Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejne nowe Pokémony!
11.06.2016, 13:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2016, 14:10 przez Patryk PZ.)
RE: Sun i Moon - Dyskusje Ogólne
Ten sekret związany ze starterami i psem to jak nic nowa forma ewolucji. Idąc dalej można się spodziewać oprócz tych pokemonow zabiastej zaby i pozostałych starterów z Kalos w nowych formach. Taka sama sytuacja była w XY z mega blazikenem - jako jedyny ze starterów hoenn dostał nową formę a reszta dopiero w następnej grze.

Edit: z tego wideo w poście powyżej wynika, że Zygarde 10% może przechodzić transformacje bezpośrednio do formy Perfect O.o
Prawdopodobnie działa to podobnie jak Dragon Ascent Rayquazy.
Odpisz
11.06.2016, 14:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2016, 15:30 przez Axel.)
Cytat:Czy ktoś z was widział może to : https://twitter.com/yoko_clover/status/7...0543246336
Bardzo ciekawa jest zamiana w czasie walki. Ciekawe czy może to samo stanie się ze starterami i pieskiem może to jest ta ich "tajemnica"
@Edit
Chciałbym jeszcze dopisać że ta przemiana kojarzy mi się to z Ash-Greninja Smile
Ten filmik dość dużo nam mówi:
a) Zygarde zmienił formę bezpośrednio z psa w megazorda
b) dokonał tego jakąś Zdolnością, nie jest więc to Mega ani Primal
c) Zygardog przed zmianą formy miał czerwony pasek HP, po przemianie się zregenerował.

Czyli wychodzi na to, że dostaniemy Zygarde'a z Hidden Ability, która na podstawie nie-wiadomo-czego będzie zmieniać formę. Wydaje mi się, że to będzie przykokszona wersja Swarma, czyli Zygarde, jeśli HP spadnie do 1/3 zmieni się w Perfecta.

PS. WYPRZEDZIŁEM BULBAPEDIĘ!!!
Odpisz
11.06.2016, 14:46,
Hurra!!!! GF jednak mnie nie zawiodl!!

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
11.06.2016, 15:07,
#Z confirmed. Naprawdę śmieszne, że zdecydowali się dać Zygarde te formy dopiero teraz. Ciekawe, czy to oznacza, że będzie miał jakąś większą rolę, jak Rayquaza w ORAS. To by było całkiem ciekawe, żeby postgame kręcił się wokół Zygarde.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
11.06.2016, 15:16,
Zwykły domowy pies taki mi się podoba.

Iwanko kojarzy się z Rosją.
Odpisz
11.06.2016, 15:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2016, 15:31 przez Closeth.)
>Zygarde 10% Forme uses Thousand Waves and Thousand Arrows, unobtainable moves in the code of the Gen VI games.
>Zygarde Complete Forme uses the new move "Core Punisher"
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
>When Zygarde 10% Forme at low HP, its Ability "Clustering Transform" (tentative translation) changes it into Complete Forme and restores HP

from bulbanews

co za tym idzie, skoro są zygardy to pewnie będzie i ten greninja
ja wam mówię, że te kryształy to jakaś nowa zjebana forma megaewolucji, co upodobnia pokemona do trenera
w animcu jest to ash, w grze to będzie player
co prawda nie widzę greninji który wygląda jak chicken-chan no ale to jest game freak xD

http://pokejungle.net/2016/06/11/zygarde...-sun-moon/
jest i oficjalny trailer

http://prntscr.com/bf2q7g Z

i jeszcze jeden https://www.youtube.com/watch?v=l7cW0F4JMsc
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
11.06.2016, 15:57,
(11.06.2016, 15:23)Closeth napisał(a): co prawda nie widzę greninji który wygląda jak chicken-chan no ale to jest game freak xD

To już dawno przestało być śmieszne. Nie doceniasz scenarzystów Pokemon Origin.

WE ARE ZYGARDE!

3DS FC 3153-8344-8765
Odpisz
11.06.2016, 16:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2016, 16:01 przez Allsix.)
Trailery bomba, muzyka przypomina mi cos pomiedzy XY a ORAS (choc czekam na opinie Chicorii ktora lepiej sie zna i rozroznia instrumenty Smile ).
Zastanawiam sie gdzie trwa ta walka. W tle eidac jakies jakby zielone gory czy cos w tym rodzaju
Ciekawe jak to wprowadza ale sie jaram

Odpisz
11.06.2016, 16:44,
>Edit @ 04:04: CoroCoro hints that Rowlet, Litten, Popplio and Iwanko all hide a secret

pewnie się okaże, że te poksy maja potencjał i ich finalne formy mogą korzystać z mocy tych kryształów aka morferów
Odpisz
11.06.2016, 17:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2016, 17:20 przez Chicorii.)
Nie zauważyłam, żeby ktoś wrzucał tu te trailery, to dla porządku macie:

Odkryłam je dosłownie przed chwilą, kiedy pojawiły się u mnie na stronie głównej YouTube'a. Inaczej bym się o nich za szybko nie dowiedziała, bo nie miałam w planach zaglądać w ogóle na pokémonowe strony w najbliższym czasie. Wink Bardzo się zdziwiłam widząc formy Zygarde'a w grafice gier głównych.
Cieszę się, że w końcu zaczęli o nich mówić. Szkoda, że pojawiają się dopiero w siódmej generacji, ale to było oczywiste, skoro nie ma i będzie gry, której Zygarde będzie przewodził. Żeby chociaż miał jakąś rolę fabularną w post-gamie. Nie jest to to, co chciałam, ale muszę się zadowolić choć czymś takim.

Mnie też nie podoba się specjalnie to dostosowywanie się wyglądu Poka do trenera w stylu Ash-Greninjy, ale jestem gotowa się do tego przyzwyczaić, o ile taka opcja pojawi.

A co do muzyki, jak pyta się Allsi, mam dość mieszane uczucia. Nic dziwnego, że Ci się, drogi kolego, kojarzy z klimatami poprzednich generacji, bo ten utwór to sztampa totalna. Jestem na 99% pewna, że to alolowskie Trainer Battle, na Wild Battle jest trochę zbyt ciężkie. Dlaczego tak sądzę? Otóż motywy trenerów i dzikich Poksów to od zawsze kompozycje baaaaardzo systematyczne. Są konstruowane według jednego wzorca, korzystają w kółko z tych samych instrumentów, zero jakiejkolwiek świeżości. A tego właśnie muzyka bitewna w Pokach potrzebuje na gwałt.
Instrumentarium? Nic nowego, śmieszny syntezatorek we wstępie (najbardziej wtórny i najgorszy moment utworu), elektroniczny bas (niestety, nie znoszę synth basu Sad), płytka i nudna perkusja, smyczki i dęciaki blaszane (oczywiście absolutne zero dętych drewnianych) i fortepian.
ALE mimo wszystko, poza słabym wstępem, brzmi to nieźle. Sama kompozycja choć do bólu nieoryginalna, wydaje się być lepsza od większości Trainer Battle. Chociaż kantowskiego i johtowskiego tematu nie przebije. Tylko te dwa motywy bardzo lubię, reszta jest kompozycyjnie biedniejsza. Zwłaszcza ten fortepian, mimo że nie odgrywa dużej roli, brzmi całkiem nieźle, jest najmniej wtórnym instrumentem z tych tu występujących (w sensie muzyki bitewnej, w niej nie występuje zbyt często). Ale trzeba jeszcze poczekać, aż usłyszymy, jak ten utwór się rozwinie, może być lepiej albo i gorzej.
Dodatkowo czuję tu rękę aranżerską kogoś innego niż Shota Kageyama, aranżera trenerskich motywów z XY i ORAS (bardzo słabych zresztą), bo nie jest ona brzmieniowo aż tak biedna i nudna, jak tamte utwory. Bliżej temu aranżacji Trainer Battle z BW(2), stąd nie wykluczam, że to robota Go Ichinose, który nawet z takimi sztampowymi utworami, gdzie nie ma za wiele potencjału na zrobienie z nimi coś więcej, bo musi je zaaranżować według wskazówek Junichiego Masudy, zwykle tworzy coś na jakimś akceptowalnym poziomie (z wyjątkami, jak temat Aldera, tu nawet aranżacja Go Ichinose nie pomogła, utwór jest po prostu przetragiczny).
Go Ichinose to najlepszy aranżer motywów bitewnych, jedyny który nie boi się ambitniejszych i głębszych aranżacji, ale pełnię swoich możliwości pokazuje dopiero wtedy, kiedy ma całkowitą swobodę, a nie są nimi gry zaczynające kolejną generację. Bo do tych muzykę bitewną komponuje Junichi Masuda, i choć od BW aranżacje pozostawia innym, to są one robione według jego wytycznych, także aranżer nie może sobie dobrać instrumentów, jakie chce, eksperymentować z tempem i innymi rzeczami. Na takie coś może sobie pozwolić dopiero w "trzecich wersjach", rimejkach itp. Stąd moim zdaniem najlepiej zaaranżowana muzyka bitewna w historii serii jest w HGSS i BW2, bo tam Junichi Masuda się nie mieszał w ogóle. Z tego powodu moim marzeniem są Wild Battle i Trainer Battle skomponowane przez kogokolwiek innego niż Masuda, jedyna szansa na odświeżenie tej skostniałej formuły.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Allsix, Nilson, Axel, Veill
11.06.2016, 17:43,
Chicorii, pande już masz - Panchama i Pangoro. A dziobak to w sumie pokemon naszego świata. połączenie kaczki z bobrem, więc jest już Golduck na przykład.

3DS FC:
TheDoc
2380-6099-9616
Odpisz
11.06.2016, 17:53,
@Chicorii-weź ty do Masudy wystosuj oficjalne pismo, może posłucha Wink Nie podoba mi się ta muzyka. Jakaś tak jest... no nie wiem, kojarzy mi się z dzieckiem napierniczającym w cymbałki.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
11.06.2016, 17:59,
NO to po koali... kolei znaczy . HYPE ROŚNIE JAK ZŁY! A jeszcze tyle czasu! A tak BTW ile S/M będzie kosztować? Jak myślicie? A wracając to kto wie jakie te teamy będą? Mają pełną dowolność.A co do wycieku. Urocza koala z unikalną umiejętnością[która jest super] i atakiem. No i pieseł uroczy jak cholera i do tego z typem skalnym który uwielbiam. Na pewno będzie w drużynie nawet jeśli okaże się że to zapychacz trawy 7 generacji. A megarana a jakiś exlusive atak co jest ciekawe oraz spoko umiejętność.O no i mają te fazy czy jak to się zwie. Ciekawe na jakiej zasadzie to ma działać? Może jak primal. I ciekawe jak to będzie ztym innym regionem Ja tam szczerzę z każdego byłbym zadowolony. No i o co ho z tym zygzakiem !A i chcę legęde trójącą i nie dla kolejnej 3 smoczej legendy.To się ciągnie od 3 geny czyli ponad połwę serii. No i nie było jeszcze tria legend [okładkowych w sensię] bez smoka.Starczy już.

Charmader od Amuksy
[Obrazek: 999087_405368792916112_2108576758_n.jpg]
Click!>>>[Obrazek: qz28uu.jpg] <<<Click!
Odpisz
11.06.2016, 18:53,
RE: Kolejne nowe Pokémony!

A oto i oficjalny anglojezyczny trailer dla Zygarde

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson
11.06.2016, 18:56,
RE: Kolejne nowe Pokémony!
Nowe poki słodziutkie. No i nareszcie Zygrade! Cudownie gdyby dostał postgame, to nie to samo co Pokemon Z ale jednak! Big Grin
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości