Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Spolszczenie od FR do LG
8.05.2016, 13:57,
Spolszczenie od FR do LG
Cześć! Mam do was pytanie. Czy można zainstalować spolszczenie od FR do LG? Może ktoś próbował? Jak tak to napiszcie mi co z tego wyszło. Wcześniej założyłem taki sam temat, ale napisano mi, że to piractwo. Mam GBA SP i Pokemony LG i FR , więc jeśli je posiadam to mogę legalnie grać w nie na emulatorze.
Odpisz
8.05.2016, 14:56,
RE: Spolszczenie od FR do LG
Nie. Możesz zrobić legalną kopie dokładnie swojego kartridźa. Więc o ile nie grasz na emulatorze w dokładnie zdumpowany ROM swojej gry to tak sobie z tą Twoją legalnością.

Jednak jest sposób by legalnie spolszczyć grę i Archon go pokazał na cześć 10-lecia swojego tłumaczenia. Retron obsługuje między innymi gry z GBA i pozwala je patchować.

A co do kogucikowego pytania jest to niemożliwe w żaden sposób. Możesz jedynie spróbować sam spolszczyć LG na podstawie FRa. Jednak pierw wypadałoby spytać wyżej wymienionego twórcy spolszczenia o zgodę.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
8.05.2016, 15:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.05.2016, 15:10 przez Kogut123XD.)
OK, dzięki. A wiesz może czym FR i LG różnią się(oprócz pokemonów)? Chodzi mi o rozmowy itp.
P.S. Może to być dziwne, że mimo, iż mam LG i FR nie wiem jak bardzo się różnią, ale dzień przed przyjściem paczki z LG do mnie moje GBA spadło z balkonu na 2 piętrze Sad
Odpisz
8.05.2016, 17:01,
jak dobrze sam kojarze, to leaf green ma inne offsety od fire reda, wiec nakladanie latki z fire reda na leaf green w skutkach slabo by wygladalo

ps. niby oficjalnie nalezy roma zdumpowac sobie samemu zeby byl w 100% legalny, ale dobrze wiemy, ze to jest posrany pomysl xD jak szlugi paliles za gimnazjum, to miales glebokie rozterki na tle moralnym?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kowalt, Trawek, The_Punisher, jedlin12
8.05.2016, 17:59,
(8.05.2016, 17:01)Ness napisał(a): ps. niby oficjalnie nalezy roma zdumpowac sobie samemu zeby byl w 100% legalny, ale dobrze wiemy, ze to jest posrany pomysl xD jak szlugi paliles za gimnazjum, to miales glebokie rozterki na tle moralnym?

Tak. Kładłem się wtedy w kościele jak Szakal w którymś Killerze i czekałem na swoją Kasię Figurę. Niestety żadna się nie zjawiła więc postanowiłem jojczyć o legalności romów na forum o pokemą.
Dają za to Nobla czy muszę się jeszcze starać?

Tak bardziej serio to bardziej chciałem to napisać jako informację/ciekawostkę więc ten. Sam z siebie nic nie mam do piratów i doceniam walkę o brak czepialstwa.

Hurr. Niestety nigdy nie paliłem szlugów :/
Nawet alkoholu nie pijam.
Stary, ja nawet soli przestałem używać. Nie mam pojęcia na co ja umrę :/

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ness, Faladriel

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości