Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejne nowe Pokémony!
11.06.2016, 19:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2016, 21:25 przez Nilson.)
RE: Kolejne nowe Pokémony!
mini offtop, ale czy konieczne jest robienie osobnego tematu dla każdego njusa? :O
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: tajnyx
11.06.2016, 19:31,
Piesek i koala bardzo fajne, jeśli reszta poków z tej geny będzie robiona w podobnym stylu co te dwa to będzie super. Najbardziej mnie ciekawią ewolucję starterów bo przy tych stworkach które się dziś ukazały wypadają średnio.
Odpisz
11.06.2016, 19:37,
No i ciekawe co teraz zrobią z Zygarde 50%. Ash-Greninja moim zdaniem nie jest formą odzwierciedlającą wygląd/ubiór trenera. Dlaczego tak sądzę? - Dlatego że w animcu pojawiło się zdjęcie/obraz tak samo wyglądającego poka sprzed kilkuset lat. Więc wygląd greninjy nie ma nic wspólnego z Ashem chyba że ktoś wierzy że Ash to podróżnik w czasie, który zakrzywia czasoprzestrzeń bez zastanowienia.
Odpisz
11.06.2016, 19:46,
Cala sytuacja z Zygarde budzi wiele pytan. Co z Zygarde corem? Czy bedzie dzialal jako Pokemon czy cos w rodzaju itemu (jak Rotom Pokedex). Poza tym w anime sa dwa - czy w grze tez beda dwa zaleznie od wersji?

Czy Zygarde bedzie po prostu siedzial w jaskini czy bedzie mial jakas historie? Co to znaczy dla innych niepodokanczanych watkow z XY.

Wreszcie moja eksycatcja siega poziomow tej z czasow XY i ORAS a nawet wyzej

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
11.06.2016, 20:04,
Dodam jeszcze że dostaliśmy video z nowymi formami Zygarde'a
https://www.youtube.com/watch?v=nDTKAX-UcQs

Gracz,Nerd,Niegardzący dobrą muzyką elektroniczną miłośnik House'u i Daft Punk,Ludolog,Miłośnik Retro konsol i komputerów ukryty w cieniu twórca na yt. #TeamSun #TeamLitten
[Obrazek: 315518_trainercard-JRSZ99.png]
Odpisz
11.06.2016, 20:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2016, 20:46 przez Viger.)
RE: Sun i Moon - Dyskusje Ogólne
Nowe stworki zdecydowanie na plus. Koala jest urocza, jednak nie zapada zbytnio w pamięć. Dość dziwnie wyglądają te kępki futra na policzkach, ale to tylko mały szczegół. (czy tylko mi się to skojarzyło z wełną?)
Pieska natomiast pokochałam od pierwszego wejrzenia. Jest taki radosny, ale i lekko zadziorny. Cieszy mnie, że twórcy zaczynają trochę kombinować z wyglądem przedstawicieli typu kamiennego, które coraz mniej przypominają kupę głazów, a dalej można je powiązać z tym typem.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
12.06.2016, 10:29,
Oj ja myślę że gra została na tyle rozbudowana i tą tajemnicą jest forma ewolucyjna starterów. Chodzi mi o formę typu Wiedźmin,
Podejmujesz decyzję która ma wpływ na grę i np: Taki ten starterowy kotek w zależności od wyborów albo będzie bardziej przywiązany i spokojny, albo ewoluuje w silnego szybkiego kotecka.

OSTATECZNIE ZMIENIAM ZDANIE!
KUPIĘ KARTY UNLIMITED BASE SET (TANIO)
Odpisz
12.06.2016, 11:30,
Twórcy się postarali, mam nadzieję, że wszystkie nowe pokemony - i przede wszystkim ewolucje starterów - będą zrobione tak dobrze. Co prawda nie przemawia do mnie pół- przytomny koala ale nie ma tragedii. To co Nekkoala trzyma w łapkach przypomina mi bardziej ociosany kawałek drewna niż beczułkę czy bębenek. Mam nadzieję, że to faktycznie drewno, wtedy jest szansa, że wybaczę mu senność Wink
Zobaczyłam Iwanko i na myśl przyszło mi tylko jedno słowo - słodziak. Jest uroczy. Brawa dla twórców za uroczego kamiennego pokemona, czyli jak chcą to potrafią. Drugi raz w życiu mam ochotę dołączyć do teamu stworka o typie Rock - pierwszy raz rozważałam to po zobaczeniu Tyrunt'a. Mam nadzieję, że po ewolucji piesek nie straci swojego uroku, jeśli tak to pozostanie mi grać jego podstawową formą. Strasznie mnie ciekawi co za sekret skrywa ten pokemon, w dodatku razem ze starterami.
Byłoby cudownie gdyby - chociaż startery - miały różną drogę ewolucji w zależności od stylu gry, wydaje mi się jednak, że o tym można na razie zapomnieć, a szkoda.
Odpisz
12.06.2016, 13:39,
Po pierwsze trochę śmieszy mnie fakt, że region inspirowany Hawajami wnosi do całej menażerii pokemona hołdującego koali. Jeśli dostaniemy jeszcze kangura i kolczatkę to zacznę się zastanawiać, czy jedna z wysp nie odnosi się bardziej do australijskiego klimatu. Tak czy owak nie warto się tym chyba zajmować. Nigdy chyba żaden pokemonowy region nie był całkowicie inspirowany kontynentami i zamieszkującymi je zwierzętami. Byłoby to przewidywalne i nudne. Koala przedstawia się świetnie. Oczywiście przez lata przewijało się wiele pomysłów jak zaadaptować misia koala do świata pokemonów. Dostawaliśmy go głównie jako typ roślinny. To miało sens. Wiadomo, koala z listkiem eukaliptusa. W sumie idealny starter. Wcześniej jednak pojawił Pancham i zamknął temat pomimo iż to typ walczący. Przyznam, że nieco żałuję, że koala nie dostał typu roślinnego, ale i tak jest to fajnie zrealizowany pomysł i długo oczekiwany przez fanów. Mam przeczucie, że będzie posiadał tylko jedną ewolucję. To chyba wystarczające. Zwyczajnie większy misiek z dużym pniem/bębnem o typie walczącym. Nic odkrywczego, ale wg mnie pasuje idealnie. Jeżeli chodzi o pieska. Początkowo byłem pewien, że dostajemy tutaj szczeniaka o typie normalnym. Wszystko na to wskazywało. Brązowe kolory, żadnych elementów świadczących o czymś innym niż typ normalny. Dopiero potem zauważyłem te kamyki na szyi. Coś jak obroża z ćwiekami z kamieni. Wg mnie to nieco za mały element nawiązujący do typu kamiennego, ale nie upieram się. Doceniam to, że nie poszli na łatwiznę i wprowadzili szczeniakowi właśnie taki. To daje niezwykłe możliwości dla jego ewolucji. Wyobraźcie sobie kamiennego wilka z wystającymi z szyi kamiennymi kolcami. To brzmi ciekawe. Jeśli chodzi o specjalną zdolność szczeniaka oraz starterów, uważam że ma to oczywiście związek z przewijającym się motywem kamieni które mogliśmy zauważyć u trenerów i legend. Na razie nie zaprzątam sobie tym głowy, ale to może okazać się czymś interesującym. Nie wiem co dalej, ale jeżeli twórcy pójdą klasyczny design poków i przestaną wymyślać stworki typu pokemon lodówka, ładowarka do telefonu czy bujany fotel, możemy otrzymać świetną generację. Jak do tej pory zarówno startery jak i legendy bardzo mi się podobają. liczę na przynajmniej 100 pokemonów i dużo brakujących ewolucji z poprzednich generacji. Czekam na kolejne corocoro.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR0YBmn1C1BGUl1EnRqZha...2pYN6YLPUn]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, malva, Maxeusz_
12.06.2016, 16:50,
(12.06.2016, 13:39)pittegawll napisał(a): Wcześniej jednak pojawił Pancham i zamknął temat pomimo iż to typ walczący.

Powiem ci jedno: Pancham to panda, nie koala. Sam też się na tym przejechałem Tongue

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
12.06.2016, 20:15,
Mam dwie teorie:
- Zygarde jest mistrzem trio tych nowych legend
- to nie będzie nowy typ mega stonów tylko tak jak w anime, bransoletka ash'a która wskazuje kiedy greninja zmieni forme.

Kyurem i Arceus żądzom!!!
Odpisz
12.06.2016, 21:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2016, 21:04 przez Makoko.)
(12.06.2016, 20:15)ExtryDX napisał(a): Mam dwie teorie:
- Zygarde jest mistrzem trio tych nowych legend

Mam nadzieję, że nie Zygarde nawet wizualnie nie pasuje do legend z Sun/Moon zawsze pasowała mi do Xerneasa i Yveltala Tongue

(12.06.2016, 13:39)pittegawll napisał(a): Po pierwsze trochę śmieszy mnie fakt, że region inspirowany Hawajami wnosi do całej menażerii pokemona hołdującego koali. Jeśli dostaniemy jeszcze kangura i kolczatkę to zacznę się zastanawiać, czy jedna z wysp nie odnosi się bardziej do australijskiego klimatu.

W sumie to by było całkiem ciekawe gdyby tylko jedna wyspa była inspirowana Hawajami, a każda następna przypominałaby klimatem inne regiony świata. Tylko co potem Hawaje, Australia, a co następne, bo wysp ma być trochę więcej niż dwie? Big Grin

[Obrazek: trainercard_Maks.png][Obrazek: 13278148_996197977132703_1589207261_n.jpg]

[Obrazek: tumblr_mi3awaRJAo1r922jeo1_500.gif]

Odpisz
12.06.2016, 21:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2016, 22:00 przez malva.)
(12.06.2016, 21:03)Makoko napisał(a): W sumie to by było całkiem ciekawe gdyby tylko jedna wyspa była inspirowana Hawajami, a każda następna przypominałaby klimatem inne regiony świata. Tylko co potem Hawaje, Australia, a co następne, bo wysp ma być trochę więcej niż dwie? Big Grin

Proponuję Nową Zelandię (kiwi, wielkie papugi kakapo, hatterie oraz wymarłe już wielkie strusie moa - idealny pomysł na regionalną skamielinę) oraz wyspy z archipelagu Melanezji (np. Indonezja, Nowa Gwinea, Borneo), ewentualnie Filipiny.
Wracając do Australii - gdy zobaczyłam psa w towarzystwie koali, od razu skojarzył mi się z dingo.
Ps. skoro już mowa o strusiach, mogli by zrobić pokemona kazuara (nie emu)

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makoko
12.06.2016, 21:55,
(12.06.2016, 21:47)malva1024 napisał(a): Proponuję Nową Zelandię (kiwi, wielkie papugi kakapo oraz wymarłe już wielkie strusie moa)

O pokemon-kiwi to jest to co chcę zobaczyć w VII generacji. Najlepiej, żeby miał 2 ewolucje, by z początkowego stadium zmieniał się w największego killera w Aloli Big Grin

[Obrazek: trainercard_Maks.png][Obrazek: 13278148_996197977132703_1589207261_n.jpg]

[Obrazek: tumblr_mi3awaRJAo1r922jeo1_500.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: malva
12.06.2016, 22:10,
(12.06.2016, 21:55)Makoko napisał(a): O pokemon-kiwi to jest to co chcę zobaczyć w VII generacji. Najlepiej, żeby miał 2 ewolucje, by z początkowego stadium zmieniał się w największego killera w Aloli Big Grin

Już sobie to wyobrażam: mały, nieśmiały nielot kiwi, zmieniejący si€ dużą, drapieżną keę (miesożerna papuga, kolejny endemit Nowej Zelandii)

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości