Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Sun & Moon - startery
10.05.2016, 15:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2016, 15:11 przez Mariiija.)
RE: Pokémon Sun & Moon - startery!
Niemcy znowu przygrzmocili tłumaczeniami...
-Bauz - kojarzy mi się póki co tylko z budową o.O EDIT: Przyszła sugestia, że to od "Baum" (drzewo) + "Kauz" (puszczyk)
-Flamiau - tu akurat nieźle, "Flammen" (płomienie) + "Miau" (chyba nie trzeba tłumaczyć w kontekście kota Tongue )
-Robball - "Robbe" (foka) + "Ball" (piłka), mało kreatywnie, no i wiadomo jak to brzmi po polsku XD

[Obrazek: 831046_trainercard-Marysiek.png]
[Obrazek: 753355_trainercard-Mary.png]
[Obrazek: 753356_trainercard-Mariiija.png]
[Obrazek: 416342_trainercard-Maria.png]
[Obrazek: 359085_trainercard-Nayala.png]
[Obrazek: 416349_trainercard-Marie.png]
[Obrazek: 416345_trainercard-Nuss.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Wobbodrake
10.05.2016, 15:07,
1. Kupuję sun, koteł zajebisty
2. Startery takie se, pewnie ewolucje będę fajniejsze Smile
3. Fajne tropiki :0
Odpisz
10.05.2016, 15:14,
[Obrazek: tumblr_nfbkrlZlz61smhnavo6_250.png]

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Wobbodrake, KapiDL, Sandy, Rickardo, jurando1
10.05.2016, 15:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2016, 15:25 przez Makion.)
Na oficjalnej stronie arty starterów są w wysokiej jakości i dobrze to wygląda. Każdy z tej trójki jest kreatywnie zaprojektowany w przeciwieństwie do trio z XY, a zdecydowanie przebijają te z BW. Ewolucje mogą być już tylko lepsze od podstawowych form, ale na premierę wybieram Rowleta i chyba skuszę się na Sun, a później dokupię Moon. A co do regionu, być może pokazali tylko jedną wyspę, więc można przypuszczać, że pojawi się jeszcze kilka, bądź jeden większy obszar. Chociaż nie jestem już pewny o powrocie do Kalos. Wyspa wydaje się bogata w szczegóły i martwi mnie, czy 3DS udźwignie zarówno Alolę jak i Kalos, chyba że Alola rzeczywiście jest taka mała, w co wątpię.
Odpisz
10.05.2016, 15:22,
Ale się porobiło

Alola wydaję się strasznie mała, ale klimatyczna. Może odwiedzimy inny region przez to? pewnie Unovę (bo jest chyba najbliżej) jednak ja liczę na Kalos.

Protagoniści są strasznie nijacy. niczym się nie wyróżniają. Może na artach będą lepiej wyglądać. Miałem nadzieję że protagonistką będzie biało włosa słodka dziewczynka o imieniu Luna xD ahh heartbroken.

Startery
Sówka jest przesłodka (I TAK SIĘ ROBI KULKOWE POKEMONY, A NIE TO CO QUILLADIN) jak narazie najbardziej mi się podoba. Jak obraca główką w każdą stronę i z rozwiniętymi skrzydłami wygląda super.
Kotek dziwi mnie tyle czerni. W pokemonach raczej chcą unikać tego koloru, bo to jednak gra dla młodych i chcą więcej kolorów dać, a tu prosze starter prawie że cały czarny. wygląda jak zapychacz trawek, a nie jak starter. chociaż grafika z czerwonym, nastroszonym grzbiecikiem jest urocza. Coś czuję że ten starter będzie najczęstszym wyborem niczym Froakie :/
Foczka niby taka cyrkowa i słodka, ale jednak coś mi w niej nie pasuje.

Cóż trzeba poczekać na ewolucje #TraumaPoChespinie i potem ocenić

Legendy. Sun wygląda fajnie niczym Entei, ale lekko przekombinowany, a Moon cóż.. ciekawie. Przynajmniej ten nietoperz nie będzie nas nawiedzał co dwa kroki w jaskiniach xD ogólnie podobają mi się ich "galaktyczne" głowy.
Liczę jeszczę na jakieś legendarne trio, słodkiego, małego legendarnego pokemona i ewentualnie trzeciego odpowiednika do Sun i Moon Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Wobbodrake
10.05.2016, 15:22,
No startera biorę kota, choć sowa nie taka zła. Za to foka... T-T
Legendy obydwie fajne, ale biorę Moon
Grafika wymiata, + za customizację, choć z tego co widziałam, to protagoniska ma raczej średnie uczesanie

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
10.05.2016, 15:23,
Kurczę... wiem, że nowe startery zawsze mnie na początku odpychały, a potem nawet urzekały... ale naprawde wyglądały jak fakemony :/. Trawiasto/latająca sowa... no kurczę, a tylko ona jest dla mnie w miarę. Kot i ta... foka to nawet pozostawię bez komentarza, legendy też jakieś takie mało majestatyczne, ale na pewno wybiorę Moon, nie szczególnie z powodu legendy, ale wolę bardziej klimaty księżyca, nie ważne jaki będzie to miało wpływ na rozgrywkę Wink. Także na razie samymi pokami zachwycony nie jestem :/.
Mogę się powtarzać jak reszta, że region za mały, że nazwa(może i z nawiązaniem) trochę głupowata... Nie wiem.
Pewnie tym razem i tak nie kupię preorderu, choć się zastanowię. Po remaku Hoenn, mimo iż fajnie zrobionym, to jakoś(jak było pisane w innym wątku) za łatwe i dość na mój wiek przewidywalne. Ale, do listopada sporo czasu, najwyżej się namyślę i poczekam na jakieś argumenty bardziej zachęcające niż cyrkowe startery Wink.

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
Odpisz
10.05.2016, 15:31,
RE: Pokémon Sun & Moon - startery
Popplio... czemu oni tak skrzywdzili tę fokę!?

Odpisz
10.05.2016, 15:31,
chciałem sobie moon wziąć, ale jednak mnie legenda nie przekonuje :/
also polecę z kotkiem chyba, ale poczekam do ostatnich form żeby zobaczyć
btw. rowlett to 2 pokemon po bulbie który ma 2 typy już w 1 formie

[Obrazek: vICzk2t.png]
Odpisz
10.05.2016, 15:33,
(10.05.2016, 14:25)Ertix napisał(a):
Ciekawe czyj to meowth 2:05?
Odpisz
10.05.2016, 15:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2016, 15:36 przez Axel.)
Cytat:Kotek dziwi mnie tyle czerni. W pokemonach raczej chcą unikać tego koloru, bo to jednak gra dla młodych i chcą więcej kolorów dać, a tu prosze starter prawie że cały czarny. wygląda jak zapychacz trawek, a nie jak starter. chociaż grafika z czerwonym, nastroszonym grzbiecikiem jest urocza. Coś czuję że ten starter będzie najczęstszym wyborem niczym Froakie :/
A mnie się wydaje, że najczęstszym wyborem będzie sówka. Sam fakt posiadania podtypu Flying stawia go nad innymi. Ponadto jego opis mówi o "potężnych kopnięciach" w jego wykonaniu, więc jak jeszcze uzyska nieco ataków Walczących to nie będzie na niego mocnych.

Tutaj możecie przeczytać więcej o starterach.
Odpisz
10.05.2016, 15:39,
(10.05.2016, 15:34)Axel napisał(a):
Cytat:Kotek dziwi mnie tyle czerni. W pokemonach raczej chcą unikać tego koloru, bo to jednak gra dla młodych i chcą więcej kolorów dać, a tu prosze starter prawie że cały czarny. wygląda jak zapychacz trawek, a nie jak starter. chociaż grafika z czerwonym, nastroszonym grzbiecikiem jest urocza. Coś czuję że ten starter będzie najczęstszym wyborem niczym Froakie :/
A mnie się wydaje, że najczęstszym wyborem będzie sówka. Sam fakt posiadania podtypu Flying stawia go nad innymi. Ponadto jego opis mówi o "potężnych kopnięciach" w jego wykonaniu, więc jak jeszcze uzyska nieco ataków Walczących to nie będzie na niego mocnych.

Tutaj możecie przeczytać więcej o starterach.

Jednego jesteśmy pewni - foka odstraszy większość, no chyba, że:
- dostanie jakieś lepsze ewolucje i podtypy
- Ash Ketchum weźmie go sobie w animciu
- dostanie jakieś super mega unikatowy power jak Greninja

Odpisz
10.05.2016, 15:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2016, 16:54 przez Makion.)
(10.05.2016, 15:34)Axel napisał(a): A mnie się wydaje, że najczęstszym wyborem będzie sówka. Sam fakt posiadania podtypu Flying stawia go nad innymi. Ponadto jego opis mówi o "potężnych kopnięciach" w jego wykonaniu, więc jak jeszcze uzyska nieco ataków Walczących to nie będzie na niego mocnych.

Właściwie to jego opis skojarzył mi się z Hawluchą, może dostanie Flying Press?
Sówka taka kawaii, kto idzie #TeamRowlet? Big Grin
Odpisz
10.05.2016, 15:44,
Wracając do Asha - on moim zdaniem wybierze sowę (no chyba, że anime Sun&Moon porzuci świętą już regułę o posiadaniu przez Popielaczka startera z regionu, albo w ogóle Ash wygra ligę Kalos i będzie nowy bohater/ka)

Odpisz
10.05.2016, 15:50,
Świetna animacja i piękny nowy region. Strasznie lubię egzotyczne klimaty, więc pozostaje mi się cieszyć na listopad.
Co do starterów - jak na razie najmniej urzekł mnie lew morski, a kolejnym typem na pierwszego mojego pokemona będzie sówka (znów trawiasty jak zwykle Smile. Kotek miły, ale nieco tajemniczy, ciekawe co z niego wyrośnie.
Czy zwróciliście uwagę na reklamę japońską gry? Zupełnie inne podejście do reklamy, bardzo społeczna - chwali się im. To tak a' propos uchodźców Smile
A co do legendarnych - nietoperz zbyt dziwaczny i przekombinowany, skłaniam się ku słonecznemu lwu. I pewnie Sun zakupię - chyba, że przekona mnie inny zestaw pokemonów unikalnych dla wersji.
W końcu jest na co czekać - hype się nakręca Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości