Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ostatnia szansa na otrzymanie mitycznego Mew
12.06.2016, 20:49,
RE: Ostatnia szansa na otrzymanie mitycznego Mew
Wprowadziłem kod i dziala. Dostalem Mew. A teraz jesli zaczne grac od nowa to po wpisaniu tego kodu dostane Mew jeszcze raz czy poprostu kod bedzie niekatywny a moj Mew przepadnie wraz z resetem?
Odpisz
12.06.2016, 23:16,
(12.06.2016, 20:49)kaczka25 napisał(a): Wprowadziłem kod i dziala. Dostalem Mew. A teraz jesli zaczne grac od nowa to po wpisaniu tego kodu dostane Mew jeszcze raz czy poprostu kod bedzie niekatywny a moj Mew przepadnie wraz z resetem?
Kod można wykorzystać tylko raz. Jeśli chcesz zachować swoje Pokemony po resecie, przenieś je najpierw do Pokemon Banku (kosztuje on tylko 20 zł na rok).
Odpisz
12.06.2016, 23:17,
(12.06.2016, 20:49)kaczka25 napisał(a): Wprowadziłem kod i dziala. Dostalem Mew. A teraz jesli zaczne grac od nowa to po wpisaniu tego kodu dostane Mew jeszcze raz czy poprostu kod bedzie niekatywny a moj Mew przepadnie wraz z resetem?
Niestety, kodu nie można użyć więcej niż jeden raz, więc w ten sposób Mew by przepadł. Polecam przesłać Mew do Pokebanku, albo zostawić na przechowanie u kogoś zaufanego, póki nie będziesz mógł go przesłać na nowy save.
Odpisz
13.06.2016, 14:31,
Dzieki za informacje.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości