Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Game Boy Advance e-reader
26.02.2016, 16:03,
Game Boy Advance e-reader
Zastanawiam się nad kupnem e-readera i kilku kart do niego (Eon Ticket, AuroraTicket, MysticTicket, Old Sea Map). Nie znam się na akcesoriach do GBA, stąd kilka pytań:

- Czy e-reader ma region lock'a?
- Czy karty mają region lock'a? (Chodzi tu głównie o Old Sea Map, która została wydana tylko w Japonii.)
- Czy karty są wielorazowego użytku?
- Czy trudno jest dorwać te karty na eBayu?
- Ile powinnam dać za kartę, żeby nie przepłacić?

Mam nadzieję, że ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z e-readerem i będzie w stanie rozwiać moje wątpliwości. Każda pomoc mile widziana.

2DS FC: 1994-0052-8812
OR IGN: Cyndaquil

Quest to Living Shiny Dex:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...bzIPCnh7Gl
Odpisz
26.02.2016, 17:38,
RE: Game Boy Advance e-reader
Karty są regularnie wystawiane na eBayu, myślę że 15-25$ + przesyłka to akceptowalna cena (czasem nawet nówkę możesz kupić w tym przedziale cenowym).
Jest jednak taka kwestia, że da się kupić tylko Eon Ticket, to jedyny z biletów który można od tak sobie nabyć i zeskanować. Reszta była dostępna tylko na eventach, przez Mystery Gift, więc takowe bilety nie istnieją fizycznie. Ewentualnie jest druga opcja na ich zdobycie, czyli zrobienie Mix Records z kimś... kto otrzymał ten event, czyli też odpada (jest regional lock, przy tym mixa można zrobić tylko z osobą, która bezpośrednio pobrała event - nie da rady z drugiej ręki i jakby tego mało, jest limit ilości osób, z którymi można się podzielić eventem).
Jeśli masz e-reader z USA, to nie ma co się przejmować, EON Ticket na nim pójdzie (i z tego co wiem, można używać go wielokrotnie).
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: cyndaquilka
26.02.2016, 20:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2016, 21:10 przez Hawkins006.)
RE: Game Boy Advance e-reader
1. E-reader sam w sobie nie ma region locka, tak samo jak gry, np. e-reader USA zadziała na konsoli EUR
2. Karty mają region locka, np. japońska karta zadziała tylko na jap e-readerze i tylko z jap grą
3. Tak. Można ich używać ile się chce razy (ale niektóre mają tylko jednorazowy efekt w grze)
4 & 5. Niektóre karty jest bardzo ciężko zdobyć. Jak chcesz złapać je wszystkie, to powodzenia... Co do cen, to tak jak napisał ShibaYoshinori, za więcej się nie opłaca.

Niedługo będę robił Ci konkurencję, jak tylko skompletuje wszystkie japońskie karty do FR/LG Tongue

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: cyndaquilka

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości