Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

POCZĄTEK PRZYGODY - powrót do dzieciństwa
1.06.2016, 14:07,
Witam Serdecznie wszystkich.
Jestem Grzesiek Tongue
Na wstępie napiszę że mam 28 lat (prawie). Pokemony pojawiły się w moim życiu jakieś yyy 20 lat temu?? Do dzisiaj pamiętam jak do domu się biegło ze szkoły czy od kolegi aby zdążyć na POKEMONY Tongue (15 albo 15:30 w TV). Ash Pikachu ... to były czasy.
Później POKEMONY zniknęły... razem z częścią mnie samego z mojego życia.
Piszę ten temat gdyż dosłownie dwa dni temu kupiłem sobie na allegro Nintendo 2DS z grą POKEMON Alpha Saphhire i dzisiaj mam to dostać (tak liczę). Smile
Co do samej konsoli oglądałem recenzje na YOUTUBE i troszkę czytałem i stwierdziłem że jako moja pierwsza konsolka powinna wystarczyć (względy finansowe) no i przede wszystkim udało mi się taką znaleźć (używka w idealnym stanie) z POKEMONAMI w zestawie. Już nie mogę się doczekać aby na nowo stać się dzieckiem i z fascynacją wejść w ten świat Big GrinBig Grin
Możliwe że ten wątek przez wielu będzie omijany bądź krytykowany...
Dopiszę jeszcze że grałem w POKI FIRE RED na telefonie i było miodnie ale telefon to nie konsolka.... Był niedosyt który mam nadzieję zaspokoję konsolką i POKAMI w nowej odsłonie.

A jakie były wasze początki z pokami??
Odpisz
1.06.2016, 14:23,
RE: POCZĄTEK PRZYGODY - powrót do dzieciństwa
(1.06.2016, 14:07)RumiPL napisał(a): Witam Serdecznie wszystkich.
Jestem Grzesiek Tongue
Na wstępie napiszę że mam 28 lat (prawie). Pokemony pojawiły się w moim życiu jakieś yyy 20 lat temu?? Do dzisiaj pamiętam jak do domu się biegło ze szkoły czy od kolegi aby zdążyć na POKEMONY Tongue (15 albo 15:30 w TV). Ash Pikachu ... to były czasy.

A jakie były wasze początki z pokami??

To tak jak ja. Tylko że z mojego live'a one nigdy nie zniknęły, check out this topic - http://forum.pokemony.com/temat-7649-Pro...ej-sprawie
Odpisz
1.06.2016, 18:10,
Dokładnie wiem o czym mówisz Big Grin

Niestety mam trochę krótszy staż od ciebie (to już nie ode mnie zależało), ale tak samo jak ty zacząłem przygodę z pokemonami od anime, które emitowali jeszcze kiedyś bodajże na Polsacie. W tamtych czasach jeszcze szukałem czegoś raz na jakiś czas w internecie, a następnie nastąpiła przerwa. Pokemony wciąż były jak dla mnie ciekawe, ale w fandom, czy cokolwiek z nimi związanego się nie angażowałem, aż jakoś niedawno odkopałem to wszystko. Oglądam z powrotem jakieś materiały na yt związane z marką i szukam jakichś artykułów (tak właśnie znalazłem to forum). Ogólnie miło widzieć, że fandom nadal żyje i ma się dobrze.

A w tym momencie zastanawiam się czy nie oszczędzić trochę pieniędzy i też nie zakupić 2ds'a i najnowszych pokemonów Big Grin
Odpisz
1.06.2016, 18:15,
Я тоже играл в Fire Red на телефоне, więc mi konas ĉu vi sentas, mia amiko.

Już wiecie, dlacego nie można mieszać języków. No to teraz wróćmy do tematu. Pozdrawiam, życzę miłej rozgrywki i spodziewam się, że zagościsz dłużej na forum.

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
1.06.2016, 19:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2016, 19:34 przez RumiPL.)
(1.06.2016, 18:15)Loxiney napisał(a): Я тоже играл в Fire Red на телефоне, więc mi konas ĉu vi sentas, mia amiko.

Już wiecie, dlacego nie można mieszać języków. No to teraz wróćmy do tematu. Pozdrawiam, życzę miłej rozgrywki i spodziewam się, że zagościsz dłużej na forum.

Myślę że jak najbardziej Tongue zwłaszcza teraz skoro nabyłem konsolkę Smile i będę chciał chłonąć wiedzę na temat poków.
I dzięki za przywitanie Shy

A w tym momencie zastanawiam się czy nie oszczędzić trochę pieniędzy i też nie zakupić 2ds'a i najnowszych pokemonów Big Grin
[/quote]

Wiesz nie wypowiem się jeszcze co do konsolki bo jej nawet w rękach nie miałem, jestem w pracy do 20:00 i mam nadzieję że jak wrócę do domu to już będzie Big Grin
Ale kosztowała mnie ona 380 zł w idealnym stanie w zestawie z Special Edition Pokemon Sapphire Tongue
Jak będziesz chciał to mogę się jutro podzielić wrażeniami ( o ile już do mnie dotarła) Rolleyes
Odpisz
2.06.2016, 20:39,
Ostatnio tak jak Ty kupiłem konsole z gra pokemon by przypomnieć sobie jak to było z 10 lat temu. Powiem szczerze ze wciąga jak cholera lecz sam wątek główny nie jest ciekawy ale po pierwszym pokonaniu ligi gra sie zaczyna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpisz
2.06.2016, 21:00,
Owszem, fabuła jest liniowa i strasznie przeciętna, ale to wina gatunku jRPG. Tak naprawdę największą frajdę (mi przynajmniej) daje specyficzny styl walki. Mamy cztery ruchy, oddziałujące w różny sposób (obrażenia, statusy, pogody, boost statystyk), zwiększanie przewagi wykorzystując przedmioty (używalne lub trzymane przez pokemony) ich zdolności itp. Nie wspominając o typach pokemonów, STAB'ach, IV/EV i innych pierdołach. To jedyna gra, która zachęca mnie do matematyki Tongue

A tak swoją drogą - wnioskuję, że konsola dotarła, bo nie masz czasu wejść na forum Wink

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Odpisz
2.06.2016, 21:27,
Moja Historia z Kieszonstworkami zaczęła się mniejwięcej gdy miałem 2-3 latka (obecnie jestem po 17) a w telewizji emitowane były pierwsze sezony Anime a w okół pełno było wszelakich gadżetów i tak właśnie jako kilkuletni mały chłopczyk bardzo polubiłem przygody Asha Ketchuma i jego załogi od małego ulubionym pokemonem moim był i pozostanie Charizard gdy tylko leciało oglądałem anime oraz zbierałem tazo którego część mam do dzisiaj Big Grin później na Jetix które przemieniało się w Disney XD zaczeli Emitować Pokemon Diamond/Pearl w tym okresie też zacząłem szperać w internecie i doczytałem informacje która zmieniła poniekąd moje życie dowiedziałem się wtedy prawdy że Pokemony są grą a anime to tylko adaptacja w okolicach 2009 roku w internecie znalazłem serie Wirgliusza z Pokemon Leaf Green (ja grałem w Fire Red) i tak się to zaczęło bardzo szybko się wciągnąłem mam także młodszego 13 letniego brata który w tym czasie podpatrzał jak gram w Pokemony a że sam uwielbiał to uniwersum szybko zechciał pograć jak i jakto młodsi chłopcy wciągneliśmy się w te gry tak że rezultaty widać gołym okiem plus młody obecnie jest chodzącym Pokedexem Big Grin a buildem swych teamów i strategią walki widząc to co wyrabia w randomowych walkach online miałby szanse zaistnieć w polskiej scenie turniejowej ale "nie chce mu się"no więc Pokemony są ze mną od najmłodszych lat a w gre gram już od ponad 7 lat i do dzisiaj nie zapomnę kiedy to przeszedłem Fire Red Magiczne czasy <3

Gracz,Nerd,Niegardzący dobrą muzyką elektroniczną miłośnik House'u i Daft Punk,Ludolog,Miłośnik Retro konsol i komputerów ukryty w cieniu twórca na yt. #TeamSun #TeamLitten
[Obrazek: 315518_trainercard-JRSZ99.png]
Odpisz
6.06.2016, 9:12,
Witam
Konsola mi dotarła w piątek tj. 3.06.2016 i no właśnie i... I jak ją uruchomiłem i włączyłem POKEMONY to odleciałem na 2h tyle czasu miałem do dyspozycji. Ale po prostu kosmos, zakochałem się od pierwszego wejrzenia w 2dsie i POKEMONACH.
Kiedyś miałem PSP ale to nie było to. Teraz tylko czekam aby mieć chwilę i odpalić konsolkę aby pozwiedzać ten piękny kolorowy świat Alpha Sepphire, coś niesamowitego. Jedne z najlepiej wydanych moich pieniędzy Big Grin już po 2h wiedziałem że TO jest TO.
I sorry że nie było mnie tu wcześniej - brak dostępu do internetu niestety.
Uczę się grać Tongue póki co Tongue ale wciągnął mnie ten świat i to już wiem że na wieleee wieleee godzin Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill
6.06.2016, 9:21,
Aż miło popatrzeć, że kogoś oczarowały Pokemony Wink Aż mi się przypomina dziesięcioletnia wersja mnie, wiecznie z GBA i odpalonym Emeraldem Big Grin

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
6.06.2016, 10:09,
(6.06.2016, 9:21)Veill napisał(a): Aż miło popatrzeć, że kogoś oczarowały Pokemony Wink Aż mi się przypomina dziesięcioletnia wersja mnie, wiecznie z GBA i odpalonym Emeraldem Big Grin

Niestety jak ja byłem mały i miałem 10 lat to o GBA słyszało się tylko z telewizji i z opowieści kolegów. Kolega mi opowiadał że jago brat cioteczny dostał GBA od wujka z zagranicy... I miał pokemony no po prostu szaleństwo, w tamtych czasach to nawet ciężko było sobie to wyobrazić.
Teraz każdy może mieć poki na smartfonie i ja też mam fire red pogrywam w nie od czasu do czasu. Tą konsolkę kupiłem na spątana i jestem MEGA zadowolony. Znów czuje się jak dziecko Tongue zachwycam się grą. I próbuje ją ogarnąć poki (wszystkie mi się podobają) Shy
Odpisz
6.06.2016, 11:08,
Ashnine wiadomo każdy oglądał, piękne czasy. Ja jeszcze miło wspominam pierwszą falę game boy kolorów jeszcze w podstawówce, o ile dobrze pamiętam to w pierwszych trzech klasach (mam 25 lat jak coś) i potem powrót zajawki w 2-3 klasie gimnazjum, chyba trzecia gena już wtedy wchodziła (może nie?), ale my na nowo cisnęliśmy pierwszą i druga. Koniec końców w Crystalach mialem chyba z 700 godzin ograne (jak nie więcej!)

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
11.06.2016, 16:21,
Chyba jestem jedną z niewielu osób, która troszkę inaczej zaczęła swoją przygodę z pokemonami niż anime.

Kiedyś (najprawdopodobniej druga klasa podstawówki) moja koleżanka przyniosła do szkoły jakąś dziwną (dla mnie) figurkę. Poinformowała mnie, że to Pikachu. Ja byłam tak zdezorientowana odpowiedzią, że zaczęłam się wszystkich w szkole dopytywać czym są te Pokemony. Gdy dowiedziałam się trochę więcej zaczęłam oglądać anime. Niestety nie wiem dlaczego, moi rodzice nie zgadzali się bym je oglądała. Więc przestałam je oglądać na jakiś ponad rok. Jedynie co mi po nich zostało to tazo mojej siostry.
Potem w trzeciej klasie moja siostra przekonała mnie, że pokemony są dosyćfajne (przez ten rok o nich zapomniałam). W jakiś wolny dzień obejrzałyśmy kilka starych odcinków pokemonów. A potem poszło z górki. Karty, rysunki, gry...i tym sposobem lubię je do dziś.
Odpisz
16.08.2016, 20:22,
Tak w ogóle dodałem cię jakiś czas temu do listy znajomych, ale teraz na forum jak chciałem (i właśnie to robię) napisać o tym, to nie mogę znaleźć postu, w którym podałeś Friend Code xd

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości