Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Totally Pokemon - Szalony Wyścig!
29.08.2017, 14:29
RE: Totally Pokemon - Szalony Wyścig!
(29.08.2017 14:18)Makion napisał(a):  Kontynuuj bo ciekawe. Tongue Fajnie ukazałeś relację Damiena i Crossa, ale troszkę zagubiłem się w tym łańcuszku z iksowym Charmanderem. To było tak, najpierw dał Damienowi, który porzucił go na skale, dzieciak z alabastii go przygarnął, a ten następnie trafił do ciebie? A do kogo trafiła samica w takim razie? Jeśli ma to być ujawnione później w ramach fabuły, to nie odpowiadaj na pytanie. Podoba mnie się to, że Cross jest mentorem trochę naiwnego Damiena, przekazując mu swoją pokrętną ideologię, ale w sumie to uważam, że zawsze się przyda postać, która ma odmienne zdanie od większości trenerów, dążących przede wszystkim siły poprzez więź ze swoim poksem. Czekam jeszcze na postać, z charakterem competitive breedera, co porzuca pokemony tuż po wykluciu, bo ma nie tę naturę, czy potencjał jaki oczekiwał. Wink

Wow, niesamowite że przeczytałes ten rozdział! Supcio to słyszeć, dogodziłes mi.

To jest niezwykle ciekawa sprawa, bo tak naprawdę nie ma na co odpowiadać. Cały ten chapter w taki czy inny sposób nawiązywał do wydarzeń które miały miejsce w przeszłych rozdziałach. Zwróć także proszę uwagę na to, iż nie pada wprost informacja która wskazywałaby na to iż dziewczyna o której mówi Cross to także był Charmander, jego wypowiedź jest bardzo sprytnie skonstruowana. To również jest nawiązanie do bardzo konkretnego tekstu i wypowiedzi z przeszłości, ale ponieważ życzyłeś sobie bez spoilerów, no to bez Tongue

Jeśli jednak zmienisz zdanie, wtedy od rączki, kiedy chcesz i gdzie chcesz ujawnionko ziom. ja na twoim miejscu jednak bym nie chciał szczerze mówiąc, tak jest dużo fajniej.

P.S. I tak, Czarmi przeszedł drogę przez mękę, ale ponieważ skończył u mistrza regionu, chyba było warto.
Odpisz
29.08.2017, 15:46
(29.08.2017 14:29)Maddox napisał(a):  Zwróć także proszę uwagę na to, iż nie pada wprost informacja która wskazywałaby na to iż dziewczyna o której mówi Cross to także był Charmander, jego wypowiedź jest bardzo sprytnie skonstruowana. To również jest nawiązanie do bardzo konkretnego tekstu i wypowiedzi z przeszłości, ale ponieważ życzyłeś sobie bez spoilerów, no to bez Tongue

Właśnie takie odniosłem wrażenie, że może tu także chodzić o dziewczynę trenerkę, jak i również o samiczkę Charmander. W każdym razie nie chcę wnikać w szczegóły i zaczekam jak sam rozwiniesz ten wątek.

Cytat:Jeśli jednak zmienisz zdanie, wtedy od rączki, kiedy chcesz i gdzie chcesz ujawnionko ziom. ja na twoim miejscu jednak bym nie chciał szczerze mówiąc, tak jest dużo fajniej.

Jednak wolę cierpliwie poczekać, niż mieć wszystko podane na tacy. Nie wiem nic o wypowiedziach z przeszłości, masz na myśli swój fik, czy wydarzenia z anime? Nie śledziłem wcześniej twojej twórczości tak wnikliwie, by mieć rozległą wiedzę w tym zagadnieniu. Jeśli chodzi o anime, to mam spore braki, bo nie oglądałem serialu regularnie i nie z takim zaangażowaniem, by znać każdy szczegół. Na przykład ominęła mnie Generacja Advanced i kompletnie nie wiem nic o tej serii, za to pierwszej już nie pamiętam, a połowę serii z Johto nawet nie znałem (nawet tego, że był w niej Blaziken, czy Keckleon i dowiedziałem się dopiero wtedy, jak przez jakiś czas powtarzali końcówkę 5 sezonu i 1 sezon z Advanced jeszcze na Polsacie Tongue).
Odpisz
29.08.2017, 19:50
(29.08.2017 15:46)Makion napisał(a):  Jednak wolę cierpliwie poczekać, niż mieć wszystko podane na tacy. Nie wiem nic o wypowiedziach z przeszłości, masz na myśli swój fik, czy wydarzenia z anime? Nie śledziłem wcześniej twojej twórczości tak wnikliwie, by mieć rozległą wiedzę w tym zagadnieniu.

O mój fick w większości, ale nie tylko. Mimo że wiele wątków zrobiłem własnych, to przeważnie dlatego że inaczej się po prostu nie dało. Doskonały przykład jest w tym chapterku - Cross to odpowiednik Damiena i oboje nie powinni nawet istnieć w tym samym wymiarze, ale po prostu tak mi się to w całość układa że szok.

Jupi, i've got a fan!
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości