Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Totally Pokemon - Szalony Wyścig!
15.04.2017, 11:39
RE: Totally Pokemon - Szalony Wyścig!
(15.04.2017 8:27)malva napisał(a):  Na kubeczek może i bym się połasiła, ale najpierw muszę własny fick ogarnąć. Już ponad dwa miechy nic nie było, na szczęście już 3/4 chapterka napisałam, więc w kwietniu pojawi się na bank. Nawet, gdyby miał to być 30.04. Tak więc w konkursie udziału nie biorę, bo sama jestem mocno do tyłu z pisaniem. Szkoda Sad

Kurczę. To jest dla mnie bardzo unikalna sprawa. Wiem naturalnie że pracujesz w takim tempie i szanuję to, ale ja to potrafię jak mam natchnionko i praktycznie zawsze tak piszę, siąść rano koło 11 i przed 15 jest już chapterek i to nie krótki. Nie mniej nie spieszę się z wydaniem tych kubeczków, póki co będą bezpiecznie stać sobie w szafeczce, więc gdybyś zmieniła zdanie - You're more than welcome. Póki co konkurs jest bezterminowy, jeśli kiedyś zmienię zdanie to od razu o tym fakcie napiszę.

(15.04.2017 8:27)malva napisał(a):  Dziękuję serdecznie za życzenia i również życzę smacznego jajka, sukcesów w życiu, bardziej o pisaniu myśląc - czasu, chęci i pomysłu. By nie zabrakło niczego, co potrzebne, a ludzie doceniali cię takim, jakim jesteś. Lepszej jakości w filmikach na Youtubie (tutaj mówię serio, niestety), byś po latach nie uznał, że Pokemony to jedynie bzdety.

Tobie Maddoxie jak i wszystkim innym, którzy to czytają - Wszystkiego Najlepszego, nie tylko na te Święta!
~malva

Nie mam pieniążków oraz potrzeby na inne nagrywarki więc z tym raczej będzie ciężko, ale o tą sprawę z poczkami to się nie musisz martwić (Patrz - Mój film w którym świętuję moje 15-lecie z poczkami). Thx piękne za życzonka w imieniu swoim i pozostałych readerów.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: malva
15.04.2017, 22:27
Besto Wishuu Misuta Maddoxu-san! oraz wszystkim odwiedzającym "nasze eldorado" zwane też jako dział FanFik. Big Grin
Na wszystkie Blazikeny! Jaki ja się czuję winny, że nic nowego nie wstawiam, że hej! (tylko ja o tym wiem, że brakuje mi weny, ale ciii... to taki sekret y'know Wink) - to tak w ramach off-topu. Anyway! Co ja tu widzę, Madd (mogę cię tak określać?)podejmujesz oficjalną próbę reanimacji tego działu? Konkursik zacny i nawet kuszący. Tongue
To nie tak, że chciałbym uczestniczyć w twoim konkursie wyłącznie dla nagrody (nie jestem taki perfidny), ale tak z dobrego serca sprawić ci radość, że jest jakiś odzew. Mówiąc zwięźle na temat, przydałoby się napisać coś dla funu. Nie od razu zrobić z tego jakąś parodię (chociaż znając tak powierzchownie twoje uniwersum, może mi się to nieświadomie udać), chociaż z drugiej strony to byłoby fajne doświadczenie. Nie mówię, że na 100% czuję się na siłach (głównie z braku weny), by coś tam naskrobać i opublikować jako pracę konkursową, ale gdybyś zechciał mógłbym ci podesłać małą lekturę na PV. Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
16.04.2017, 11:05
(15.04.2017 22:27)Makion napisał(a):  Besto Wishuu Misuta Maddoxu-san! oraz wszystkim odwiedzającym "nasze eldorado" zwane też jako dział FanFik. Big Grin
Mówiąc zwięźle na temat, przydałoby się napisać coś dla funu. Nie od razu zrobić z tego jakąś parodię (chociaż znając tak powierzchownie twoje uniwersum, może mi się to nieświadomie udać), chociaż z drugiej strony to byłoby fajne doświadczenie. Nie mówię, że na 100% czuję się na siłach (głównie z braku weny), by coś tam naskrobać i opublikować jako pracę konkursową, ale gdybyś zechciał mógłbym ci podesłać małą lekturę na PV. Wink

Danke ci szyn za wszelkie życzenia oraz support. Nasz dział marketingu jest ci wdzięczny.

Aby wszystko było jasne, pamiętam tez co ci obiecałem, ale okazuje się że mam już taki ścisk że teraz no po prostu wiem że to będzie w miesiącach liczona przerwa, toteż super że mnie podnieciło jak pieron coś z innej beczki, czyli te kubeczki. A dokładniej ten kto na nich.

Tak naprawdę to jest bardzo łatwo nie popełnić błędu, wystarczy się skupić na jakimś osobnym evencie albo czymś co mogłoby się stać przy okazji czegoś tam. Ciut przeraża mnie wizja parodii O_O gdyż Najni jest tak Mistrzowska, że to niby totalnie byłoby nie na miejscu, ale z drugiej strony, nie wydaje mi się tez być możliwe.

No ale próbuj ziomek, wierze w ciebie tak jak w poniedziałkowy kebab na mieście. Czyli na maksa.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
16.04.2017, 17:54
(16.04.2017 11:05)Maddox napisał(a):  Ciut przeraża mnie wizja parodii O_O gdyż Najni jest tak Mistrzowska, że to niby totalnie byłoby nie na miejscu, ale z drugiej strony, nie wydaje mi się tez być możliwe.

No ale próbuj ziomek, wierze w ciebie tak jak w poniedziałkowy kebab na mieście. Czyli na maksa.

No cóż... może mi się uda stworzyć jakąś spójną opowieść w moim stylu. Nawet jakby się to nie nadawało na pracę konkursową, to jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Wink
Nie masz się czego obawiać, nie zamierzam stworzyć parodii z twojej twórczości. A co do kebaba... być może umieszczę jakiś smaczek z "zamkniętą budką z lodami i epicką wyprawą po kebaba", no i wprowadzę małoważną postać drugoplanową. Tongue
Wątek z Wyścigiem raczej nie tknę, ponieważ nie znam za dobrze serii Planu totalnej porażki (obejrzałem jedynie kilka odcinków za dzieciaka i nie rozumiałem o co w tym chodzi).
Odpisz
18.04.2017, 10:11
(16.04.2017 17:54)Makion napisał(a):  No cóż... może mi się uda stworzyć jakąś spójną opowieść w moim stylu. Nawet jakby się to nie nadawało na pracę konkursową, to jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Wink
Nie masz się czego obawiać, nie zamierzam stworzyć parodii z twojej twórczości. A co do kebaba... być może umieszczę jakiś smaczek z "zamkniętą budką z lodami i epicką wyprawą po kebaba", no i wprowadzę małoważną postać drugoplanową. Tongue
Wątek z Wyścigiem raczej nie tknę, ponieważ nie znam za dobrze serii Planu totalnej porażki (obejrzałem jedynie kilka odcinków za dzieciaka i nie rozumiałem o co w tym chodzi).

Ogólnie to jest po prostu "Totalna Porażka". "Plan Totalnej Porażki" to jest nazwa drugiego sezonu z obecnie siedmiu istniejących. Dla mnie wszystkie były spoko ale pierwsze sześć totalnie hardcorowe i ewidentnie dla jajec, sezon z Wyścigiem był realistyczny i przez to go pokochałem na maksa. Nie brata May.

Prawdopodobnie już tworzysz i nie chciałbym ci w jakiś sposób przeszkadzać, ale jeśli to jest możliwe to po prostu bardziej postaw na humor w ogóle niż na jakiś dziwny target naczelny. nie jestem pewien czy ona by się zdecydowała na jakieś tam kebaby, to raczej jest moja broszka.

Aczkolwiek - Między nami jest jakby optymalna więź. Wystarczy to minimalnie zmienić na np. Takie cuś że Mad rano wstaje, patrzy do lodówki w której to nic nie ma i ogłasza na głos światu jak to bardzo chciałby spożyć kebaba, a ona to słyszy i postanawia wyruszyć na specjalną misję w tym celu, że już zamiast parodii w moim odczuciu tworzy się coś uroczego.

P.S. Z ta ekipą to jest tez doskonały pomysł. Nie dawno zrozumiałem iż lodowa linia a dokładniej taka jedna Shironka tez jest przeze mnie kochana na maksa i w ulubienych. Mogłaby to być na przykład ich wspólna misja. A ta to dopiero jest humorystyczna, trust me. Na Youtube, są filmiki z jej udziałem nie trudne do znalezienia ziom.
Odpisz
18.04.2017, 12:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 10:23 przez Maddox.)
Mam mały problem. Sami obczajcie:

Jakby co normalny link: https://www.youtube.com/watch?v=oEh0iaxTYic

WAŻNY EDIT - Konkurs zostaje anulowany ze względu na brak zainteresowania. Mam już inne pomysły na spożytkowanie tych kubeczków.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości