Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Pokémon Go
9.01.2017, 14:44
RE: Pokémon Go
....szał już minął, gracie jeszcze? Smile
Odpisz
10.01.2017, 21:07
Ja już po tym event-ncie halloween odinstalowałem. Gdyż nudziło mnie bieganie za tymi samymi pokami z pierwszej generacji w szczególności że już te poki które chciałem złapać złapałem no jedynie Charizarda nie ale w moim regionie nie było to możliwe, gdyż on pojawiał się raz na ruski rok, a chodzenie codziennie po 5 km z telefonem nie było jakoś zachęcające. Na chwilę obecną gry nie mam zamiaru instalować może kiedyś jak będą wszystkie generacje w tym tempie to pewnie za 5 lat xD.
Ogólnie gra oprócz tego że można było połazić po mieście i połapać poki, według mnie nie zachwyciła ciągłe problemy z serwerami okey na początku zrozumiałe bo tego raczej się nie spodziewali ale jednak później nie powinno być tych problemów, mało aktualizacji do dzisiaj nie wprowadzono w całości drugiej generacji, problem z łapkami (radarem) nie wiem jak to tam nazwali fachowo więc no, mniejsza z tym, po czym je całkowicie usunęli. I w sumie przez całe wakacje szukanie poków wyglądało tak że po prostu chodziło się różnymi ścieżkami i liczyło że coś się traf, co prawda już teraz ten radar działa przyzwoicie ale i tak dalej opłaca się chodzić po większych miastach. Ogólnie do dziś nie wiem jak ta gra znalazła się na 22 miejscu najlepszych gier 2016 według Polygamii a tak świetne Sun & Moon nie trafiło nawet na listę, ja wiem to ich opinia i tak dalej ale tu raczej uważam że to było zaślepienie nostalgią i marzeniem za dziecka kiedy prawie każdy chciał być trenerem i podróżować jak Ash niż konkretna ocena gry która była średniakiem w 2016. Zobaczymy co w tym roku zrobią.

[Obrazek: Alan_Card.png]

Taktyczny Numer GG: 59153270
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch
12.01.2017, 14:37
Ja trochę z sentymentem (tak, wiem, to było dosłownie przed chwilą, ale jednak Big Grin) wspominam jak był ten największy hype na pokemon go i ludzie na ulicach biegali z telefonami, coś w tym było takiego.... wzniosłego Big Grin Mam nadzieję, że na ten rok też coś przyszykują, żeby ożywić graczy
Odpisz
12.01.2017, 19:56
Też mam takie wspomnienia co do minionego lata. Fajny okres, miło wspominam i mam nadzieję, że w końcu coś ruszą dalej, bo rzeczywiście wielu graczy po prostu się znudziło.
Odpisz
25.01.2017, 22:48
Ja raczej sceptycznie podchodzę do tego lata, bo dużo osób grało ze względu na to, że w radiu mówili itd. Teraz już nie będzie takiego hypu. Szkoda ;/

Takie mam przynajmniej przeczucia Tongue
Odpisz
27.01.2017, 1:30
Też mam nadzieję, że ludzie przypomną sobie latem o grze. Nie sądzę, żeby był taki szał jak w zeszłym roku ale może coś się ruszy jak pojawi się kolejna generacja? Co prawda sama rzadko do gry zaglądam ale jak już ją na kilka minut włączę, to wciąż zdarza mi się zobaczyć kilka odpalonych lur.
Podczas ostatniego wyjazdu z ciekawości włączyłam grę, żeby zobaczyć jak wygląda sytuacja w innym kraju i jakie można tam złapać pokemony. Jedyne co zobaczyłam na radarze to Omanyte, Kabuto i Sandshrew, których (przyzwyczajona do Pidgey'a, Rattaty i Weedla) zupełnie się nie spodziewałam. Później okazało się, że spotkać można głównie wymienione wyżej stworki, czasem pojawiał się jakiś Slowpoke, raz widziałam na radarze Kabutopsa i dwa razy gdzieś w pobliżu był Omastar. Nie spotkałam żadnego z powszechnych u nas pokemonów - z wyjątkiem jednego Caterpie Wink Bardzo miła odmiana, od razu przyjemniej się grało. Teraz pozostaje czekać na drugą generację, co do której mam nadzieję, że pojawi się niedługo i ożywi resztę graczy.

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
29.01.2017, 1:22
Oby Wink To taki jest wniosek, że w ostatnie lato najlepiej było jeździć za pokemonami po całym swiecie Big Grin
Odpisz
16.02.2017, 16:34
[Obrazek: 9726c9e7c27d4294b2c71dfd3ddb83ca.png]

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
Odpisz
24.02.2017, 18:01
http://pl.ign.com/m/overwatch/9804/news/...y-pelna-li

4 miejsce pod względem gry roku, chyba nienajgorzej biorąc pod uwager fakt iż twórcy lekko położyli laskę.
Odpisz
19.06.2017, 12:10
Szkoda tej gry, straciła już popularność, nie wykorzystali potencjału

Odpisz
19.06.2017, 13:38
Nie jestem pewien, moje miasto nie należy może do największych, a mimo to na gymach dalej widać ruch, więc jeszcze ludzie grają
Odpisz
29.06.2017, 20:47
Chyba już nikt w to nie gra Big Grin
Odpisz
29.06.2017, 21:52
(29.06.2017 20:47)Paleka napisał(a):  Chyba już nikt w to nie gra Big Grin

Jeszcze gra nie tyle osób co kiedyś i średnia wieku się zmniejszyła ale grają ludzie
Odpisz
29.06.2017, 22:43
Nie gra aż tyle osób co na samiutkim początku ale nie można powiedzieć że gra jest martwa. Okej. Mieszkam w mieście Warszawym zwaną ale nawet będąc żółtym i zajmując Gym zauważyłem że w przeciągu pół godziny było tam już parę stworków. Z mojego biednego żółtego timu który zawiera jakiś promil grających xD
Nowe aktualizacje zapewne przyciągnęły graczy, choć rajdu jeszcze z nikim nie robiłem.

3DS FC: 2767-0201-8496
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
30.06.2017, 15:04
Witam kolegę z żółtego teamu Wink Faktycznie jest nas mało ale zauważyłam, że w mniejszych miastach i na wsiach sale są zazwyczaj żółte, więc może nie jest tak źle. Będąc jakiś czas temu za granicą też się zdziwiłam, bo tam praktycznie 90% sal było żółtych - tak jak u nas prawie wszystko czerwone albo niebieskie, tak tam ulice żółte Wink
W moim mieście na brak graczy nie można narzekać, gymy co chwilę zmieniają właścicieli.
Po ostatniej aktualizacji liczba graczy odrobinę się zwiększyła, ciekawa jestem kiedy spadnie, bo ludzie stwierdzą, że nowy system gymów im nie odpowiada. Ja już mam go powoli dość, bo jak dla mnie jest zupełnie bez sensu zrobiony. Z raidów też się na początku cieszyłam a teraz tylko mnie denerwują powiadomienia o raidzie w pobliżu. Miałam nadzieję, że będzie może jeden, dwa dziennie w okolicy, a nie po pięć dziennie w jednej sali - sal dookoła kilka, po co tego tyle?

FC: 1521-7173-5704
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości