Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
4.06.2016, 0:11,
RE: Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
Co do legend. Faktycznie mogli darować sobie typ psychiczny. Lew mógłby mieć fire sa nietoperek dark. Napewno jeszcze jakieś dojdą i mogliby dać legendę typu poison, ponieważ tylko takiego typu nie było. Ewentualnie fight- wystąpił tylko jako podtyp u muszkieterów z V geny. I mam nadzieje że ilość legend będzie ograniczona (max 5), bo kilkanaście poków w owej wersji to jednak przesada Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
4.06.2016, 0:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.06.2016, 0:37 przez Shinobu.)
(4.06.2016, 0:11)Setryk napisał(a): Co do legend. Faktycznie mogli darować sobie typ psychiczny. Lew mógłby mieć fire sa nietoperek dark. Napewno jeszcze jakieś dojdą i mogliby dać legendę typu poison, ponieważ tylko takiego typu nie było. Ewentualnie fight- wystąpił tylko jako podtyp u muszkieterów z V geny. I mam nadzieje że ilość legend będzie ograniczona (max 5), bo kilkanaście poków w owej wersji to jednak przesada Big Grin

dokładnie! ja uważam, że 6 ewentualnie 7 pokemonów legendarnych na generację i bez zbędnych form ( których jest pełno dla wielu legend) to optymalna liczba.
Jedyne legendy jakie są potrzebne to 2 legendy okładkowe + czasami 3 legenda dla 3 wersji gry, jakieś legendarne trio i mały, słodki pokemon tymu Mew Jirachi Shaymin itp ( w Kalos takiego nie ma ;-; )
Odpisz
4.06.2016, 7:03,
[/quote] Jedyne legendy jakie są potrzebne to 2 legendy okładkowe + czasami 3 legenda dla 3 wersji gry, jakieś legendarne trio i mały, słodki pokemon tymu Mew Jirachi Shaymin itp ( w Kalos takiego nie ma ;-; )
[/quote]

A Diance? Zawsze myślałem ze to on jest słodkim odpowiednikiem legendy Big Grin
Odpisz
4.06.2016, 11:55,
(3.06.2016, 21:45)Raven napisał(a): Podróżowanie po wodzie rzeczywiście mogliby zrobić za pomocą łódki, ale z możliwością zatrzymania się w dowolnym miejscu i pływania na poku, żeby złapać poki dostępne w danej lokacji albo zanurkować sobie.

Albo jakiś bardzo rzadki silny pokemon mógłby od czasu do czasu wywrócić naszą łódź i wtedy by była walka z nim.

Przyglądam się mapce i jestem niemalże pewny, iż będziemy podróżować łódką (z wyspy na wyspę)- a dlaczego? Zauważcie że każda wyspa ma ogrodzoną "wodną strefę" kamieniami i pewnie w tych miejscach będziemy łapać poki serfując, łowiąc itp.
Odpisz
4.06.2016, 12:08,
No więc po kolei . A więc to nie grubasek jest profesorkiem? Dziwne czyli kontynuujemy tradycje prof. Juniper piękne/przystojni profesorki[puki co jedna]/profesorzy! No i wychodzi że nie jest naszą rodziną... A no i Kukui ciekawię brzmi! W sumie jest takie drzewo czy zerwali z tradycją... Also Coś mi mówi że rywal będzie mocno pokrzywdzony przez wielu fanów a okaże spoko Np: dołączy któregoś z teamów[wciąż myślę że będą dwa!]albo uratuje nam życie... BO CZEMU BY NIE! Ja tam lubię tego typu postacie wywołują u mnie sympatie, dlatego Biance miło wspominam. Choć przyznaje wrogi rywal byłby ciekawy,ale nie mam zamiaru zniechęcić się do Hau z tego powodu ,że jest przyjazny i pełen energii. Kro wie może będzie ponownie 3 rywali? I nie chodzi mi o płeć której nie wybierzemy w kalos była paczka przyjaciół czemu tak by nie miało być w przypadku Allloly [w ciąż dziwnie to brzmi...]? Na przykład nowy znajomy na każdej wyspie?Jak chyba większość jestem nie zadowolony typami legend a mianowicie psychic najczęstszym typem legendy... a trucizny żadnej! NO EJ! Poza tym o ile przy lwie za bardzo pomysłu nie mam po za fire. To nietoperzyk miał ogromny potencjał Mrok Fairy.Czemu nie Fairy!? niby druga pod rząd okładkowa legenda Fairy ale z wodą [Kyogre Palkia] czy smokiem [3 4 5 gena] nie było problemu! Ogólnie o ile pasował mi to w przypadku legendarnego trio stworzenia i YING YANG to w ich przypadku to piecze po oczach..Miło że im te znaki świecą się .
Co do ablitek Full metal body kojarzy mi się z automatu z Full metal alchemist więc Solgaleo nazwę albo Alphonse albo Edward.
Shadow shield brzmi spoko,ale mam nadzieje ,że to nie będzie kopia ablitek które już były a zostaną rozwinięte. ataki wyglądają bajerancko!I dopiero zauważyłem że lunala ma coś na kształt kłów. I zastanawiam się jak typ a ma atak poka moon bo sun to na pewno stal bo ognień miał by not very efective.Co do regionu... SUPEER JEST! Coś nowego! Region zbudowany z 4 wysp[i jakiś tam mniejszych] BIERE! Tylko jak my będziemy po tym podróżować? Cóż wyspa startowa jakaś wyjątkowa nie jest ta pod ma jakieś wielkie drzewo i jest tak pustynna z jakimś kamiennym trójkątem i budynkiem na nim. No i jest też ta czarna dziwna strefa... Ciekawe jakie tam będą poki.Wygląda to na gejzer bo woda z tego bucha [chyba] No i jest port z olbrzymim statkiem. Ta obok ma jakieś dziwne pole z wodą. Gdzieś w górach jest coś podobnego i są to baseny termiczne ,tylko że tu nie ma gór! Jest też aktywny wulkan! Błagam niech tam będzie sala ognista! W sumie pod samym wulkanem jest jakiś budynek więc... Kto wie? za tą wyspą jest jakaś mała we mgle z czymś co wygląda jak kiełkująca roślina z dwoma listkami. Ostania ma jakieś obmurowane miasto Normalnie drugie ba sing se! Jaram się! jest też jakaś przestrzeń z wieloma mniejszymi wyspami. No i teren górzysty z jakąś wielką kupą piachu co wygląda na dół sztucznie wypełniony piachem. No jest góra z masą lodu... Jak mt Silver! i jest poke centrum. A to w centrum to albo liga albo coś związanego z megaraną! Protagoniści spoko mi jej czapka nie przeszkadza. A ta Liilie nie pasuje do hawajów co jest ciekawe.Nie lubi walk co też jest ciekawe. Cóż wszytko zależy jaką role będzie pełnić w grze. A ten grubasek którego wziąłem za profesora to może być dziadek Hau i/albo ex profesor. ROTOOM DEX JEST EXTRA Cool ciekawe na czym to będzie polegać?Oczywiście w pokoju protagonisty musi być pikacz. A dom [chyba] profesora poniszczony i z panelami słonecznymi oraz jakimś czarnym czymś. A tak z innej beczki to marzy mi się sytuacja z jakąś postacią bad assem która w chwili gdy wrogi team blokuje nam pokeballe i nie możemy używać poków wkracza w epickim stylu, zarzuca grzywą i robi im kung fu w twarz! Nie obchodzi mnie płeć czy jak ważna to będzie postać dla fabuły po porostu chce czegoś takiego!

Charmader od Amuksy
[Obrazek: 999087_405368792916112_2108576758_n.jpg]
Click!>>>[Obrazek: qz28uu.jpg] <<<Click!
Odpisz
5.06.2016, 1:40,
Na typach legend to zawiodłem się totalnie. W sumie Lunala ma ciekawy ghost/psychic.. ale to i tak przesyt tych psychicznych legend. Cały region powiem szczerze wygląda całkiem ciekawie, pierwszy raz chyba mnie tak mocno zaciekawił. Szczególnie to miasto za murem. Marzenia dotyczące powrotu do Kalos i zakończenia poprzednich wątków zaczynają znikać, bo im więcej informacji tym wydaje mi się to mniej prawdopodobne. Szkoda. :C
Odpisz
5.06.2016, 8:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.06.2016, 8:59 przez Tokusa.)
Kakui ma mocny zwiazek z drzewem, spokojnie :V I z Hawajami.
"Kukui is a medium size Polynesian tree that grows throughout the Hawaiian Islands"
http://www.islandbreath.org/2006Year/17-...Kukui.html Tutaj macie wszelkie info.

Typy legend jakoś mnie nie ruszają, ale głównie dlatego, że legendy same w sobie traktuję tylko kolekcjonersko i nigdy nie używam ich do walk- chyba, że in-game, bo np. nie mam nic ciekawego na zamiennik. W każdym razie bardziej chcę Solgaleo do kolekcji niż Lunale- ale, rzecz jasna, najlepiej byłoby mieć obydwa.
Ciekawe czy będzie jakaś "trzecia" legenda, albo trio? Za słodziaka regionu bym podziękowała. Jedyna słuszna słodka legenda to Mew.

Mam wielkie nadzieje, że czapkę będzie można bardzo szybko zmienić. Jest okropna ;-;

[Obrazek: Sgpjwps.png]
Odpisz
5.06.2016, 10:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.06.2016, 10:17 przez Nilson.)
Ewo starterów:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
dla porównania referencyjny art Noiverna, wygląda legitymacyjnie.
[Obrazek: image.png]

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Allsix, max 353
5.06.2016, 11:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.06.2016, 11:35 przez malva.)
Mam nadzięje, że to wciąż fake'i

*co oni zrobili z Littenem... tylko nie Fighting - to wygląda okropnie T-T;
*Popplio jest ok, choć wolałabym, żeby nie robili z niego syreny
*On chyba jako jedyny mnie zachwyca - przypomina mi Zwiadowcę (kto nie czytał to polecam - lepsze od Władcy Pierścieni)

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
5.06.2016, 11:22,
Rofl, biedny Litten.

...to fejki, prawda?
Odpisz
5.06.2016, 11:29,
Jak dla mnie fejki ale swietnie zrobione i wszystkie mi sie podobaja.

Jakby okazaly sie prawdziwe to nie obrazilbym sie. Sowa boska, Kot szalony i fajny a Syrena bardzo oryginalna

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353
5.06.2016, 11:54,
Wg mnie to fejki, ale przyznam że pomysł na sowę jest super Big Grin Też polecam zwiadowców :3
Kot jest okropny. sposób ziania ogniem jest... dziwny i sam jest bardzo słabo wymyślony
Foczkosyrenka jest spoko, ale za bardzo mi śmierdzi Serperiorem xD
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: malva
5.06.2016, 12:41,
TO FEJKI, PRAWDA?

[Obrazek: vICzk2t.png]
Odpisz
5.06.2016, 12:49,
... Błagam, niech nie niszczą mi kota ;____; Już nawet nudna, ale ładnie wyglądająca pantera byłą lepsza opcją.

[Obrazek: Sgpjwps.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sensei1466, malva, Sol
5.06.2016, 12:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.06.2016, 12:53 przez Shinobu.)
To ja również zarzucę "przeciekami"
90% fejki, ale dobrze zrobione
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości