Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Pokémon Sun & Moon - pierwsze informacje
6.05.2016, 10:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.05.2016 12:28 przez Nilson.)
Pokémon Sun & Moon - pierwsze informacje
Już niedługo! Na 10ego maja zaplanowano ujawnienie pierwszych, oficjalnych informacji o nadchodzących grach Pokémon Sun i Pokémon Moon!

[Obrazek: Pokemon-Sun-and-Moon-Preview.png]

Co to będzie? Trailer, startery, okładki? A może kolejny raz nic ciekawego? Zabaczymy już za cztery dni!

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
 Cherish Balle podarowali: Radzik, Allsix
6.05.2016, 11:32
RE: Pokémon Soon & Moon - pierwsze informacje
Szczerze mowiac bardziej niz nowe poki interesuje mnie jak bedzie wygladac ta gra. Np generacje 4 (diamond/pearl/platinum/heartgold/soulsilver) i 5 (black/white/black2/white2) byly na DSa a jednak wygladaly niemal zupelnie inaczej. Czy Sun i Moon bedzie wygladac jak XY/ORAS? Odnosze takie wrazenie ze do tej pory zwlekali z pokazaniem czegokolwiek z jakiegos waznego powodu i zastanawia mnie co to moze byc (na dokladke mamy ten caly chaos wokol Zygarde'a)

Miejmy nadzieje ze tym razem nie zawioda

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
6.05.2016, 11:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.05.2016 11:41 przez KNB1307.)
Ja mam nadzieję że nie będzie to powtórka z Corocoro - pokażą relację z akcji tych "tajniaków" + kolejne "bla bla bla" przez 20 minut a potem kolejne niewyraźne zdjęcie okładek i napis więcej za miesiąc (a w nowym Corocoro ogłoszą że agentów schwytano i nic nowego nie zdobyli, ale starają się ich wyciągnąć i za miesiąc może coś nowego pokażą).

A szczerze ucieszy mnie cokolwiek nowego. Czy to będzie nowy trailer, poki czy legendy nie ważne byle w końcu coś nowego dali (i niech w końcu jednoznacznie powiedzą która to będzie generacja).

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
 Cherish Balle podarowali: pokemonek123
6.05.2016, 11:47
Mimo wszystko uwazam ze to generacja 7, za duzo rzeczy na to wskazuje zeby moglo byc inaczej.

Mysle ze wlasciwe pytanie to czy to po prostu nowa generacja czy jakies polaczenie 7 z 6 tak jak bylo w generacji drugiej

6.05.2016, 11:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.05.2016 11:51 przez Makion.)
Kupią mnie, jeśli kamera będzie tuż za plecami protagonisty i możliwość obejścia lokacji dookoła, byle każda miejscówka miała dużo przestrzeni, czyli taki półotwarty świat. A co dalej? Podejrzewam, że wraz z przeciekiem nazw potencjalnych legend i starterów, to pokażą trailer w podobnej postaci do pierwszego zwiastuna XY. Nie wiem dlaczego, ale mam takie wrażenie, że może być jeszcze lepiej niż w przypadku XY. Niech pozbędą się niedoskonałości na modelach poków, to już będę odpowiednio usatysfakcjonowany.
6.05.2016, 11:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.05.2016 12:28 przez Nilson.)
Soon się ucieszy, że jest o nim news. Big Grin
________
Haha, nie zwróciłem uwagi Big Grin

A co do zapowiedzi to liczę na to, że zostanie pokazana mapa regionu, protagoniści i startery.

Cherish Balle podarowali: Nilson, Fennekin
6.05.2016, 12:18
(6.05.2016 11:48)Makion napisał(a):  Niech pozbędą się niedoskonałości na modelach poków, to już będę odpowiednio usatysfakcjonowany.

O to to to to. Nie wiem czy chodzi nam o to samo, ale mam wrażenie, że modele pokemonów są jakieś takie wyblakłe w porównaniu do spirite'ów poprzednich generacji. Fajnie będzie jeśli o to zadbają.

Tak czy inaczej HYPE. Tym razem nie polecą w kulki, jestem tego pewien.

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
 Cherish Balle podarowali: Ertix
6.05.2016, 12:26
Pokażą tył okładki w pełnym blasku słońca

Cherish Balle podarowali: Ertix, pokemonek123
6.05.2016, 12:42
RE: Pokémon Sun & Moon - pierwsze informacje
To chyba już czwarte pierwsze informacje xDDD

Jestem rasistem, ale kolorowi mnie lubią, bo jestem na forum dłużej niż krócej

[Obrazek: 2ltq6bs.jpg]
 Cherish Balle podarowali: pokemonek123, Fennekin, Lucar, Nilson, Revolt
6.05.2016, 12:48
Mnie tylko dwie sprawy interesują. Typy starterów i exkluzywne legendy. Zamierzam sobie przesłać parę pokow z or przez pokemon bank więc chciałbym wiedzieć jakie typy będą miały by się w party nie powtarzały.

Mój fc 0533-8056-1205
6.05.2016, 12:48
(6.05.2016 12:42)_M_ napisał(a):  To chyba już czwarte pierwsze informacje xDDD

Za miesiac E3 wiec az dziw bierze ze nie chca juz poczekac tego dodatkowego miesiaca zeby zrobic tam furore. Chyba ze rzeczywsicie znow nic nie pokaza tylko np podadza date wydania Tongue

6.05.2016, 13:01
No teraz to już na pewno coś pokażą , tyle czasu już wszyscy czekają na jakieś informacje.
Myślę ,że to będą startery lub okładkowe legendy, albo jakiś króciutki trailer.

[Obrazek: hippie-724979.jpg]

:
6.05.2016, 14:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.05.2016 14:05 przez Makion.)
(6.05.2016 12:48)Allsix napisał(a):  Za miesiac E3 wiec az dziw bierze ze nie chca juz poczekac tego dodatkowego miesiaca zeby zrobic tam furore.

Na E3 przyjadą aż z jedną Zeldą i będą głównie nią promować Nintendo.
Ja tam mam teorię spiskową, że 10 będą nowe informacje, by wyprzedzić przecieki z CoroCoro. Tongue
Ale będzie draka, jak znowu coś wycieknie przed oficjalną prezentacją.
6.05.2016, 14:06
(6.05.2016 11:48)Ertix napisał(a):  Soon się ucieszy, że jest o nim news. Big Grin
________
Haha, nie zwróciłem uwagi Big Grin

A co do zapowiedzi to liczę na to, że zostanie pokazana mapa regionu, protagoniści i startery.

Yay Big Grin

Btw. czekam na startera Grass/ Steel o3o
 Cherish Balle podarowali: Nilson, Conquest
6.05.2016, 15:16
Ja się wcale nie zdziwię, jak znowu nas ztrollują i pokażą nam coś dopiero na E3. Dla mnie to już pewne, że to nowa gena bo, by się tak nie czaili. No ale nie powiem, dobrze, by było gdyby coś pokazali.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości