestracja przechodzona jest poprawnie bez niczego, jest komunikat nawet że mam czekać na emaila, którego nie wyślą.
Odpisz
25.06.2016, 7:08
Raz miałem to samo i musiałem założyć konto pół roku później Big Grin

Odpisz
16.02.2017, 15:40
U mnie problem jest inny... Otóż zakładając konto i wpisując wszystkie poprawne dane, naciśnięciu "Continue", wyskakuje mi błąd, że nie zaznaczyłam okienka z regulaminem... gdzie jest zaznaczone... Nie wiem co zrobić, próbowałam nowe maile, przeglądarki itp. nic nie działa, ktoś wie jak to rozwiązać ??
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości