Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémony na E3
14.06.2016, 22:12,
RE: Pokémony na E3
Czyli mamy 4 wyspy a kazda ma jakby straznika. Czyzby 4 nowe legendy? A moze Solgaleo, Lunala, Marshadow i Zygarde?

No i co Lillie ma w tej torbie? Jakiegos poka ktorego jeszcze nie ujawnili?

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
14.06.2016, 22:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2016, 22:31 przez Makion.)
Selene - Selena... Japończycy wymawiają "R" zamiast "L"... Selena - Serena Tongue Serena Alola Confirmed?! Wink

Do rzeczy: Mnie także zastanawia Battle Royal i mam takie wrażenie, że będzie niezły chaos i nieczyste zagrywki w tej zabawie. Podoba mi się ten nowy rodzaj walki, nawet pasowałby do klimatu Battle Frontier. Ciekawe, czy będą jakieś zasady, według których będzie się to rozgrywać, np. ostatni na polu bitwy wygrywa, pierwszy pokonany odpada, albo jakaś współpraca... byłoby troszkę rozczarowujące, gdyby bitwy zawsze się kończyły w taki sposób jak na gameplayu.
Odpisz
14.06.2016, 22:30,
Po opisie nowego robaczka, prognozuję typ BUG/ELECTRIC w ostatniej fazie ewolucji.
A co do imion protagonistów - są to oczywiste nawiązania do Słońca i Księżyca.
Odpisz
14.06.2016, 23:16,
Ehh może przez to że się starzeje albo przez to że nie mogę się dalej otrząsnąć po konferencji Sony która mnie rozwaliła nowym God of War i remasterem Crasha , ale jakoś nie mogę przekonać się do tych nowych trzech poków . Jedynie co mi się podoba to Zygarde a co do samego trybu Battle Royal to się nie wypowiadam do puki nie przetestuje . Jednak bądź co bądź lepszy rydz niż nic Wink .

[Obrazek: 643_05.jpg][Obrazek: 233_pocky.jpg]
[Obrazek: 458_xd.jpg]

Odpisz
14.06.2016, 23:51,
[Obrazek: mdexp7t2rohjzrwxnqfg.jpg]

Jaki to jest wygryw xD

http://kotaku.com/fans-think-the-newest-pokemon-totally-looks-like-donald-1781985199?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makoko, Shinobu
15.06.2016, 0:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2016, 0:42 przez Makoko.)
(14.06.2016, 23:51)Nilson napisał(a): [Obrazek: mdexp7t2rohjzrwxnqfg.jpg]

Jaki to jest wygryw xD

http://kotaku.com/fans-think-the-newest-pokemon-totally-looks-like-donald-1781985199?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

Pozwolę sobie zacytować siebie xD
"HA Yungoosa: Jeśli Pokemon pochodzi z innego regionu niż Alola, zostaje on deportowany, tym samym kończąc walkę."

[Obrazek: trainercard_Maks.png][Obrazek: 13278148_996197977132703_1589207261_n.jpg]

[Obrazek: tumblr_mi3awaRJAo1r922jeo1_500.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
15.06.2016, 2:17,
Ogólnie jestem pod sporym wrażeniem, wszystko mi się w zasadzie podoba prócz jednej rzeczy która stanowi tak ogromny minus że aż mi się smutno zrobiło, mianowicie tak jak już sporo osób wymieniło, wolałbym nie wiedzieć jaki atak jest super effective a który nie, po co aż tak bardzo z gracza robić debila? Tongue przynajmniej ja waląc ten jeden na 20 ataków lubię się zdziwić że przez pomyłkę/z pośpiechu/z niewiedzy, zasunąłem właśnie not wery efektiw hitem xD

Również wygląd Zygarde 100% mnie gryzie, ale to już od dawna, po prostu przypomina mi ten pokemon megazorda xD wiem że to tylko jeden taki przypadek, ale psuje mi całość "pokemonopoglądu" Big Grin

Plusów nie wymieniałem bo jest ich sporo, sam region, jak i każdy nowy pokemon do tej pory pokazany jest mniej lub bardziej - ALE ZJADLIWY, czuję takie podekscytowanie na samą myśl jak mogą wyglądać ewolucje/typy dla każdego z do tej pory ujawnionych poków Smile
Odpisz
15.06.2016, 8:09,
nie wiem czy ktoś to wrzucał, ale zagadka rozwiązana
Cytat:In a Battle Royal, four Trainers are jumbled in battle together, but the rules are simple.

Each of the four Trainers chooses three Pokémon and sends one Pokémon into battle at a time. The battle is over at the end of any turn when all of the Pokémon of one Trainer have fainted. The players are ranked, and a victor is declared based on the number of Pokémon each defeated and the number of Pokémon each has remaining in play.
Odpisz
15.06.2016, 8:50,
Pikipek dla mnie jest świetny, że aż chyba nie będę brał jako startera Rowleta, bo po co mi dwa latające. Mam też nadzieję, że nie spieprzą jego ewolucji jak Pidove :v
Yungoos wygląda dla mnie dobrze, lubię jego Trumpowe włosy.
Grubbin ma duży potencjał wyglądać fajnie w swojej ostatniej ewolucji więc z nim będę bardzo czekać na ewolucje.
Battle Royale wydaje się kolejnym fajnym trybem do lamienia, pewnie na nim trochę pogram.

Po prostu czekam na ten listopad i tyle. Chcę w to zagrać jak najszybciej się da. Hype osiągnął wczoraj nieziemski poziom i pewnie utrzyma się do premiery, a nawet jeszcze po niej Tongue

FC: 1693-3892-6869
IGN:
X: Blue
Alpha Sapphire: Blue
Moon: Blue
UltraSun: Blu
Odpisz
15.06.2016, 9:46,
Ktoś może wie dlaczego akurat nazwy ''Sun'' i ''Moon''?
A co do imion protagonistów to niezależnie jakich by nie dostali to pewnie i tak będą gorsze od ''Sol'' i ''Luna''. Sad

Odpisz
15.06.2016, 10:56,
Zgaduję, że ten Grubbin przemieni się w mrówkę. Jakby nie patrzeć to dla mnie to wygląda na larwe mrówki.
Odpisz
15.06.2016, 13:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2016, 13:19 przez max 353.)
Jejciu dużo nowych bardzo fajnych informacji. Z ujawnionych Pokemonów najbardziej podoba mi się Pikipek jest słodki, ale nie aż tak jak piesek i koala Big Grin
Bardzo fajnie ,że dodali te ułatwienia podczas bitwy, teraz będzie można zobaczyć jaką zdolność i naturę ma dziki Pokemon takie coś już dawno powinni dodać.Jakie ataki są efektywne na przeciwnika też jest pomocne jak ktoś nie pamięta na pamięć, a dla nowych graczy tym bardziej. Walki czteroosobowe to też bardzo ciekawy pomysł.Ogólnie region Alola mi się bardzo podoba, bo lubię hawaje.

[Obrazek: hippie-724979.jpg]

:
Odpisz
15.06.2016, 13:52,
Po ponownym obejrzeniu relacji z E3, naszła mnie pewna myśl - Lillie (Ta cała tajemnicza aststentka profesorka), być może jej sekret związany jest z Zygrade? Być może w jej torbie siedzi Zygarde Core? xd Przyjrzyjcie się scenie, w której jej torba zaczyna wariować ;D Jak zaznaczyli, Zygarde ma się pojawić z szczególnych okolicznościach, więc kto wie ;D

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Allsix, Shinobu, tajnyx
15.06.2016, 16:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2016, 16:25 przez Axel.)
(15.06.2016, 10:56)Patryk PZ napisał(a): Zgaduję, że ten Grubbin przemieni się w mrówkę. Jakby nie patrzeć to dla mnie to wygląda na larwe mrówki.
Jak sama nazwa wskazuje, Grubbin to pędrak (ang. grub), więc wyrośnie nam z tego chrząszcz Smile. Mnie by to odpowiadało, bo nie mamy wielu Pokémonów-chrząszczy (Ledyba, Ledian, Heracross, Pinsir — coś jeszcze?)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, max 353
15.06.2016, 16:36,
(15.06.2016, 13:52)Brookens napisał(a): Po ponownym obejrzeniu relacji z E3, naszła mnie pewna myśl - Lillie (Ta cała tajemnicza aststentka profesorka), być może jej sekret związany jest z Zygrade? Być może w jej torbie siedzi Zygarde Core? xd Przyjrzyjcie się scenie, w której jej torba zaczyna wariować ;D Jak zaznaczyli, Zygarde ma się pojawić z szczególnych okolicznościach, więc kto wie ;D

To naprawde niezla mysl i to by wyjasnialo skad Zygarde w Aloli: przywiozla go Lillie. Pytanie czy ta torba nie jest troche za wielka na ukrycie malenkiego Core'a. Chyba ze Lillie nosi w niej tez swoje rzeczy

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości