Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

USUM/SM - Dyskusje Ogólne
16.05.2016, 9:03,
RE: Sun i Moon - Dyskusje Ogólne
Raczej nie ma sie co spodziewac imion po sloncu i ksiezycu, tak jak w poprzednich grach dadza im zwyczajne imiona.

Czasem GF nadaje im tymczasowe imiona, np w XY na moment mielismy Xaviera i Yvonne ale szybko przemianowali ich na Calema i Serene.

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
16.05.2016, 17:13,
Napisałem to w temacie ze starterami S&M to napiszę i tutaj.
Ja jestem pewien że ta kobieta, którą nam pokazali to Shauna, ponieważ w postgame gdy pogadamy z nią w Vaniville Town to mówi nam coś takiego : "Know what? I'm going to a faraway region next time! I'll make lots of great memories while I'm there! ♪" Możecie sprawdzić sobie na Bulbapedii. Wink

Mój FC 2122-8919-9556 Wink
[Obrazek: Pikachu-pokemon-31184096-458-250.jpg]
17.05.2016, 0:12,
(16.05.2016, 17:13)Beckendorf napisał(a): Napisałem to w temacie ze starterami S&M to napiszę i tutaj.
Ja jestem pewien że ta kobieta, którą nam pokazali to Shauna, ponieważ w postgame gdy pogadamy z nią w Vaniville Town to mówi nam coś takiego : "Know what? I'm going to a faraway region next time! I'll make lots of great memories while I'm there! ♪" Możecie sprawdzić sobie na Bulbapedii. Wink
A założysz się o flaszkę, że to nie jest Shauna? Pisałem o tym bodaj na pierwszej stronie, że poza karnacją nie ma żadnego podobieństwa - inny kolor włosów, zupełnie inne brwi.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
17.05.2016, 0:19,
A jak dla mnie zmiana brwi czy włosów to coś, co można podmienić zawsze i wszędzie ;D Zresztą, nie tylko Shauna jest przypinana do nowej postaci, ale rownież i rywal, który wygląda jak syn Grunta. Pożyjemy, zobaczymy. Acz Shauna oraz jej tekst w postgame X/Y to książkowy przykład tego, że można ja o to śmialo podejrzewać ;D

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
17.05.2016, 1:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016, 1:05 przez Axel.)
Nie wydaje mi się, żeby to była Shauna, bo twórcy wtedy nieco by się sami przyblokowali. Żeby Shauna mogła być matką bohatera musiałaby mieć bodaj 37 lat (bo protagoniści od B/W mają 14 lat, co nie?), mielibyśmy więc 23-letni przeskok między X/Y a S/M. I tu się pojawia problem, bo wówczas jeśli miałaby się pojawić jakakolwiek postać ze starszych gier musiałaby być sporo starsza, co wiąże się z dodatkową robotą. Na pewno spotkanie 50-letniej Cynthii byłoby ciekawe dla fanów, jednak wątpię, żeby twórcom się chciało. Zresztą na zwiastunach nie widać żadnej przesłanki, żeby gry miały dziać się w przyszłości, a wręcz przeciwnie, po wyglądzie "metropolii" i samochodów mam wrażenie, że wydarzenia z gier będą mieć miejsce PRZED X/Y (albo i nawet przed ORAS biorąc pod uwagę, że musimy się cofnąć w czasie, żeby poznać całą historię Lookera).
17.05.2016, 2:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016, 2:30 przez MagicMuppetMan.)
Wydaje mi się, że bohaterowie X/Y są nawet starsi niż ci z B/W. Na pewno Emma (ta z misji dla Lookera) ma 16 lat, co jest wprost powiedziane w grze i głowy nie dam, ale coś mi tam świata z tyłu głowy, że gdzieś była mowa o tym, że jest rówieśniczką protagonisty.

A teraz mniej serio: dlaczego matka bohatera (potencjalna Shauna) miałaby mieć 37 lat? Skąd założenie, że urodziłaby dziecko w wieku 22-23 lat? Równie dobrze mogło by się to stać koło roku po X/Y. Biorąc pod uwagę, że znaczna część (jeśli nie większość) kobiet które rodzą będąc nastolatkami wychowuje dzieci bez udziału ich ojców, a samotne matki to pokemonowy standard, jest to dość prawdopodobne.

17.05.2016, 7:45,
Zmiana w wyglądzie mnie nie dziwi, ale nie jest przypadkiem tak, że włosy z wiekiem ciemnieją?

Mój FC 2122-8919-9556 Wink
[Obrazek: Pikachu-pokemon-31184096-458-250.jpg]
17.05.2016, 8:55,
(17.05.2016, 7:45)Beckendorf napisał(a): Zmiana w wyglądzie mnie nie dziwi, ale nie jest przypadkiem tak, że włosy z wiekiem ciemnieją?

U mnie np z wikiem jaśnieją. To zależy od osoby, jednym ciemnieją, drugim jaśnieją.

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
17.05.2016, 10:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016, 10:18 przez Axel.)
(17.05.2016, 2:19)MagicMuppetMan napisał(a): A teraz mniej serio: dlaczego matka bohatera (potencjalna Shauna) miałaby mieć 37 lat? Skąd założenie, że urodziłaby dziecko w wieku 22-23 lat? Równie dobrze mogło by się to stać koło roku po X/Y. Biorąc pod uwagę, że znaczna część (jeśli nie większość) kobiet które rodzą będąc nastolatkami wychowuje dzieci bez udziału ich ojców, a samotne matki to pokemonowy standard, jest to dość prawdopodobne.
Założyłem, że skoro twórcy Pokemonów raczej stronią od kontrowersji, zrobiliby taki przeskok, żeby Shauna rodziła i miarę "legalnym" wieku. Zresztą, nawet gdyby Shauna urodziła zaraz po skończeniu X/Y to i tak byłoby 15 lat różnicy między grami.
A zresztą będę gadał. Stawiam całą pensję, że to nie jest Shauna.
17.05.2016, 10:54,
(17.05.2016, 7:45)Beckendorf napisał(a): Zmiana w wyglądzie mnie nie dziwi, ale nie jest przypadkiem tak, że włosy z wiekiem ciemnieją?
Gry/komiksy/animacja rządzą się innymi prawami niż rzeczywistość. Przy takim stylu artystycznym jak w pokemonach, rzeczy jak kolor włosów, fryzura czy kształt brwi, to w zasadzie jedyne czym możesz zróżnicować postaci i nadać im indywidualnych cech. Z uwagi na to można bezpiecznie założyć, że jeśli któryś z tych elementów się nie zgadza, to nie jest to Shauna. Propozycję zakładu podtrzymuję.

17.05.2016, 14:34,
Przyjacielska przypominajka że wszystko o czym mówicie to tylko spekulacje i teorie, więc nie kłóćcie się o to kto ma rację. Dowiemy się wszystkiego w swoim czasie BENG!

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
17.05.2016, 15:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016, 15:52 przez Axel.)
(17.05.2016, 14:34)_M_ napisał(a): Przyjacielska przypominajka że wszystko o czym mówicie to tylko spekulacje i teorie, więc nie kłóćcie się o to kto ma rację. Dowiemy się wszystkiego w swoim czasie BENG!
Trochę za wcześnie reagujesz, bo kłótnia się jeszcze nie zaczęła. Rozumiem, że to było działanie na parę postów wprzód. Wink
17.05.2016, 15:06,
Ta babka na pewno przypomina mi Shaune: ciemniejsza skora, podobny kolor wlosow, obie maja lekko wystajace zeby. Moze to tylko przypadek albo moze sa spokrewnione. Moze to np jej starsza siostra?

Tak czy owak wciaz nie wiemy czy Sun i Moon beda nawiazywac do starych generacji. Pierwszy trailer troche tak sugerowal, dziwne zakonczenie 6 geny tez moze tak sugerowac ale to sie dopiero okaze.

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
17.05.2016, 16:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016, 16:47 przez Makion.)
Hej, nie chcę dolewać oliwy do ognia, gdyż wyraziłem swoje zdanie już na pierwszej stronie. Moja teoria wydaje się bardzo naciągana i nie zamierzam bronić swych racji, lecz nie tylko ja spekulowałem, iż Shauna może być matką.

W każdym razie mamy dwudziestolecie, a GF już nam udowodnił, że od piątej generacji nie trzyma się utartych schematów, więc i tak nie wiadomo co sobie założyli tym razem. Być może chcą specjalnie przeskoczyć o te 20 lat do przodu i w jakiś sposób połączyć S/M z XY. Ja to bym się cieszył, gdyby okazało się że ojciec/matka protagonisty był mistrzem Kalos, a Lysandre miałby jakiegoś potomka, który pragnąłby dokończyć plan swojego ojca. To tylko moje domysły, które nie muszą się wcale sprawdzić. Pewnie z 90% naszych oczekiwań nie zostanie zrealizowanych w S/M, a i tak wszyscy polecimy po gry w dniu premiery. Big Grin

PS:
Właśnie mi się przypomniało, że GF może chce ukazać, iż od premiery Red i Blue dzieci, które wychowały się na tej serii, są już dorośli (w końcu minęło te 20 lat). Jest to w pewien sposób ukłon twórców w stronę starszych graczy, a nowy protagonista reprezentowałby następne pokolenie fanów.
17.05.2016, 16:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016, 16:58 przez _M_.)
(17.05.2016, 15:00)Axel napisał(a):
(17.05.2016, 14:34)_M_ napisał(a): Przyjacielska przypominajka że wszystko o czym mówicie to tylko spekulacje i teorie, więc nie kłóćcie się o to kto ma rację. Dowiemy się wszystkiego w swoim czasie BENG!
Trochę za wcześnie reagujesz, bo kłótnia się jeszcze nie zaczęła. Rozumiem, że to było działanie na parę postów wprzód. Wink

Tak zwane działania prewencyjne Big Grin

Nie miałbym nic przeciwko, szczególnie gdyby w grze pojawiły się dwa regiony (alola i kalos

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości