Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Sun & Moon - startery
18.05.2016, 21:33,
RE: Pokémon Sun & Moon - startery
(18.05.2016, 21:09)Setryk napisał(a): No i chciałbym doczekać się wkoncu gym lidera z typem Dark- tylko takiego nie było.
Jak w Kalos mieliśmy do wyboru jednego ze starterów z I GEN. Tak teraz mogliby podarować stwory z z drugiej geny, oczywiście z mega ewolucjami.

ABSOL-utnie się zgadzam.
Ps. Pokemonowa gra słów

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
18.05.2016, 22:28,
I kolejne pragnienie ! Mega ewolucje dla Lugii i Ho- oh'a. Wiele razy pisali użytkownicy o ich wystapieniu w najnowszych grach- zgadzam się. Pasują idealnie. A kolejna część tak jak R/S powinna dotyczyć 4 geny. Marzenie ^^
Odpisz
19.05.2016, 13:47,
(18.05.2016, 21:09)Setryk napisał(a): Nowe ewolucje Eevee? Mogliby stworzyć każdy typ dla tego stworka (znów za dużo wymagam :]).

W pełni się zgadzam. Nie rozumiem tylko dlaczego twórcy tak bardzo boją się dania eevee typów fizycznych. Mogę zaakceptować, że nigdy nie dostaniemy robaka, stalowego czy smoka (choć baranek zmienił się w smoka to czemu tego samego nie może zrobić kotopies?), ale połączenie go z typem trującym czy duchem nie jest niczym trudnym.
Odpisz
19.05.2016, 17:11,
(19.05.2016, 13:47)pokemonek123 napisał(a):
(18.05.2016, 21:09)Setryk napisał(a): Nowe ewolucje Eevee? Mogliby stworzyć każdy typ dla tego stworka (znów za dużo wymagam :]).

W pełni się zgadzam. Nie rozumiem tylko dlaczego twórcy tak bardzo boją się dania eevee typów fizycznych. Mogę zaakceptować, że nigdy nie dostaniemy robaka, stalowego czy smoka (choć baranek zmienił się w smoka to czemu tego samego nie może zrobić kotopies?), ale połączenie go z typem trującym czy duchem nie jest niczym trudnym.

Ja jestem ciekawa jak wyglądać będzie walczący eevee, a stalowego nie sądze by było tak trudno dać, mogą wymyślić coś ze stalową powłoką i już mamy super metalicznego-lisełka

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
19.05.2016, 17:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2016, 18:01 przez Tokusa.)
Właściwie żadnego typu eevee nie byłoby trudno dodać. Serio. Z eevee da się zrobić wszystko. Tak, smoka też :V
Twórcy jednak zabezpieczyli się tym, że o ile się orientuję to nowa/e eeveelucje wchodzą mniej więcej co druga generacja. Czyli wcześniej Leafeona i Glaceona w czwartej, następnie Sylveona w szóstej i następny wypada w ósmej :V

[Obrazek: Sgpjwps.png]
Odpisz
19.05.2016, 20:25,
(19.05.2016, 17:58)Tokusa napisał(a): Właściwie żadnego typu eevee nie byłoby trudno dodać. Serio. Z eevee da się zrobić wszystko. Tak, smoka też :V
Twórcy jednak zabezpieczyli się tym, że o ile się orientuję to nowa/e eeveelucje wchodzą mniej więcej co druga generacja. Czyli wcześniej Leafeona i Glaceona w czwartej, następnie Sylveona w szóstej i następny wypada w ósmej :V

Espeon i Umbreon pojawili się w 2 gen. Smile gdzie w 1 poznaliśmy pierwsze 3 ewolki Smile kto wie, ja liczę ze pojawi się nowy typ ew. Mega ewolucja samego Eevee Big Grin
Odpisz
19.05.2016, 20:57,
Dlatego napisałam "mniej więcej". Od czasów IIIgen jest naprzemiennie. 3. Brak, 4. jest, 5. brak, 6. jest.

I szczerze wątpię w mega samego eevee.
Przede wszystkim- byłby to jedyny pokemon, który miałby megaewolucję przy pierwszym stadium ewolucji. To tak jakby mieli wprowadzić mega charmandera albo mega pikachu. Byłoby bardziej prawdopodobne zrobienie megaewolucji do wszystkich eeveelucji, co jak wiemy- najpewniej się nie stanie.

Prędzej spodziewałabym się dalszej ewolucji (niekoniecznie mega) Laprasa albo Helioliska, bo o ile biedny Lapras jest daleko w tyle i dobrze by było tą Nessie ruszyć, to sam Heliolisk jest mocno zaniedbany a ma spory potencjał.

Odpisz
19.05.2016, 21:07,
(19.05.2016, 20:57)Tokusa napisał(a): Prędzej spodziewałabym się dalszej ewolucji (niekoniecznie mega) Laprasa albo Helioliska, bo o ile biedny Lapras jest daleko w tyle i dobrze by było tą Nessie ruszyć, to sam Heliolisk jest mocno zaniedbany a ma spory potencjał.
heliolisk electric/fire, yes please
nie ma nic bardziej helio od ognia w poksach
Odpisz
20.05.2016, 1:22,
(19.05.2016, 17:11)malva1024 napisał(a): a stalowego nie sądze by było tak trudno dać, mogą wymyślić coś ze stalową powłoką i już mamy super metalicznego-lisełka
Może Żelaznego Wilka?

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
20.05.2016, 1:27,
Liczę na dodanie trochę cross-evo w tej genie, za to właśnie mi się podobała 4gen, było sporo (może nawet za sporo Big Grin ) ewolucji pomiędzy różnymi generacjami. Fajnie by było jakbyśmy dostali z 2 nowe eeveelucje, kilka cross-evo (może jakaś nowa metoda ewolucji dla Tyrogue ^^) + mega evo dla wszystkich starterów, myślę że spełnienie tych 3 warunków sprawiłoby że byłbym w dużym stopniu usatysfakcjonowany Smile 5 generacja mi się przez to nie podobała że nie było tam ani jednego powiązania z poprzednimi wersjami (w 6 tylko Sylveon), taki zupełnie inny, odcięty świat.

Do nowych starterów już się trochę przyzwyczaiłem, wodny faktycznie wygląda jak STARTER taki typowy, mimo to Rowlet w dalszym ciągu u mnie wygrywa i to nim będę grał Wink

Dawno mnie tak ciekawość nie zżerała jak przy Sun/Moon Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Darupipa
20.05.2016, 1:29,
Wątek dotyczy starterów więc głównie na tym oprę swoją wypowiedź.
Jestem chyba jednym z nielicznych, których urzekł wodny starter. Dalej czekam na ostateczne formy ewolucji, bo tym się kieruję zazwyczaj wybierając poka na początku gry, ale raczej wątpię, by mój wybór się zmienił.
Chodzą plotki (raczej potwierdzonymi informacjami bym tego nie nazwał), że podtypy dla ewolucji starterów to flying/ground/fighting. Kto na bieżąco śledzi YT ten może się orientować skąd to się wzięło. Mam nadzieję, że jeśli to prawda to typu ground nie dostanie finalna ewolucja foki, ale z drugiej strony podtyp fighting jeśli chodzi o startery to trochę odgrzewanie dla mnie starego kotleta. Zbyt dużo tego było.

Zaś jeśli chodzi o nową ewolucję Eevee miło byłoby dostać typ flying, ghost lub dragon. Ot, takie marzenie ściętej głowy Wink

[Obrazek: 2vc70bl.png]
FC: 5258-2547-6982
Odpisz
20.05.2016, 10:05,
Mam takie wrażenie, że Popplio jest ciągle wspominany jako ofiara wszechobecnego hejtu, a jednak każdy o nim rozmawia. Wyczuwam lekką przesadę z tym hejtem, zwłaszcza od jego "fanów". Chyba powinniśmy się cieszyć, że trafił nam się trochę hipsterski stworek. Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
20.05.2016, 13:02,
Ja tam nigdy nie spotkałem się, z hejtem na Poppolio, bardziej brakiem miłości Tongue I oto chyba chodzi tym wszystkim fanom foczki

[Obrazek: tumblr_n1sf6eudsF1tuopnto1_400.gif]
Odpisz
20.05.2016, 13:16,
Mi też Popplio najmniej przypadł do gustu (gdzie typ wodny jest moim ulubiony)- pierwsze wrażenie bardzooo średnie. Ogólnie na pierwszy rzut oka startery nie zrobiły dla mnie furory. Którego wybiorę? Nie wiem- wszystko zależy od ewolucji i poków, które będą atakować nas w trakcie przygody (jak mam złapać wodniaka pod koniec gry jak w OR/AS to biorę fokęBig Grin). Zawsze jak zaczynam grać w nową część to moja drużyna składa się tylko i wyłącznie z poków danej generacji i w wersji Moon zrobię tak samo (tak moon, nietoperz robi lepsze wrażenie niż lew Big Grin).
Odpisz
20.05.2016, 13:41,
(20.05.2016, 10:05)Makion napisał(a): Mam takie wrażenie, że Popplio jest ciągle wspominany jako ofiara wszechobecnego hejtu, a jednak każdy o nim rozmawia. Wyczuwam lekką przesadę z tym hejtem, zwłaszcza od jego "fanów". Chyba powinniśmy się cieszyć, że trafił nam się trochę hipsterski stworek. Tongue

Nie lubię Popplio za jego design, ale ten cały hejt wymyślili sobie właśnie fani 8D
Przecież to, że się czegoś nie lubi nie znaczy, że się to "hejci", na litość Arceusa. ale fani niestety nie mogą tego zrozumieć.
To prawie jak "NIE LUBISZ FIOLETU? PATRZ JAKI JEST SMUTNY, PATRZ JAK PŁACZE, PRZYGARNIAJMY FIOLET. TY ZŁY, OKROPNY CZŁOWIEKU JAK MOŻESZ WOLEĆ NIEBIESKI?!".

Ludzie chyba zapominają o starym, wiecznie dobrym "żyj i daj żyć innym".

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Brendan Birch, Ertix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości