Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémony na E3
15.06.2016, 17:21,
RE: Pokémony na E3
Z nowych Pokemonów najbardziej podoba mi się robaczek i mam nadzieję na jego podtyp electric

Pikipek wygląda dla mnie jak dziewczyna. Wolałem fanmade'a :< Jest to dzięcioł, którzy wystrzeliwuje nasiona. Skill Link + Bullet Seed to pewniak. Ale do jego wyglądu nie pasuje Grass/Flying zwłaszcza, że mamy już startera tego typu, a to oznacza brak STABu.

"Yangoos pochodzi z poza Aloli, ale został do niej przywieziony, aby walczyć z nadmierną populacją innych Pokemonów." - To mi się podoba, może dowiemy się która populacja zagrażała w Aloli ^^
Odpisz
15.06.2016, 18:24,
Dlaczego Yungoos kojarzy mi się z pre ewolucją Zangoosa, dlaczego? Tongue
Odpisz
15.06.2016, 18:42,
(15.06.2016, 18:24)Makion napisał(a): Dlaczego Yungoos kojarzy mi się z pre ewolucją Zangoosa, dlaczego? Tongue

Nazwą podobni, ale raczej nie wyglądają jakby jeden miał być ewolucją drugiego Smile

[Obrazek: trainercard_Maks.png][Obrazek: 13278148_996197977132703_1589207261_n.jpg]

[Obrazek: tumblr_mi3awaRJAo1r922jeo1_500.gif]

Odpisz
15.06.2016, 18:44,
(15.06.2016, 17:21)pokemonek123 napisał(a): "Yangoos pochodzi z poza Aloli, ale został do niej przywieziony, aby walczyć z nadmierną populacją innych Pokemonów." - To mi się podoba, może dowiemy się która populacja zagrażała w Aloli ^^

Yungoos jest wzorowany na manguście, więc stawiam na Sevipera i Zangoose'a 2.0 :p

Cytat:Dlaczego Yungoos kojarzy mi się z pre ewolucją Zangoosa, dlaczego?

Up^

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
15.06.2016, 20:40,
Przypominają mi się plotki/pogłoski/informacje wujka z Nintendo, o tym że w kolejnej wersji Poków główne skrzypce ma grać nasz przyjaciel, który ma być 'wybrańcem', a my mu mamy tylko pomagać. Czyżby pogłoski o tym się spełniały?

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pysiek
15.06.2016, 22:28,
Nowy tryb wydaje się spoko ,ale nie malowane odpukać, wyjdzie w praniu. Poki mnie jakoś nie zachwyciły nadto.Ptak musi się nieźle postarać by utrzymać poziom Staraptora i Talonflama.Robaczek ma potencjał,i jest wyjątkowy a wyszczerz...Się zobaczy gdy nie zębiska to powiedział bym furret 2.0. Tylko o co może chodzić z tym stake out?A co do ułatwiania to ani mnie to nie grzeje ani nie ziębi.Imiona protagonistów mogły być lepsze. O ile to są te domyślne imiona.A no i mamy potwierdzenie że trenerzy są widoczni nie tylko w przypadku tych ważnych postaci ,ale też zwykłych NPC. A i coś mnie uderzyło.Soul-Hearth? Nawiązania do jotho?Nie mowie od razu Jotho confrimed ,ale coś jest na rzeczy. No i co z batlle frointerem będzie czy nie?Cóż mogę rzecz Hype je nadal. Głucho wszędzie ciemno wszędzie co to będzie co to będzie?

Charmader od Amuksy
[Obrazek: 999087_405368792916112_2108576758_n.jpg]
Click!>>>[Obrazek: qz28uu.jpg] <<<Click!
Odpisz
17.06.2016, 15:56,
Osobiście Strasznie się nową grą Jaram Grafika jest śliczna bardzo podoba mi się to że w końcu modele postaci w trakcie pojedynku są w pełnym 3D a nie tylko obrazkiem plus to że nasza postać autentycznie jest ukazywana wraz z pokemonem podczas walki mało tego przeciwnik także jest widoczny ! na dodatek podoba mi się to gestykulowanie do wykonywanych ataków zastrzeżenie mam tylko do interfejsu ekranu dolnego chodzi mi o przeniesienie ikony fight na prawą stronę ekranu i liniowe ułożenie ataków chociaż jak tak teraz myśle daje nam to miejsce na dodatkowe mini info o ataku w stylu małej rubryczki po boku która mówi nam o sile ataku typowi i rodzaju mam na myśli coś takiego : type Fire/Special base damage : 90
Znając życie i tak szybko przyzwyczaje się do nowego interfejsu Smile Cieszą mnie też nowe Formy Solgaleo i Lunali może to z nimi związane będą kryształy w bransoletkach bohaterów i może w alternatywnej formie Solgaleo dostanie typ Ognisty nie wiem ale jestem ciekaw tego co zrobi Gamefreak ! Big Grin

Gracz,Nerd,Niegardzący dobrą muzyką elektroniczną miłośnik House'u i Daft Punk,Ludolog,Miłośnik Retro konsol i komputerów ukryty w cieniu twórca na yt. #TeamSun #TeamLitten
[Obrazek: 315518_trainercard-JRSZ99.png]
Odpisz
17.06.2016, 19:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2016, 22:25 przez Chicorii.)
Mówcie co chcecie, mnie u Yangoosa te zębiska podobają się najbardziej, to one czynią go ciekawym. Bez nich byłby kolejnym bezbarwnym normalem z pierwszych traw.

No i Battle Royal po opisie, który został tu zacytowany przez kogoś, też zaczęło się bardziej podobać, bo wprowadza coś, czego wcześniej nie było. Nie jest to kolejna bitwa, która trwa tak długo, aż wszystkie Pokémony wszystkich przeciwników z wyjątkiem zwycięzcy zostaną wykończone, jak ma to miejsce w "normalnych" walkach, tylko jest on wybierany w rankingu. To właśnie czyni ten tryb świeżym i interesującym. Liczę na to, że będą to nie tylko pojedynki w alolowskiej wieży bitew (jakkolwiek będzie się to zwać) oraz online, ale też będzie można powalczyć z NPC w różnych miejscach podczas przechodzenia głównej linii fabularnej. Może to być coś w stylu Battle Tentów w Emeraldzie.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości