Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
2.06.2016, 17:18,
RE: Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
No to już jasne, którą wersję wybiorę, Lunala kupił mnie całkowicie, typ Psycho+Duch to jest to co chciałem.
Postacie też świetne, fajnie, że wyglądają na trochę więcej niż 10 lat xD No i pomysł na region, podzielony na wyspy jak dla mnie super.

[Obrazek: trainercard_Maks.png][Obrazek: 13278148_996197977132703_1589207261_n.jpg]

[Obrazek: tumblr_mi3awaRJAo1r922jeo1_500.gif]

Odpisz
2.06.2016, 17:22,
(2.06.2016, 16:53)KwazaR napisał(a): Ale... Lillie :3 Inb4 zostanę posądzony o bycie pedofilem ;f

A ja się nie zgodzę. Jak dla mnie Lillie to taka blada lalunia, nie lubię takich damulek. Poza tym jej strój pasuje bardziej do angielskiej lady niż hawajskiej asystentki profesora. Za to nowa protagonistka prezentuje swobodę ubioru, tylko czapka mi się u niej nie podoba. Fryzurę ma fajną. Taka chłopczyca z niej, widać w niej tą rządzę przygód Wink dzika dusza, która ma odwagę wyrażać swój styl. Czyli totalne przeciwieństwo tej przesłodzonej laleczki Lillie.

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Brendan Birch
2.06.2016, 17:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.06.2016, 17:29 przez Axel.)
Patrząc na mapę regionu w takim powiększeniu widzę następujące sale (wyspy liczę od lewej do prawej i tylko te 4 duże)
Wyspa 1 — brak
Wyspa 2 — Normalna (budynek z polem walki)
Wyspa 3 — Wróżki (w mieścince w klimatach orientu), Lodowa (dziwnie zaśnieżony budynek nieco wyżej), Wodna (niebieski budynek z dwoma basenami przed nim)
Wyspa 4 — Duchy/Mroczne (miasto za murem w "ciemniejszym" lesie), Duchy/Psychiczne (miasto z wieżą a'la Wieża Dzwonków), Smoki (zamkopodobny budynek przy południowym zboczu góry), Ziemne (fioletowy budynek na południowym-wschodzie wyspy).

Liga — sztuczna wyspa na środku lub szczyt góry na Wyspie 4 lub krąg z ośmioma skałami wokół na zachodzie Wyspy 4
Odpisz
2.06.2016, 17:29,
(2.06.2016, 17:26)Axel napisał(a): Ziemne (fioletowy budynek na południowym-wschodzie wyspy).

Jak fioletowy to może Poison?

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
2.06.2016, 17:33,
Cytat:Jak fioletowy to może Poison?
Nie, bo jest w miejscu przypominającym oazę na pustyni Smile
Odpisz
2.06.2016, 17:49,
(2.06.2016, 17:33)Axel napisał(a):
Cytat:Jak fioletowy to może Poison?
Nie, bo jest w miejscu przypominającym oazę na pustyni Smile
[Obrazek: mIZg0QR]
No to sorry ale oaza też tam jest jakąś odleglość dalej (pokazana zieloną strzałką) natomiast budynek jest w ,,rogu". Choć typ Ziemny i tak może tam być równie dobrze jak Poison.

Odpisz
2.06.2016, 18:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.06.2016, 18:03 przez Makion.)
Region bardzo mi się podoba. Byłem sceptycznie nastawiony do Hawajów przed oficjalnym zwiastunem, ale teraz zmieniłem zdanie. To chyba pierwszy region, który wywarł na mnie pozytywne wrażenie.

Cytat:Jak dla mnie Lillie to taka blada lalunia, nie lubię takich damulek

Hmm... Lillie na japońskim filmiku nie sprawia wrażenia, że jest damulką, chociaż sam nie wiem. Podoba mi się jej postać, więc oby nie okazała się zakompleksioną pannicą. Wink
Odpisz
2.06.2016, 18:17,
(2.06.2016, 18:01)Makion napisał(a):
Cytat:Jak dla mnie Lillie to taka blada lalunia, nie lubię takich damulek

Hmm... Lillie na japońskim filmiku nie sprawia wrażenia, że jest damulką, chociaż sam nie wiem. Podoba mi się jej postać, więc oby nie okazała się zakompleksioną pannicą. Wink

Jak na razie (japońskie filmiki też oglądałam) jedyne co podoba mi się u Lillie to jej kolor oczu i teoria o przynależności do wrogiego teamu (raczej taka młoda nie byłaby jego przywódczynią)

Odpisz
2.06.2016, 18:33,
(2.06.2016, 16:24)Ricky napisał(a): Taka mała korekta
Profesor raczej nie jest kuzynem protagonisty. "Cousin" to po prostu zwrot używany na Hawajach, nie ma nic wspólnego z więziami rodzinnymiSmile

Dzięki, już zmieniam :3
Odpisz
2.06.2016, 19:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.06.2016, 19:55 przez Faust.)
W tym dodatkowym scalonym materiale w 10:09 jest nowy pokemon, coś jak muszla, płetwa.
Odpisz
2.06.2016, 19:56,
(2.06.2016, 17:22)malva1024 napisał(a): A ja się nie zgodzę. Jak dla mnie Lillie to taka blada lalunia, nie lubię takich damulek. Poza tym jej strój pasuje bardziej do angielskiej lady niż hawajskiej asystentki profesora. Za to nowa protagonistka prezentuje swobodę ubioru, tylko czapka mi się u niej nie podoba. Fryzurę ma fajną. Taka chłopczyca z niej, widać w niej tą rządzę przygód Wink dzika dusza, która ma odwagę wyrażać swój styl. Czyli totalne przeciwieństwo tej przesłodzonej laleczki Lillie.

Bladość jest super, ale również mi ona nie pasuje Big Grin wolę naszą protagonistkę! w końcu mogę ich jakoś narysować,ale nadal nie wiem jak mają na imię! taki szczegół ale jednak mnie boli ;-; postacie fajnie się prezentują. pokeballe widać że robią się co raz mniejsze (postęp technologiczny) ciekawe są te branzoletki. Główna teoria jest taka że będzie to coś w stylu Ash Greninja co wg mnie to za dużo. rozumiem Primal formy i Mega ewolucje ale fuzje z trenerem to nieee.

Widzimy też bardzo fajne wyspy Big Grin ciekawie się prezentuje ta z wulkanami i ta z wysoką lodową górą :3
Myślę że ta sztuczna wyspa to Liga która będzie się znajdować w tym "hotelu" z pierwszej zapowiedzi Big Grin

Rotomdex fajny pomysł Big Grin

Legendy... zawiodłem się na kolejnym psychicznym typie. są fajnie zestawione. Szczególnie Lunali Big Grin Psychic Ghost to jest coś. Jednak uważam że Fairy Ghost/dark byłby o niebo lepszy.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: malva
2.06.2016, 20:12,
Pierwszy to taki Arcanine. Drugi przypomina Zubata. Trochę się zawiodłem.
Odpisz
2.06.2016, 20:55,
(2.06.2016, 19:56)Shinobu napisał(a): Bladość jest super, ale również mi ona nie pasuje Big Grin
Bladość owszem jest fajna, ale w połączeniu z ciemniejszymi lub białymi włosami. U Lillie ta bladość sprawia, że wygląda jeszcze bardziej lalkowato.
Cytat:Legendy... zawiodłem się na kolejnym psychicznym typie. są fajnie zestawione. Szczególnie Lunali Big Grin Psychic Ghost to jest coś. Jednak uważam że Fairy Ghost/dark byłby o niebo lepszy.
Czuję to samo Sad

Cytat:Pierwszy to taki Arcanine. Drugi przypomina Zubata.
Jak dla mnie przypominają bardziej Pyroara i Noiverna. I jedyne co mnie w nich zawiodło(jak większość z resztą) to typy.

Odpisz
2.06.2016, 21:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.06.2016, 21:06 przez karolninja.)
Po legendarnym lewku bym nie spodziewał się takiego typingu, byłem pewien że dostani fire. do tego ta abilitka, Drugi Metagross? (pff, mojego numeru jedne i tak mi nie zastąpi). Ale ogólnie legi mi się podobają, choć mogły by być bardziej kreatywne,szczególnie typy.

Czekam na dalsze formy starterów (tylko mi spróbujcie popsuć Rowleta).
A co do protagonistów, sama żeńska jakoś nie powala. Rywal wygląda jak Shota z anime A stój męskiego protagonisty mi się jakoś kompletnie nie podoba.

Sam region zapowiada się bardzo fajnie, mam nadzieje że to nie będzie tenatacule edition.
Odpisz
2.06.2016, 21:09,
Cytat:The Hero and Heroine
You will choose to be a hero or heroine in Pokémon Sun and Pokémon Moon, and you can name yourself whatever you'd like. The story begins right after your character has moved to the Alola region. No sooner have you arrived than your adventures begin to unfold, and you'll meet many people and Pokémon as you grow and learn.
nie popłaczcie się jeśli się okaże że nie mają domyślnego imienia xD
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości