Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Sun & Moon - startery
20.05.2016, 14:02,
RE: Pokémon Sun & Moon - startery
Po prostu, niektórzy (wielu) lubią myśleć o sobie jako o elitarnym, wąskim gronie, więc wymyślają sobie przykłady na poparcie swojej wyjątkowości. Niezależnie od tego, jaka jest rzeczywistość. Ot, cała historia.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
20.05.2016, 15:14,
Postawię całą sprawę jasną. Jeśli o mnie chodzi, to Popplio nie jest w żaden sposób gorszy od pozostałych starterów, po prostu się wyróżnia. Chyba większość z tych krzykaczy, chce nam wpierać, iż foka jest taka pokrzywdzona. A tak po prawdzie, to startery z 7 generacji, wcale nie są takie złe od poprzednich. Pozdrowienia od Froakiego... Tongue
Odpisz
20.05.2016, 17:18,
Nie chcę mi się wracać do osób, które pisały pewne komentarze i ich cytować, bo po przeczytaniu teraz tych wszystkich 14 stron sporo by mi to zajęło, ale ktoś wspomniał o niemożliwości zmiany podtypu, bo by twórców zjechano otóż SKREPL ewoluując w DRAGALGE zmienia typ z WATER na DRAGON. Zatem dlaczego sowa nie mogła by zmienić typu z FLY na DARK/GHOST? Ja nie twierdzę, że tak będzie chce tylko pokazać, że zmiana drugiego typu miała już miejsce VI GENIE. Druga sprawa dotycząca STALOWEGO EEVEE, otóż nie musiałby mieć jakaś stalowa zbroję czy coś, może jedna mała kulka, jak w przypadku LUCARIO. Czy wg was STALOWY LIS jakim jest Lucario wygląda na STEEL'a? Na FIGHT jak najbardziej, ale ja w nim STEEL'a nie dostrzegam, zatem spokojnie mogli by coś podobnego zrobić z EEVEE. Co do S/M to już po VI Genie przyzwyczaiłem się do nowości i szczerze po MEGAEVO już nic mnie nie zaskoczy. Nowe póki przyjąłem normalnie. SOWA robi na mnie największe wrażenie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Brendan Birch
20.05.2016, 17:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2016, 17:25 przez _M_.)
Dlatego że to starter

PS. Te niby leaki z sową assassinem to obviously fake'i

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
20.05.2016, 18:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2016, 18:06 przez malva.)
(20.05.2016, 17:18)Hidoi napisał(a): Druga sprawa dotycząca STALOWEGO EEVEE, otóż nie musiałby mieć jakaś stalowa zbroję czy coś, może jedna mała kulka, jak w przypadku LUCARIO. Czy wg was STALOWY LIS jakim jest Lucario wygląda na STEEL'a? Na FIGHT jak najbardziej, ale ja w nim STEEL'a nie dostrzegam, zatem spokojnie mogli by coś podobnego zrobić z EEVEE.

Ja uważam, że z Eevee raczej tak nie zrobią. Jeśli już miałby mieć stalowe kolce, to na pewno nie jeden, a np. kilkanaście (wtedy wyglądałby na normal/steel, wiec co innego z lucario, który ma dwa typy, a co innego z eevee, który zawsze ma jeden). Z resztą Lucario to bardziej walczący wilk/szakal niż (stalowy) lis.
Ogólnie ja najbardziej oczekuję w S/M na eeveelucję typu Ghost, Poison lub Flying, choć intrygują mnie też Rock i Fighting.
Ps. Byłabym przeszczęśliwa gdyby kamienna eeeveelucja miała coś wspólnego z minerałami, a nie zwykłymi skałami.

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
22.05.2016, 0:27,
Kiedy tylko dowiedziałem się, że premiera jeszcze w tym roku, zacząłem żałować sprzedaży konsolki, OR i Y (w tym stracony pokebank)... Cóż. Na szczęście 3ds wraca do moich łask na dniach, żebym do listopada zdążył nadrobić ponownie zaległosci Smile Gra zapowiada się mega.

[Obrazek: tdgsdgd.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości