Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
2.06.2016, 21:21,
RE: Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
Ciekawe co robią te kryształy na ich bransoletach? Czy to po prostu nowy kamień do mega ewolucji?

[Obrazek: w9a1sg.jpg]
[Obrazek: 169qpt4.jpg]
Odpisz
2.06.2016, 21:59,
(2.06.2016, 21:09)KrownasieG napisał(a):
Cytat:The Hero and Heroine
You will choose to be a hero or heroine in Pokémon Sun and Pokémon Moon, and you can name yourself whatever you'd like. The story begins right after your character has moved to the Alola region. No sooner have you arrived than your adventures begin to unfold, and you'll meet many people and Pokémon as you grow and learn.
nie popłaczcie się jeśli się okaże że nie mają domyślnego imienia xD

będę ;-; chociaż mogą dać dla zasady. żeby było przynajmniej jak wyszukać daną postać w google grafika czy na DA ;-;
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
2.06.2016, 22:50,
I znowu psychiczne legendy..
Jezeli to jest rywal to dla mnie spoko wydaje sie byc smieszny Smile. Profesor jak dla mnie dziwny z wyglądu. Takiego jeszcze nie bylo a ta biala loszka wydaje sie tak jakby wywyzszac.

[Obrazek: 312f1a5d00d1.png]
Odpisz
2.06.2016, 23:44,
(2.06.2016, 21:21)Krichower napisał(a): Ciekawe co robią te kryształy na ich bransoletach?
Jak dla mnie, to oczywiste, że są to megaringi. Nie wiem, skąd ludzie biorą jakieś wyszukane teorie na ich temat.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
3.06.2016, 8:38,
Z artu widać, że są 4 główne wyspy, ta sztuczna na środku to według mnie będzie liga, ewentualnie odpowiednik Battle Maison, ale stawiam na to pierwsze. Plus jest wysepka w lewym dolnym rogu, pewnie coś tam się będzie dziać. No i mamy jedną zakrytą chmurami w okolicach prawego górnego rogu. Ciekawe, co tam będzie? Może postgame, ale to się zobaczy. No i te chmury przypominają nieco lód z trailera BW2, więc może jednak będzie gdzie połazić. Same wyspy Aloli mi się bardzo podobają-to zróżnicowanie terenu <3 Region, jak żaden dotąd, przypadł mi do gustu.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
3.06.2016, 9:20,
(2.06.2016, 22:50)Aech01 napisał(a): Profesor jak dla mnie dziwny z wyglądu. Takiego jeszcze nie bylo a ta biala loszka wydaje sie tak jakby wywyzszac.

Dla Ciebie dziwny a internety szalu dostajo Big Grin

http://kotaku.com/people-are-thirsty-for...1780107856

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill
3.06.2016, 10:26,
Na XY byłem zajarany jak dzieciak, na ORAS nieco mniej ale wciąż czekałem na każde info ale przy S&M...nie wiem, nie umiem się ekscytować tą grą. I od paru dni próbuję znaleźć odpowiedź na pytanie "dlaczego"...i chyba już wiem.

TROPIKI

Jak ja ^%@$# nienawidzę tropików. Palmy, kokosy, opaleni ludzie i ubrania w kwiaty. U b r a n i a w k w i a t y jak gdyby 2005 nigdy się nie skończył. I to jeszcze ten domniemany rywal...będę go nienawidził najmocniej od czasów Gary'ego z I Geny. Bo wygląda na taką wyluzowaną ciamajdę pełną p o z y t y w n e j e n e r g i i... Jeśli jest na świecie jeden powód, dla którego warto nienawidzić ludzi - to właśnie dlatego.

Legendarne poksy brzydkie jak noc i mówię to mając na uwadze 5 Genę do której nie miałem większych zastrzeżeń. Solgaleo i Lunala są po prostu uber brzydalami, już nawet nie próbującymi wyglądać jak Pokemony. Repreentują poziom mobilowych podróbek.

Miałem straszną ochotę zagrać w reboot albo sequel XY (jak to dotychczas wyglądało) a będę na jesień grał w wakacyjną przygodę z ciepłych krajów...FML.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: MagicMuppetMan, KrownasieG, Shinobu, Brendan Birch, KapiDL, Rosveen
3.06.2016, 11:04,
(3.06.2016, 10:26)Nilson napisał(a): TROPIKI

Jak ja ^%@$# nienawidzę tropików. Palmy, kokosy, opaleni ludzie i ubrania w kwiaty. U b r a n i a w k w i a t y jak gdyby 2005 nigdy się nie skończył. I to jeszcze ten domniemany rywal...będę go nienawidził najmocniej od czasów Gary'ego z I Geny. Bo wygląda na taką wyluzowaną ciamajdę pełną p o z y t y w n e j e n e r g i i... Jeśli jest na świecie jeden powód, dla którego warto nienawidzić ludzi - to właśnie dlatego.

W tej części zgadzam się i popieram w 100%.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, malva
3.06.2016, 11:45,
(3.06.2016, 10:26)Nilson napisał(a): Na XY byłem zajarany jak dzieciak, na ORAS nieco mniej ale wciąż czekałem na każde info ale przy S&M...nie wiem, nie umiem się ekscytować tą grą. I od paru dni próbuję znaleźć odpowiedź na pytanie "dlaczego"...i chyba już wiem.

TROPIKI

Legendarne poksy brzydkie jak noc i mówię to mając na uwadze 5 Genę do której nie miałem większych zastrzeżeń. Solgaleo i Lunala są po prostu uber brzydalami, już nawet nie próbującymi wyglądać jak Pokemony. Repreentują poziom mobilowych podróbek.

Miałem straszną ochotę zagrać w reboot albo sequel XY (jak to dotychczas wyglądało) a będę na jesień grał w wakacyjną przygodę z ciepłych krajów...FML.

Przyznam szczerze ze do wczorajszej porcji newsow mialem podobnie (choc akurat legendy mi nie przeszkadzaja bo lubie nietoperka) ale tez nie czulem tej ekscytacji. Glownie dlatego ze nie podobalo mi sie tak nagle zakonczenie 6 geny (czy raczej brak tego zakonczenia), jakies dziwne zwodzenie fanow przez GF . Poza tym szczerze mowiac kolejne tropiki tuz po Hoenn (ktore byly w sumie subtropikami ale co tam) jakos mi tak nie lezaly.

Ale patrzac na mape to widac tam ze jednak teren bedzie o wiele bardziej zroznicowany. Widac tam farmy, miasteczka podchodzace pod japonskie orienty, oblodzone gory, miasto za wielkim murem, elektrownie, jakas stacje astronomiczna (czy cus), ogrody itp.

Wyglada to bardzo ciekawie. Nie bardzo podoba mi sie Hau ale juz taka Lillie wygalada na postac z potencjalem.

No i wciaz licze na dokonczenie watkow z XY, zwlaszcza Zygarde. A Ash-greninja w anime i te nowe bransolety u bohaterow sugeruja ze prawdopodobnie jednak dostaniemy te watki w jakiejs postaci (choc na powrot do Kalos raczej nie licze)

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
3.06.2016, 13:29,
Wreszcie nowy trailer, fajnie , że są aż cztery wyspy, wszystko wygląda pięknie, bardzo lubię tropiki. Szkoda ,że Solgaleo nie jest ognistym typem, ale dobrze, że chociaż ta Lunala jest duchem.Zastanawiałem się czy w ogóle będą lodowe pokemony w tym regionie, ale jak patrzę na tą pierwszą wyspę od prawej to widzę jakieś lodowe szczyty. Widzę też bransoletki więc nowe mega ewolucje są pewne. Big Grin

[Obrazek: hippie-724979.jpg]

:
Odpisz
3.06.2016, 19:49,
Na pewno spotkamy sale gimnastyczne takie, których nie było w XY- normal? duch? itp. no i może w końcu dark, którego nigdy nie było Big Grin Wyspom mówię NIE! Nie znoszę podróżować po wodzie spotykając co trzy kroki Tentacool'a :/ no ale od tego jest repel :] Po prostu nie lubię jak w krainach jest za dużo wody, stąd Kalos jest dla mnie najlepszym regionem Smile, mam nadzieje że chociaż w połowie będziemy podróżować łódką (coś jak w Hoenn). Info. o Rotomdex'ie dupy nie urywa, Lunala wymiata! i ucieszył mnie widok Salamence Big GrinSmile.
Odpisz
3.06.2016, 20:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.06.2016, 20:35 przez Makoko.)
(3.06.2016, 19:49)Setryk napisał(a): Wyspom mówię NIE! Nie znoszę podróżować po wodzie spotykając co trzy kroki Tentacool'a :/ no ale od tego jest repel :] Po prostu nie lubię jak w krainach jest za dużo wody, stąd Kalos jest dla mnie najlepszym regionem Smile, mam nadzieje że chociaż w połowie będziemy podróżować łódką (coś jak w Hoenn).

Ja akurat wyspom mówię TAK i liczę, że wprowadzą właśnie takie wycieczkowce jak w Hoenn, na których będą trenerzy do pokonania i może jakieś ciekawe lokacje (kilka pięter?). Fajnie by było jakby dodali coś na wzór Delta Episode, a fabuła skupiałaby się na walkach pokemon organizowanych na tym statku i na konkursie oczywiście pojawili by się ci źli, żeby trochę poprzeszkadzać Tongue

[Obrazek: trainercard_Maks.png][Obrazek: 13278148_996197977132703_1589207261_n.jpg]

[Obrazek: tumblr_mi3awaRJAo1r922jeo1_500.gif]

Odpisz
3.06.2016, 21:22,
Ja za to czuję wielką ekscytację tymi grami. Po średnim x/y i bardzo dobrym ORAS czekam na coś tak dobrego jak B/W. Może w końcu dostaniemy battle frontier. Hawajskie klimaty też bardzo mi się podobają Big Grin

Jetem prohacker!

[Obrazek: hGeAFkm.gif]
Mój ulubiony...
TEAM [Obrazek: TR.gif]
Odpisz
3.06.2016, 21:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.06.2016, 21:51 przez Misiurkapl.)
Ją zalapałem sporego bakcyla i sie jaram tymi częściami między innymi dlatego ze światową premierą wpada w moje urodziny. Najciekawiej by było gdyby zrobili podróże między wyspami na wynajmowanych laprasach coś w podobnie wynajmowanych mamoswine w górach w xy i rydonow a potem podniebne podróże jak w hoen

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
3.06.2016, 21:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.06.2016, 21:49 przez Raven.)
W sumie by fajnie było, gdyby Victory Road, którym by się dostawało do tej ligi na środku było takim zbudowanym dziwnym oszklonym podwodnym labiryntem z różnymi zagadkami, ukrytymi przejściami, że trzeba coś tam zrobić, żeby otworzyć przejście dalej itp. i mogliby to jakoś ładnie zaprojektować, że też by bardzo ładnie wyglądało itp.

Podróżowanie po wodzie rzeczywiście mogliby zrobić za pomocą łódki, ale z możliwością zatrzymania się w dowolnym miejscu i pływania na poku, żeby złapać poki dostępne w danej lokacji albo zanurkować sobie.

Albo jakiś bardzo rzadki silny pokemon mógłby od czasu do czasu wywrócić naszą łódź i wtedy by była walka z nim.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości