Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejne nowe Pokémony!
12.06.2016, 22:11,
RE: Kolejne nowe Pokémony!
(12.06.2016, 21:55)Makoko napisał(a):
(12.06.2016, 21:47)malva1024 napisał(a): Proponuję Nową Zelandię (kiwi, wielkie papugi kakapo oraz wymarłe już wielkie strusie moa)

O pokemon-kiwi to jest to co chcę zobaczyć w VII generacji. Najlepiej, żeby miał 2 ewolucje, by z początkowego stadium zmieniał się w największego killera w Aloli Big Grin

A i tak zrobili by z niego słodziaka jak ze Spritzee, który miał potencjał by zostać lekarzem z XV wieku podczas epidemii dżumy ;-;

Co do wysp osobiście wolałbym żeby były już same hawaje, bo zmieszanie wysp namieszałoby w moich geograficznym wyobrażeniu świata pokemon Wink
Chociaż nadal czekam na Wielką Brytanię i Islandię <3
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: malva, Ertix
12.06.2016, 22:25,
(12.06.2016, 22:11)Shinobu napisał(a): A i tak zrobili by z niego słodziaka jak ze Spritzee, który miał potencjał by zostać lekarzem z XV wieku podczas epidemii dżumy ;-;

Albo flamingiem. Takie fake'i też są w necie.

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
13.06.2016, 0:16,
BŁAGAM, wszystko, tylko nie jakieś fuzje pomiędzy trenerem a pokemonem ;( po prostu bym tego nie przełknął.

Wolałbym jakieś zmiany kosmetyczne, np że pokemon zależnie od nie wiem no np Natury, zmieniał swój wyraz twarzy, tak "na stałe", jak np złodupny wyraz twarzy Dragonita Iris Big Grin moim zdaniem to by było coś, tylko nie mam pomysłu co mogłoby wpływać na tą minę, bo jeśli to by była tylko natura, to połowa Dragonitów miała by ten sam ryj xD Jednak wolałbym właśnie takie zmiany kosmetyczne niż zmiana całej mechaniki gry (co i tak się dość sporo zmieniło przy prowadzeniu mega evo + fairy type) Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
13.06.2016, 0:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2016, 0:33 przez Axel.)
Wydaje mi się, że te fuzje byłyby dość kłopotliwe do wprowadzenia. Bo okej, zrobią teraz fuzje pasujące do protagonistów S/M, ale w następnych grach bohaterowie się zmienią i co, pozmieniają wszystkie formy, żeby pasowały? A co w przypadku gdy będą chcieli dać fuzję szefowie złego zepsołu, mistrzowi czy komukolwiek - każdej postaci będą wymyślać nowe formy? Kompletnie nie widzę jak to mogłoby zadziałać w praktyce.
A co do tych bransolet to nie zdziwiłbym się jakby okazało się, że po prostu teraz będzie można Megaewoluować Pokémony bez Megakamieni.
Odpisz
13.06.2016, 11:47,
Nekkola i Iwanko wyglądają przeuroczo. Chyba wezmę je do teamu jak będę w Sun/ Moon grała. Ciekawe czy ewolucja miśka będzie podobnie wyglądała jak Machopa/Timburra. Bo nie wiem czemu coś mi mówi,że tak.

Jestem wielką fanką anime.
Zobacz mojego pokemona!
Odpisz
13.06.2016, 12:49,
Koala w ogóle do mnie nie przemawia Sad sam fakt, że to pokemon typu normal dyskwalifikuje go do bycia w mojej drużynie (jak każdy zresztą, wyjątek to Snorlax Big Grin). Iwanko super! ale boje się, że wyrośnie druga Mightyena :/. No nic, okaże się. Też nie jestem za tymi transformacjami pokemon=trener, ale metodzie ewolucji Zygarde mówię stanowcze TAK Smile Liczę na ciekawe typy np. grass/ fire, electric/fire Wink
Odpisz
13.06.2016, 16:01,
o której (naszego czasu) będą te nintendowe etrzy całe jutro?

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
13.06.2016, 16:35,
(13.06.2016, 16:01)_M_ napisał(a): o której (naszego czasu) będą te nintendowe etrzy całe jutro?

18
Odpisz
13.06.2016, 17:01,
(13.06.2016, 11:47)Tenshi napisał(a): Nekkola i Iwanko wyglądają przeuroczo. Chyba wezmę je do teamu jak będę w Sun/ Moon grała. Ciekawe czy ewolucja miśka będzie podobnie wyglądała jak Machopa/Timburra. Bo nie wiem czemu coś mi mówi,że tak.

Ja myślę, że ewo Koalii będzie podobne do poprzednich miśków Big Grin czyli większy groźny niedźwiadek Big Grin

a co do Pieska liczę na coś w stylu Kamiennego Arcenine'a <3
Odpisz
13.06.2016, 20:13,
przeuroczo to wyglądam ja w męskich stringach. Nie śpieszyłbym się tak z tymi decyzjami o skłądzie teamu, znamy dopiero... 8 (?) nowych Pokemonów

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Frogadier, malva, Veill, Closeth

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości