Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokemon GO namawia do zwiedzania O_o
23.12.2015, 0:06
Pokemon GO namawia do zwiedzania O_o
Co myslicie o takim pomysle?
http://www.gamnesia.com/news/niantic-wan...l-world-mo

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KacpersusPL
23.12.2015, 0:10
RE: Pokemon GO namawia do zwiedzania O_o
no lurwa, przecież to nic nowego xD słowo klucz: ingress, a wy robicie z tego sensację xD
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
23.12.2015, 0:24
- Ej stary, wiesz co, w ten weekend byłem w Londynie!

- Poważnie?! I co, zwiedzałeś coś, czy służbowo? W jakim celu?

- A no, eventową Rayqyazę łapałem na London Eye

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: yu6, jedlin12, Sandy, Polineks69, Revolt, Turtwiczka, Shinobu
23.12.2015, 0:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2015 13:15 przez Shadic.)
Nihil novi panie kolego. Każda gra, która wykorzystuje moduł GPS zmusza do ruszenia tyłka i wojażowania Tongue To prawie tak jak byś powiedział że Ziemia jest okrągła.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
23.12.2015, 0:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2015 13:16 przez Tyma.)
Haha na wakacjach aby poki zbierać.

Proszę o sensowne posty, w przeciwnym razie to sprzątam.

[Obrazek: pokemon%20gengar%201920x1200%20wallpaper...com_66.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: yu6, KacpersusPL
23.12.2015, 13:46
Pomysł na prawdę spoko, nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało "w praniu".

Jedyne co mnie zastanawia to do jakiego stopnia twórcy posuną się z tymi mikropłatnościami, czy będzie to coś typu "możesz spotkać jednego poka dziennie chyba że wykupisz zdjęcie blokady" czy będzie to coś mniej inwazyjnego. Smile
Odpisz
23.12.2015, 14:41
(23.12.2015 13:46)Revolt napisał(a):  Jedyne co mnie zastanawia to do jakiego stopnia twórcy posuną się z tymi mikropłatnościami, czy będzie to coś typu "możesz spotkać jednego poka dziennie chyba że wykupisz zdjęcie blokady" czy będzie to coś mniej inwazyjnego. Smile

Eee... bez przesady. Będzie prawdopodobnie coś w stylu Pokemonowej waluty + jakiś rodzaj waluty premium za który wykupimy sobie większą ilość balli, max revire itp. Mnie zastanawia fakt jak oni chcą załatwić sprawę gymów o których informacja pojawiła się niedawno w sieci. Druga sprawa to wymiany. Wiemy że będziemy mogli się wymieniać lokalnie ale czy dadzą jakiegoś GTS-a dla tej gry? Było by spoko bo nie wyobrażam sobie szukać ludzi do wymiany w mojej okolicy.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Revolt
24.12.2015, 2:48
Ciekawe kto zajmie się opracowaniem tych lokacji w Polsce. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że po premierze gry okaże się, że u nas gra nie będzie dostępna z powodu braku opracowania i będziemy musieli czekać 3 lata albo wcale nie będzie. Jeżeli jednak stworzą tego rodzaju lokacje w Polsce, mam nadzieję, że sprawi to, że gdy będą eventy w grach głównej serii, to będą częściej pamiętać o istnieniu takiego kraju na mapie.
Odpisz
24.12.2015, 21:27
(24.12.2015 2:48)Raven napisał(a):  Ciekawe kto zajmie się opracowaniem tych lokacji w Polsce. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że po premierze gry okaże się, że u nas gra nie będzie dostępna z powodu braku opracowania i będziemy musieli czekać 3 lata albo wcale nie będzie. Jeżeli jednak stworzą tego rodzaju lokacje w Polsce, mam nadzieję, że sprawi to, że gdy będą eventy w grach głównej serii, to będą częściej pamiętać o istnieniu takiego kraju na mapie.

No jak to, u nas będzie jedyna na świecie forma Oddisha - Onionddish jako reskin cebuli, a na każdym kartoflisku będzie nowa forma Digletta - Ziemniaett!

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Arsen23, Shinobu
2.01.2016, 3:51
Świetny krok ze strony twórców gier - Nareszcie młodzież ruszy się z domów Wink

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
2.01.2016, 22:39
Ja bym był bardzo zadowolony, gdyby twórcom chciało się zrobić w każdym bardziej zainteresowanym kraju 8 "sal", czyli osób, które by przyjmował osoby zainteresowane do zdobycia odznaki. Np w większych miastach. Czyli byłoby 8 przedstawicieli z poka mi o różnych poziomach. Np. Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczacin, Poznań, Łódź, Gdańsk(lub gdynia) i takie Zakopane(żeby były góry xd). Albo inne miejsca, tylko żeby były odpowiedzialne za organizację. Później TOP4, oraz mistrzowie. I potem liga. Oczywiście to tylko takie marzenia, ale jednak byłoby wspaniale umówić się z takim Daru na przykład, żeby zdobyć od niego odznakę ;p Gorzej by było gdyby trzeba by jeździć w tym celu po całym świecie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Shinobu
3.01.2016, 19:45
Jak już to pewnie będzie zrobione w ten sposób że jeśli znajdziesz się w odpowiednim miejscu na świecie to wtedy gra uruchomi wirtualnego lidera

Odpisz
3.01.2016, 23:12
Pewnie tak Smile Ja tylko mówię jak chciałbym żeby było, a nie jak będzie Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
19.03.2016, 1:00
(2.01.2016 22:39)Fennekin napisał(a):  Ja bym był bardzo zadowolony, gdyby twórcom chciało się zrobić w każdym bardziej zainteresowanym kraju 8 "sal", czyli osób, które by przyjmował osoby zainteresowane do zdobycia odznaki. Np w większych miastach. Czyli byłoby 8 przedstawicieli z poka mi o różnych poziomach. Np. Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczacin, Poznań, Łódź, Gdańsk(lub gdynia) i takie Zakopane(żeby były góry xd). Albo inne miejsca, tylko żeby były odpowiedzialne za organizację. Później TOP4, oraz mistrzowie. I potem liga. Oczywiście to tylko takie marzenia, ale jednak byłoby wspaniale umówić się z takim Daru na przykład, żeby zdobyć od niego odznakę ;p Gorzej by było gdyby trzeba by jeździć w tym celu po całym świecie.

Ja to widzę tak: Automatycznie podzielone obszary, według aktywnych użytkowników gry np. jakieś mniejsze podmiejskie miasteczko, albo taka Warszawa podzielona na każdą z dzielnic (bądź nawet mniejsze fragmenty) . W każdym z takich obszarów wybieranych jest co tydzień/miesiąc/(?) ośmiu najlepszych gym leaderów. Żeby zdobyć odznakę trzeba z takim gym leaderem umówić się i spotkać by go pokonać. Aktualny gym leader sam wybiera lokalizację, nieważne czy jest to jego miejsce pracy, park, czy jego własny dom. Gdy gym leader nie odpowie na np. 20 zapytań o walkę (wszystko zależy od ilości graczy na danym obszarze i na jak małe fragmenty podzielić obszar gry) to automatycznie przestaje być gym liderem. By pokonać lidera ustalane są konkretne wymagania walki (obustronne) np.
3 pokemony na lv 10. Albo dwa pokemony na lvl 12 typu fire, jeden 25 lvl normal z tackle (wymagania ustalane są globalnie, bądź przez lokalnych liderów). Następnie gdy ktoś pokona wszystkich 8 liderów z jego okolicy, ma możliwość zmierzyć się z liderem z sąsiedniego obszaru Smile Itd...
Odpisz
22.03.2016, 10:44
Było powiedziane w wywiadzie z grudnia, że będzie można dołączać do frakcji w tym GYMów. Możliwe, że zdobywanie odznaki będzie działać na zasadzie, że najpierw trzeba pokonać np. 3 graczy należących do frakcji-GYMu żeby móc potem wyzwać GYM leadera.
Albo po prostu za pokonanie X osób z frakcji dostajesz odznakę i już.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości