Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Sun & Moon - startery
15.05.2016, 23:24,
RE: Pokémon Sun & Moon - startery
[Obrazek: 1463268113976.jpg]

Foka jest OP, w Sun biere foke, w Moon pozostale dwa

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Faladriel, Shinobu
16.05.2016, 7:19,
(15.05.2016, 23:24)_M_ napisał(a): [Obrazek: 1463268113976.jpg]

Foka jest OP, w Sun biere foke, w Moon pozostale dwa

Widziałam na YT ,,pseudoanimację" o tej samej tematyce, tylko, że z Oshawottem.

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
16.05.2016, 11:55,
Jak już to ktoś napisał- fani Popplio sami wymyślają sobie hejcenie wodnego startera 8D
Bo serio. Skoro niby tak bardzo wszyscy nienawidzą foki, to skąd nagle tłumy jej "broniące"?

[Obrazek: Sgpjwps.png]
Odpisz
16.05.2016, 14:11,
[Obrazek: AsFXiMJ.png]
[Obrazek: oBKmbyk.png]
[Obrazek: 0HBoedN.png]
huh

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
16.05.2016, 14:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2016, 14:29 przez malva.)
(16.05.2016, 14:11)ktosieczek napisał(a): [Obrazek: AsFXiMJ.png]
huh

Pierwsze - #cotojest boje sie tego
Drugie - wygląda bardziej jak Grass/Ghost niż Grass/Flying
Trzecie - <3 ekstra, choć jak na ostateczną ewolucję ma za mało ,,wzorków"
Ps. Ja wiem że na 98,9% to fanarty.

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
16.05.2016, 16:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2016, 16:40 przez Beckendorf.)
Ja jestem pewien że ta kobieta, którą nam pokazali to Shauna, ponieważ w postgame gdy pogadamy z nią w Vaniville Town to mówi nam coś takiego : "Know what? I'm going to a faraway region next time! I'll make lots of great memories while I'm there! ♪" Możecie sprawdzić sobie na Bulbapedii. Smile

Mój FC 2122-8919-9556 Wink
[Obrazek: Pikachu-pokemon-31184096-458-250.jpg]
Odpisz
16.05.2016, 18:11,
(16.05.2016, 14:11)ktosieczek napisał(a): [Obrazek: AsFXiMJ.png]
huh
O Boziu! to jest przepiękne! Sowa mysiałaby zmienić typ, ale jest epicka!
Klaun jest bardzo ciekawy!
mało tygrysowy ten kotek, a bardziej jak pantera Big Grin tylko bardzo mało wzorków jak już to ktoś napisał xD jednak Typhlosion też był bardzo prostym ale fajny designem Wink
Mam nadzieje że to albo legitne albo będzie to mniej więcej tak wyglądać *-*
Odpisz
16.05.2016, 19:38,
Myślę że jednak fejki Big Grin Sowa za bardzo wzorowana mokrymi snami fagów od roothoota :p ale byłoby spoko.

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
16.05.2016, 19:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2016, 20:00 przez Tokusa.)
Pantereł i Sowowate byłyby cudowne D: Nawet jeśli kote tutaj nie wygląda jak "badassowy tygrys" na którego mam na dzieję.
Wodne zaś jest moim koszmarem. Brrr.

BTW:
Polecam obejrzenie tego filmu https://www.youtube.com/watch?v=C7jxYKUqWI4

Odpisz
16.05.2016, 20:43,
Jeżeli chodzi o starterki, to wszystkie są fajne i bardzo się cieszę, że istnieje PokeBank, bo już od początku chcę mieć je wszystkie. Rowlet mnie zachwycił, jest uroczy, Litten naprawdę fajny z tą swoją miną "Naprawdę muszę to robić? Chyba żartujesz...", a Popplio to taka pocieszna foczka. Trudno było wybrać najlepszego, ale póki co trawiasta sowa FTW. Mam tylko nadzieję, że nie skopią mu podtypu, niech zostanie Grass/Flying, bo się obrażę (no, ewentualnie Grass/Dark, ale ten podtyp widzę u Littena).

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
18.05.2016, 12:59,
Oficjalny japonski pokemonowy twitter oglosil ze ujawnia nowe informacje na temat Sun i Moon 2 czerwca.

Coz takiego chca ujawnic ze zapowiadaja to juz teraz???

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
18.05.2016, 14:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2016, 14:39 przez Setryk.)
Witam Smile Jestem nowy, wybaczcie czasem mój nie ogar Big Grin Od samego początku obstawiałem, iż będzie to nowa generacja i że nigdy nie zostaną zmienione główne typy starterów. Nie jestem zwolennikiem "teorii spiskowych" Big Grin. Zastanawia mnie jedno- jakie podtypy dostaną nowe startery? Myślę, że twórcy nie pójdą w tym samym kierunku jak w XY (trawa/walka --> woda/mrok ---> ogień/psycho) ponieważ lot wszystko komplikuje. Albo będzie jeden wielki bałagan, ale któryś typ nie dostanie pod typu. Ja to widzę tak:
Grass/ Flying
Fire/ Dark
Water/ Fairy (ew. Ice lub Fight, którego bardzo nie chciałbym)

Kto wie, może nas zaskoczą i dadzą zupełnie nowy typ Galaxy i Light Big Grin

(18.05.2016, 12:59)Allsix napisał(a): Oficjalny japonski pokemonowy twitter oglosil ze ujawnia nowe informacje na temat Sun i Moon 2 czerwca.

Coz takiego chca ujawnic ze zapowiadaja to juz teraz???

Łaał!!
Oczekuje info. o Gym Liderach, imiona legend oraz jakie typy będą miećBig Grin
Chyba za dużo chce, hehe.
Miło byłoby wiedzieć też ile będzie poków Wink
Odpisz
18.05.2016, 18:18,
(18.05.2016, 14:36)Setryk napisał(a): Kto wie, może nas zaskoczą i dadzą zupełnie nowy typ Galaxy i Light Big Grin

Nie no, aż tak to bym w fantazję nie szła XD Przede wszystkim już sam typ Fairy dużo pozmieniał (w tym strategię walki) a był tylko jeden.
No i jaki niby miałby być typ Galaktyczny? Zbyt wydumane.
Chociaż sam Light by jeszcze przeszedł, bo w sumie mamy Dark, tylko na dobrą sprawę naprawdę potrzebne są nowe typy?

Odpisz
18.05.2016, 19:10,
Przypomnę wam tylko że w oryginalnej wersji językowej jest typ Evil, więc ni jak typ light nie będzie. W sumie wątpię żeby dodali jakikolwiek nowy typ. Poprzednia generacja przyniosła wiele zmian jak na przykład: typ Fairy, zmiany przy Dark, który od tej generacji zadaje normalne obrażenia Steelom czy megaewolucje. Pytanie czy mogą nas teraz czymś zaskoczyć, a jeśli tak to czym?

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
18.05.2016, 21:09,
(18.05.2016, 19:10)Shad napisał(a): Pytanie czy mogą nas teraz czymś zaskoczyć, a jeśli tak to czym?

Nowe ewolucje Eevee? Mogliby stworzyć każdy typ dla tego stworka (znów za dużo wymagam :]).
No i chciałbym doczekać się wkoncu gym lidera z typem Dark- tylko takiego nie było.
Jak w Kalos mieliśmy do wyboru jednego ze starterów z I GEN. Tak teraz mogliby podarować stwory z z drugiej geny, oczywiście z mega ewolucjami.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, malva

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości