Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeAdwent - odsłona ostatnia
24.12.2015, 14:49,
PokeAdwent - odsłona ostatnia
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Dziś Wigilia! Wybaczcie przerwę w PokeAdwencie - niestety przygotowania przedświąteczne oraz natłok pracy związany z wydawaniem płyty trochę pokrzyżował mi plany związane z aktualizacjami na stronie. Dzisiaj mamy dla Was co prawda tylko dwa artykuły, ale za to jeden z nich jest całkiem duży - porusza tematykę zmiany form aż 11 różnych stworków w Omega Ruby i Alpha Sapphire! Gdyby rozbić to na osobne artykuły, mogłoby ich być aż 8, ale żeby przesadnie się nie rozdrabniać, przyjęło to formę jednego tekstu. Można by uznać, że tyle powinno wystarczyć za te wszystkie brakujące dni PokeAdwentu, jednak tak naprawdę planowane były także inne artykuły, ale niestety z wyżej wymienionych powodów, nie zdążyłem ich wstawić - pojawią się one w ramach PokeGwiazdki i PokeKarnawału. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się znaleźć kogoś odpowiedniego do pomocy przy wstawianiu tekstów, aby mógł nie przejmować się takimi przeciwnościami. Tymczasem dwa nowe teksty znajdziecie w dziale Omega Ruby i Alpha Sapphire.

Przy okazji, w imieniu całej redakcji chciałbym Wam życzyć wesołych i spokojnych świąt - rzecz jasna pełnych Pokémonów! Niech w nadchodzącym roku spełni się jak najwięcej Waszych marzeń.

Na dzisiejszą noc planowane jest pierwsza PokeGwiazdkowa aktualizacja - poinformujemy o pewnej drobnej niespodziance i o planach związanych z Valhallą na przyszły rok!

Odpisz
24.12.2015, 15:31,
RE: PokeAdwent - odsłona ostatnia
(24.12.2015, 14:49)Daru napisał(a): o planach związanych z Valhallą na przyszły rok!
Brzmi zabawnie, czekanko
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Goldi, Arsen23, Raik, Veill, Lucar, Sandy, Nilson
24.12.2015, 15:39,
Wszędzie zamiast "statystyki" jest napisane "statystki" Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Ertix, Sandy
24.12.2015, 16:23,
Można by zrobić temat z listą potrzebnych artykułów, żeby się ludzie zgłaszali.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
24.12.2015, 18:10,
happy christmast

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
24.12.2015, 23:21,
Niby opisana mechanika Rock Smasha, a mnie z linku wyrzuca do spisu held itemów przy korzystaniu z Dex Nava. Także ten.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
13.06.2016, 21:30,
Zjebałeś cały PokeAdwent i PokeŚwięta ;-; Dzięki za zniszczenie #PokGwiazdki ;-;

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Arsen23

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości