Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Horizon, czyli kolejny Pokemonowy PBF
20.12.2015, 2:44
Horizon, czyli kolejny Pokemonowy PBF
................................................................................​................[Obrazek: NkxdAfC.gif]

......................................... Nic bardziej mylnego. Pokładamy wszelkich starań, by forum nie podzieliło losu sobie podobnym, ale po kolei.
......................................... Jesteśmy nowi w internetach, ale mamy doświadczenie. Prowadziliśmy już jedno forum (bardzo dawno) i braliśmy aktywny udział w większości tych, które się przewinęły w pokebiznesie. Wiemy co userzy lubią i staramy się jak najbardziej uatrakcyjnić grę na naszym PBFie~
......................................... Ale dość pitu pitu. Co mamy do zaoferowania? Zacząć należy pewnie od profesji, której nigdzie indziej nie zobaczycie – Ranger. Dla tych, co grali w gry z serii Pokemon Ranger łatwo się domyślić na czym ona polega. Nie posiada się PokeBalli i nie łapie się Bogu ducha winnych stworków w małe kapsuły. Istnieje specjalny mechanizm gry Rangerem, opisany na naszym forum, ale między innymi możesz założyć specjalną farmę dla swoich pokepartnerów i wypełniać questy, pojawiające się w miejscu dostępnym tylko dla tej profesji - Ranger Union.
......................................... Staramy się nie utrudniać czyjegokolwiek życia, dodając multum niepotrzebnych „bajerów”, komplikujących każdy krok. Gra powinna być prosta, ciekawa i wciągająca, a jednocześnie sprawiedliwa i ugodowa. Gdy urządzane są eventy czy konkursy, ich mechanizmy opierać powinny się na losowości i obiektywnym spojrzeniu na pracę wszystkich użytkowników. Brzmi jak coś oczywistego, no ale nie dla wszystkich.
......................................... Minusy? Brakuję nam ludzi, gotowych zaangażować się w grę i życie na forum. Jest nas niewielu, ale obecna atmosfera jest sympatyczna. Charyzmy i pomysłów raczej nam nie brakuje, tylko rączek do pracy. A zatem jeśli kogoś zaciekawiłem, albo może masz ochotę spróbować gry na pokemonowym PBFie – serdecznie zapraszam.

................................................................................​...................................[Obrazek: gSg5UXf.gif]
................................................................................​........................................~KLIK~

................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​......................~Administracja Horizon.czo.pl
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kowalt
20.12.2015, 9:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.12.2015 16:11 przez Goldi.)
RE: Horizon, czyli kolejny Pokemonowy PBF
Łoł. Dzięki temu postowi przyuważyłem że posty z Offtopów się nie wliczają. Kolega nabił 10 lecz wyświetla się zero xD

Ale do meritum.
Ostatnio scena PBFowa wygląda dość krucho. Z pierdyliarda tworów które były jeszcze jakiś czas temu ostały się na prawdę dwa. Dlatego cieszy mnie bardzo dodatkowy, trzeci gracz na rynku. Jeśli komuś z jakiś powodów nie spodobał się Crystal lub Tail niech da szansę Horizonowi. Zwłaszcza że jako jedyni podeszli do tematu jakim jest Pokemon Ranger.
Przy tym zdaję sobie też sprawę jaką opinię mają PBFy na scenie Pokemonowej. Jednak jeśli ktoś chociaż przez chwilę pomyślał coby spróbować tego rodzaju zabawy to naprawdę warto dać szansę.

Życzę kolegom powodzenia. W przyszłości zgłoszę się z pewną sprawą a do tego czasu mam nadzieję że będzie wam się wiodło jak najlepiej.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
20.12.2015, 19:14
Nigdzie nie pisało, że posty z off topów nie są wliczane do regulaminowej ilości, a oskarżany jestem, mówiąc delikatnie, o nieprzeczytanie go. :c (nie przez Ciebie, kowalt...chyba) W każdym razie postaram się nabić te 10 postów, więc proszę o nieusuwanie reklamy. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że nie stworzyłem tego konta specjalnie w celu reklamowania się, data utworzenia go to 17 września 2012, więc już dłuższy czas istnieje, tylko nieużywane było. ^ ^"

Dziękuję także użytkownikowi wyżej za miłe słowa. c: Ciekaw jestem o co chodzi z tym zgłoszeniem się i mam nadzieję, że forum zdobędzie większe zainteresowanie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
12.04.2019, 11:09
Ja bym wybaczył Dyziowi Sad

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości