Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Wyniki głosowania na najpopularniejszego Pokemona
9.06.2016, 10:45,
RE: Wyniki głosowania na najpopularniejszego Pokemona
Wyniki dziwne, ale właśnie dlatego mi się podobają. Najlepsze, że Pikacz nie załapał się nawet na podium. Bardzo dziwi mnie tak stosunkowo niskie miejsce Charizarda, czyżby był on trochę mniej popularny w Japonii niż na Zachodzie?

Też sądzę, że mocny wpływ na wyniki miał fakt rozdawnictwa (nie jestem do końca pewna, ale chyba tylko zwycięzcy?), dlatego to Arceus wygrał lata temu. Ale teraz to by nie miało takiego sensu, bo przecież Arceus i tak będzie rozdawany w ramach obchodów 20-lecia, stąd lepiej, że wygrał jakiś niemityczny Pokémon.
Tym niemniej nie sądzę, by sama popularność Greninjy nie miała wpływu na jej wygraną, nie zapominajcie, że to także grywalna postać w Smash Brosach na Wii U i 3DS-a, co też na pewnozauważalnie zwiększyło popularność tego Pokémona, jak i samo anime. Być może moda na Greninję przeminie, kiedy zacznie się siódma generacja, póki co ten Pokémon jest na topie.

(8.06.2016, 18:22)Maddox napisał(a): Co gorsza Greninja pewnie też nie wygrał ze względu na swoje naturalne czadostwo. Spójrzcie tylko gdzie jest Sceptile, niezwykle podobny swym stylem do żabci - Na bank ludzi wzięło że może jak go wybiorą to wprowadzą tą formę Asha, a wszyscy przecież wiemy iż tak się nie stanie bo to tylko forma - wymówka by nie miał mega zegarka, nie musiał się z nim potem bawić i tak dalej i tak dalej. I tak cud że chociaż w PTCG można go zdobyć, aż sam się zdziwiłem swego czasu.
Też nie uważam, by Ash-Greninja miał być dodawany do gier głównych (przynajmniej nie do szóstej generacji, może do Sun/Moon, ale w to też wątpię), ale jest obecny w spin-offach, w Picrossie i Shuffle'u (być może gdzieś jeszcze, o czym nie wiem).
W Shuffle'u Ash-Greninja działa jak alternatywna forma, czyli osobny Pokémon, który nie dzieli doświadczenia ze zwykłą Greninją i trzeba ją trenować od nowa. Rozróżnia ją inna zdolność (Power of 4+, zamiast Mind Zap) i jest dostępna tylko jako czasowy event (zwykła Greninja to Expert Stage), choć w przeciwieństwie do alternatywnych form legend, nie ma zmienionego typu (kiedy to Resolute Keldeo jest walczący, nie wodny, a Sky Shaymin latający, lądowy trawiasty). Niedawno też ten event był powtarzany z możliwością grindowania spersonalizowanych Skill Boosterów, by uczynić Power of 4+ jeszcze silniejszym (w moim przypadku tylko do drugiego poziomu, bo nie dość, że to plansza czasowa, to jeszcze trudna).

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości