Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
2.06.2016, 15:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.06.2016, 18:27 przez Tyma.)
Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
Pojawił się kolejny zwiastun nowych gier: Pokemon Sun i Pokemon Moon!
Tym razem już oficjalnie wiadomo, że region Alola to nie tylko jedna, lecz aż 4 duże wyspy i kilka mniejszych.
Poznaliśmy też nazwy, umiejętności i sygnaturowe ataki okładkowych Legend:
Solgaleo jest typu psychiczno-stalowego, w pokedexie klasyfikowany jako "Sunne Pokemon", z umiejętnością Full Metal Body i nowym atakiem Sunsteel Strike!
Lunala, typu psychiczny-duch, opisywana jako "Monne Pokemon" z umiejętnością Shadow Shield i atakiem Moongeist Beam!

Kolejny nowy Pokemon, to Rotom-Pokedex, który będzie częścią naszego Pokedexu w grach Sun/Moon.
Dowiedzieliśmy się też nieco o bohaterach z regionu Alola. Mężczyzna w białym fartuchu i okularach - Kukui - okazał się być profesorem. Poznajemy też jego tajemniczą asystentkę - Lillie, oraz prawdopodobnie naszego rywala - Hau.

[Obrazek: alolamap.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, max 353, Sandy, fildzio20
2.06.2016, 15:51,
RE: Kolejny trailer Pokemon Sun/Moon
https://www.youtube.com/user/PokemonCoJp/videos więcej ujęć, na filmiku o RotomDexie widać, że będzie więcej dexów niż tylko Alola i National
Odpisz
2.06.2016, 15:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.06.2016, 16:00 przez MagicMuppetMan.)
Rotomowy PokeDex jest genialny.
Ciekawe też, czy to już cała mapa regionu i w jakim stopniu zachowano skalę pomiędzy wyspami. Tutaj widać ją prawdopodobnie tak jak w grze https://youtu.be/5K3Cs7WyAxE?t=7s Wygląda na to, że startowa wyspa będzie najmniejszą.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
2.06.2016, 15:57,
(2.06.2016, 15:51)KrownasieG napisał(a): https://www.youtube.com/user/PokemonCoJp/videos więcej ujęć, na filmiku o RotomDexie widać, że będzie więcej dexów niż tylko Alola i National

Może będzie sortowanie generacjami?

[Obrazek: 831046_trainercard-Marysiek.png]
[Obrazek: 753355_trainercard-Mary.png]
[Obrazek: 753356_trainercard-Mariiija.png]
[Obrazek: 416342_trainercard-Maria.png]
[Obrazek: 359085_trainercard-Nayala.png]
[Obrazek: 416349_trainercard-Marie.png]
[Obrazek: 416345_trainercard-Nuss.png]
Odpisz
2.06.2016, 15:58,
http://boards.4chan.org/vp/

W temacie na 4chanie macie odnośniki do kolejnych filmów z japońskiego kanału YT.

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
2.06.2016, 15:59,
Naliczyłem 13 Centrów Pokémonów, jeśli każdy z Centrów oznacza jedno miasto, to region jest większy niż się wydaje. Tak więc najprawdopodobniej to już cały region.
Odpisz
2.06.2016, 16:05,
Nadal nie mogę się zdecydować która legenda jest lepsiejsza. RotomDex kocham, po prostu kocham. I hype totalny powrócił i będzie się pewnie troche trzymał :v

FC: 1693-3892-6869
IGN:
X: Blue
Alpha Sapphire: Blue
Moon: Blue
UltraSun: Blu
Odpisz
2.06.2016, 16:16,
Na serebii.net podali, że na jednym z filmików z japońskiej strony widać, że poza Alola pokedexem jest też MeleMele pokedex. Jak myślicie, drugi region, czy po prostu każda wyspa będzie miała oddzielny pokedex na wzór regionów Kalos? Ja stawiam na drugą opcję.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
2.06.2016, 16:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.06.2016, 16:30 przez KwazaR.)
Dodatkowy materiał z Sun and Moon zlepiony w całość: https://www.youtube.com/watch?v=8dDQxaYPYhs

Muppet: też tak sądzę. W dodatku wysp jest więcej niż 4, ale te są już zdecydowanie mniejsze. Na stronie jest napisane, że jedna z wysp jest sztuczna (użyto słowa artificial). Czyżby wyspa którą zamieszkuje Magearna?

Znowu się podjarałem, ale nie chce mi się zbytnio rozpisywać. Przyczepię się tylko do tego, że legendarki znowu dzielą psychic type jakby ich było mało - rzecz jasna jeśli wliczymy te, które nie są na cover artach. Ponadto Full metal body to Clear body, a Shadow shield to Multiscale, tylko pod ukryte pod innymi nazwami. Przynajmniej tak wynika z opisu na oficjalnej stronie, który sam sobie przeczy mówiąc, że to nowe ability, których żaden pokemon wcześniej nie posiadał (w kontekście technicznym). Jeśli nie będzie żadnej różnicy to no cóż, troszkę kapa.

Odpisz
2.06.2016, 16:24,
Taka mała korekta
Profesor raczej nie jest kuzynem protagonisty. "Cousin" to po prostu zwrot używany na Hawajach, nie ma nic wspólnego z więziami rodzinnymiSmile

3DS FC:0516-8515-5945
IGN:Soren
Pokemon X

TRUE INTERISTA
[Obrazek: Inter_Mediolan.png]

[Obrazek: 10320540_735407973176011_3570137555804373736_n.jpg]

[Obrazek: 6004_c29c.jpeg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma, Shinobu
2.06.2016, 16:24,
[Obrazek: Cj8zGXwUgAIetFy.jpg]
czyli każda wyspa ma swój pokedex, a MeleMele jest główną wyspą, pewnie tą największą (MeleMeleDex zawiera startery)
Odpisz
2.06.2016, 16:35,
są 4 wyspy czyli na jednej wyspie bedziem pewnie zdobywac po 2 odznaki
Odpisz
2.06.2016, 16:36,
Eh... Mogliby już odpuścić sobie kolejne psychiczne legendy, tym bardziej, że Solgaleo i Lunala mogłyby spokojnie dostać inne typy. Teraz mamy ich... siedemnaście (no, chyba, że się gdzieś walnęłam). Dalej, miło by było, gdyby zdolności okładkowych stworków nie były kopiuj wklejką Clear Body i Multiscale'a i robiły coś jeszcze, aczkolwiek to tylko szczegół.
Żeby nie wyszło, że aż taka maruda ze mnie, to powiem, że region póki co prezentuje się przyzwoicie, nawet lepiej niż przyzwoicie. Przede wszystkim jest zróżnicowany, co po Kalos jest miłą odmianą, na plus też idzie oryginalność. Kilku porównywalnie dużych wysp jako regionu jeszcze nie mieliśmy Big Grin Na protagonistów i resztę muszę spojrzeć jeszcze raz, ale póki co, to zaserwowano nam jedną z brzydszych waifu. :/

Odpisz
2.06.2016, 16:50,
[Obrazek: 1464876038841.jpg]

1. Wyspą początkową będzie pewnie numer 2, bo jest tam platforma przy której dostajemy startera.
2. Lodowe góry - lodowe Pokemony.
3. Miasto otoczone wielkim murem <3
4. Sztuczna wyspa to biały hotel, który już widzieliśmy.
Odpisz
2.06.2016, 16:53,
(2.06.2016, 16:36)Viger napisał(a): Eh... Mogliby już odpuścić sobie kolejne psychiczne legendy, tym bardziej, że Solgaleo i Lunala mogłyby spokojnie dostać inne typy. Teraz mamy ich... siedemnaście (no, chyba, że się gdzieś walnęłam). Dalej, miło by było, gdyby zdolności okładkowych stworków nie były kopiuj wklejką Clear Body i Multiscale'a i robiły coś jeszcze, aczkolwiek to tylko szczegół.

Yeah, dokładnie moje słowa. Popatrzmy: Mewtwo, Mew, Lugia, Celebi, Jirachi, Deoxys, Latias, Latios, Azelf, Mesprit, Uxie, Meloetta, Victini, Cresselia, Arceus Psychic Plate, Hoopa, a teraz dochodzą jeszcze Solgaleo i Lunala. Dosyć.

(2.06.2016, 16:36)Viger napisał(a): Żeby nie wyszło, że aż taka maruda ze mnie, to powiem, że region póki co prezentuje się przyzwoicie, nawet lepiej niż przyzwoicie.

Prawda. W ogóle popatrzcie na tę konstrukcję na wyspie w prawym górnym rogu. DUUUUUUDE, JA CHCĘ ZOBACZYĆ TO W RZECZYWISTYM GAMEPLAYU:

http://i.imgur.com/haBtNgM.png

(2.06.2016, 16:36)Viger napisał(a): Na protagonistów i resztę muszę spojrzeć jeszcze raz, ale póki co, to zaserwowano nam jedną z brzydszych waifu. :/

Ale... Lillie :3 Inb4 zostanę posądzony o bycie pedofilem ;f

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości